Přejít na obsah

Loketní opěrka - neoriginál - zkušenosti, montáž


Tamraton

Doporučené příspěvky

Pánové, nechcu Vám brát iluze, ale sledujte detailně

celou nabídku. Položky označené * NEJSOU určeny pro použití v silničním

provozu (?????????????????)

Hm, tak tedy proč se prodávají? :wacko: (netýká se samozřejmě zde citovaných

opěrek). Můj selský rozum však říká, že prodává-li se něco, co není povolené

a certifikované, většinou je to k ničemu...

Ale klidně mě opravte, třeba se i mýlím kol103

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky sem si ji koupil v mimoni na valkach meli je tam za 1200penez a atest to ma vybral sem si sedou a je to uplne stejnej vzor jako sedacky akorat sedacky sou do modra ale na to sere pes montaz tema samorezame nic moc tak sem pouzil svou tajnou zbran ato tavnou pistoli na ty plast tycky takze nakapnout a vrazit do ty hranaty doury montaz na 5 min drzi to ´´´´krasne valim si na tom pracku jak fik a a vypada to skoro lip jak ta origo co stoji nova 4500 a montaz na hodinu mohu jedine doporucit jo a ma to 2schrankY docela se tam vejde dost kramu a obe sou sklopny lepsi nez treba od milotecu ty sem si prohlizel osobne a to vypada jak kdyz to vyrobily z naky krabice na hajzlpapir hruza tvary a ta cena taky na hovn. doporucuju martinka co se tyce lok.op.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pátral po webu a v jejich internetovém obchodě na Vltavě 2000 jsem našel tuhle: (sb137s) za cenu 1751,- s DPH

post-2916-1181894589_thumb.jpg

Do světle šedého interiéru se mi ale víc líbí tahle (flockovaná šedá), kterou jsem zase našel v katalogu přímo na jejich webu (www.martinek-auto.cz) - (sb137f) za cenu 1250,- s DPH

post-2916-1181894578_thumb.jpg

Nemá někdo fotky, jak vypadají obě (sb137s) i (sb137f) ve světle šedém interiéru? A taky by mě zajímal proč ten cenový rozdíl... ? Díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte jestli se dá na origo loketku pořídit zvlášť koženej vršek?? :feve: bych ho moooc potřeboval :):palec2:

Ahoj, já si kupoval potahy od firmy MAD a zároveň jsem si nechal k potahům objednat i potah na origo loketku. Sice ji ještě nemám, ale abych ho pak nemusel dodatečně shánět (kdyby tady někdo měl origo loketku navíc, tak se ozvěte ;) ). Takže si myslím, že kdybys jim napsal nebo se poptal ve Škodovce, tak by ti objednali a to i v kůži :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Ahoj chcise optat zda někdo z Vás má zkušenosti s touto loketkou.

http://www.cartechgroup.cz/?detail&did...etni-operky_628

Četl jsem na foru témata ohledně loketních opěrek a většina z Vás doporučuje origo,ale mě se vcelku líbí

vzhledově tato.

Co vy na to?

Můj názor ....špatný!nesedí vrtáš z boku do stř.tunelu takoví na..d,spíš bych něco došetřil a šel do tohoto   http://www.vltava2000.cz/martinek-auto/goodsdetail.asp?strGoodsID=1646

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...