Přejít na obsah

Loketní opěrka - neoriginál - zkušenosti, montáž


Tamraton

Doporučené příspěvky

Kámoš má něco podobnýho v autě (teda ještě levnější) a podle mě docela tragédie. Původně je to určený jen k posazení - že se nikde nic nevrtá - ale to je pak samozřejmě nestabilní, takže to chytit musel. Vejškovou stavitelnost to sice má, ale musíš povolit čtyři šroubky, posunout kam potřebuješ a zase zašroubovat. Jakmile najdeš správnou polohu asi nebude problém, ale nedejbože kdyby se v autě střídalo víc řidičů s různejma požadavkama.

Další celkem podstatnou vadou na kráse je nemožnost sklopení. Jakmile potřebuješ zaujmout polohu napříč přes sedadla za účelem nějaký práce dole pod palubkou, loketka zavazí a možnost sklopení je k nezaplacení :) (ta od Martínka je sklopná? Nějak to není úplně poznat)

Ale ať zase jen nekritizuju - ty neorigo mají většinou docela rozumně členěnej vnitřní prostor. Držák na pití, nějaká ta přihrádka na mince - tohle origo nemá, tam je prostě jeden velkej prostor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam měl Milotec. Jednoduchá montáž-pod kolejničky sedaček,ale byl to jen "trubkovej rám" s plastovím kstlíkem a výkem. Sice výškově stavitelnej,ale jen pomocí imbus klíče. Teď mám origo a spokojenost,ikdyž řídí přítulka,která má o 30cm míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám tú istú a som spokojný, stačí, ale už som ju v ponuke firmy kde som to kúpil nevidel...

Já tam měl Milotec. Jednoduchá montáž-pod kolejničky sedaček,ale byl to jen "trubkovej rám" s plastovím kstlíkem a výkem. Sice výškově stavitelnej,ale jen pomocí imbus klíče. Teď mám origo a spokojenost,ikdyž řídí přítulka,která má o 30cm míň.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové nepovažuju se za žádného experta-designéra, ale s trochou soudnosti říkám: "tohle je teda vážně děs!" (oba odkazy) - to bych si do auta nedal... :(:ble

Ostatně tomu odpovídá i ta cena ;) Když už neoriginál, tak aspoň ty co nabízí martinek-auto.cz...

Editováno: , autor: luckymann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové nepovažuju se za žádného experta-designéra, ale s trochou soudnosti říkám: "tohle je teda vážně děs!" (oba odkazy) - to bych si do auta nedal... :(:ble

Ostatně tomu odpovídá i ta cena ;) Když už neoriginál, tak aspoň ty co nabízí martinek-auto.cz...

Viděl jsem na živo jednu neorigo za cca 800kč montuje se to do tunelu mezi sedačky na vruty drží to účel ta loketka splní ale jak to potom v autě vypadá........do očí bijící kovová konstrukce hrůza........ale je to každého věc někdo na detail nekouká....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta od Martinek.cz není bohužel sklopná, ale zato má dva odkládací prostory a vypadá dobře, za ty prachy fajn než za origo 3500,- nebo kolik.

Kámoš má něco podobnýho v autě (teda ještě levnější) a podle mě docela tragédie. Původně je to určený jen k posazení - že se nikde nic nevrtá - ale to je pak samozřejmě nestabilní, takže to chytit musel. Vejškovou stavitelnost to sice má, ale musíš povolit čtyři šroubky, posunout kam potřebuješ a zase zašroubovat. Jakmile najdeš správnou polohu asi nebude problém, ale nedejbože kdyby se v autě střídalo víc řidičů s různejma požadavkama.

Další celkem podstatnou vadou na kráse je nemožnost sklopení. Jakmile potřebuješ zaujmout polohu napříč přes sedadla za účelem nějaký práce dole pod palubkou, loketka zavazí a možnost sklopení je k nezaplacení :) (ta od Martínka je sklopná? Nějak to není úplně poznat)

Ale ať zase jen nekritizuju - ty neorigo mají většinou docela rozumně členěnej vnitřní prostor. Držák na pití, nějaká ta přihrádka na mince - tohle origo nemá, tam je prostě jeden velkej prostor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
já si zase vyhlédl tuto http://www.e-shop24.cz/operka-loketni-carbon/d-69908/

nechce se mi dávat za loketku 1000 Kč a více

tak mám namontováno, jen jsem přečalounil tu koženku (použil jsem potah z opěrek co mi zůstali po Feldě, je dost podobný tapecu na dveřích) a dokonce jsem ji upevnil tak že ji mám sklopnou ;) , taakže spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
tak mám namontováno, jen jsem přečalounil tu koženku (použil jsem potah z opěrek co mi zůstali po Feldě, je dost podobný tapecu na dveřích) a dokonce jsem ji upevnil tak že ji mám sklopnou ;) , taakže spokojenost

Pošli foto... chtel bych videt,jak tam vypada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám namontováno, jen jsem přečalounil tu koženku (použil jsem potah z opěrek co mi zůstali po Feldě, je dost podobný tapecu na dveřích) a dokonce jsem ji upevnil tak že ji mám sklopnou ;) , taakže spokojenost

Pošli foto... chtel bych videt,jak tam vypada...

jojo, trpělivost, hodím to sem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslim,že P2M má pravdu..... :( ,jestliže je original drahá,tak podle mě alternativa od Autodoplňky Martínek je tak o 100% lepší,než toto.Ale proti gustu žádný dyšputát.Přeju Maltovi mnoho štastných kilometrů s jeho loketkou...... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě - za ty prachy bych tohle fakt nekoupil... :( Cena odpovídá kvalitě ;)
Myslím,že celkem v pohodě

Za ty prachy nekup to!

líbit se ti nemusí, účel to plní (nemůžu si ji vynachválit) a za něco takového bych rozhodně 2 litry nedal i přesto že autem cestuji denně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda myslim, že to má spoutu chyb

....

akych chyb ?

porad nam, please.

milerád :)

- uchycení potažmo díry, co zůstanou v plastech až se to odlomí/upadně atd...

- praktičnost - je sice moc hezký, že zůstal zachovanej držák nápojů v tunelu vzadu, ale podle maltovy fotky to spíš vypadá jen na visuální dojem, protože zadní část opěrky ten držák úspěšně shora stíní...nevleze se do něj ani 0.7L lahev...

- praktičnost II - jak se s tím jezdí za teplýho počasí? Nelepí se ruka na ten "uhlík", kterej je pak ublemcanej, v extrémním případě upocenej...????? :palec2:

- vzhled - tady není co řešit, lesklej "uhlík" v kombinaci s látkou... :help:

Já to neshazuju, za cenu 480,- Káčé od toho nic čekat nejde, ale i tak by mi bylo líto už jen těch provrtanejch plastů, sraly by mě pazvuky, co se z toho časem polynou a za vzhled (subjektivně) bych se styděl...

A nakonec si rejpnu: U Malty to není tak děsný, protože tam to vyhrávaj na celý čáře ty "SnadRS" potahy sedaček...

Ale jinak -_-:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...