Přejít na obsah

Loketní opěrka - neoriginál - zkušenosti, montáž


Tamraton

Doporučené příspěvky

to P2M: Ozaj a preco neripes do ludi co maju kozene sedacky? Ti sa nepotia? Kto ma klimu, ten je ako tak v pohode.

Moc jsem tohle nepochopil, ale přesně jak píšeš - většinou když jsou kožený sedačky, je i klima a 90% lidí se potit nebude. Sám mám už druhý auto (firemní) v kůži a bez problému. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z kuze se smykam pri brzdeni dolu....

profor nema opierku-klame. do nicoho som nenabural. a sedel som unho. keby ju tam mal tak sa tam nezmestim.

ale vazne. nie nevsimol som si. ale taktiez to moze byt tym ze som pozeral s otvorenymi ustami na ostatne veci. ale ty si skontroluj ci nemas nieco odtrhnute, lebo kolkokrat aj dvere si nevsimnem a oni si mna vsimnu a rozsypu sa... vid nedavno posuvacie dvere v hypermarkete....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to P2M: Ozaj a preco neripes do ludi co maju kozene sedacky? Ti sa nepotia? Kto ma klimu, ten je ako tak v pohode.

Moc jsem tohle nepochopil, ale přesně jak píšeš - většinou když jsou kožený sedačky, je i klima a 90% lidí se potit nebude. Sám mám už druhý auto (firemní) v kůži a bez problému. :)

... to ja len tak koli tej kozi. ono to vlastne urcite je len kozenka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas mam tu od martinek.cz a je super tahle vypadá divně

Jak se ta loketka od martinka montuje,díval jsem se na ni nevypadá marně!Je potřeba vrtat nebo je to vychytané jinak?Sdělte svoje skušenosti i co se trvanlivosti výrobku týče-jestli to nezačne drnčet vrzat a pod.

dík

láďa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas mam tu od martinek.cz a je super tahle vypadá divně

Jak se ta loketka od martinka montuje,díval jsem se na ni nevypadá marně!Je potřeba vrtat nebo je to vychytané jinak?Sdělte svoje skušenosti i co se trvanlivosti výrobku týče-jestli to nezačne drnčet vrzat a pod.

dík

láďa

vypadá to, že se šroubuje na vruty.... ale origo je origo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tady jsou fotky:

ve funkční poloze

Já mám tento typ taky v OI, cca 500,- z Polska, akorát jsem se s tím vyhrál a udělal si vlastní "home made" držák, konstrukce podobná jako orig. tj. uchycení zezadu, výškově i podélně stavitelné (a možno úplně vyklopit nahoru), držák je uchycen pod střed. tunelem, nahoru vystupuje na místo zadního popelníku (taky jsem v žádném případě nechtěl vrtat do plast. tunelu), přečalouněno pravou kůží + silnější molitan. výstelka = pohodlí max.

Vevnitř mám osvětlení na 2 diody s mikrospínačem při otevření krytu, zapojeno na pův. osvětlení popelníku, tj. pouze v noci...

Možná že origo je origo, ale já bych ty prachy za to nedal, tím spíš, když to srovnám s origo OII, tak se ta origo OI jeví dost "amatérsky"... ale to je věc vývoje a týká se to v podstatě celé OI (k tomu dodávám, že jsem na svou OI sice patriot, ale v objektivním srovnání musím bohužel přiznat, že proti OII neobstojí :-( taky je o generaci starší, tak co bychom chtěli, že?

Ale zpět k té opěrce - za ty prachy spokojenost, velký úložný prostor, pohodlnější než origo... jezdím s tím furt, i manželka přes počáteční nedůvěru už opěrky ani ránu.

Paradoxně mi čím dál tím víc začíná vadit výplň dveří, kde mívám levou ruku / loket - koumám jak to polstrování udělat pohodlnější... řešili jste to už někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to P2M: Ozaj a preco neripes do ludi co maju kozene sedacky? Ti sa nepotia? Kto ma klimu, ten je ako tak v pohode.

Moc jsem tohle nepochopil, ale přesně jak píšeš - většinou když jsou kožený sedačky, je i klima a 90% lidí se potit nebude. Sám mám už druhý auto (firemní) v kůži a bez problému. :)

... to ja len tak koli tej kozi. ono to vlastne urcite je len kozenka

No asi jak kde, v Mercedesech asi nebude koženka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Aj ja mam taku laktovku, ale chrom-koza. A myslim ze design celkom dobry, kvalita zodpoveda cene. To ze zrobis par dier koli uchyteniu nemusi nikoho trapit, diery su aj tak skovane medzi sedackami. Malta ma laktovku dost vzadu (zrejme je vysoky) tak preto ciastocne znemoznuje pristup na odkladanie napojov pre cestujucich vzadu. Ale je fakt, ze laktovka ponuka vlastny drziak napojov do zadu a rovno 2ks.

Podla mna je kazdeho vec, aku ma pouzitu kombinaciu materialov. Ked sa niekomu paci karbon a seda latka, jeho vec. A za tie peniaze (ja ju viem zohnat za 400 - karbon-cierna koza alebo chrom-cierna koza) sa to urcite oplati. Ked cloveka omrzi, kupi si inu za 400-800 korun, furt je na tom lepsie, ako keby mal vysolit tisice za originalnu. I ked uznavam, ze origo je origo, ale je prehnane draha.

Ahoj . . . Som tu uz dost dlho a citam, citam, citam . .. no odpovedam prave Tebe, lebo som tiez z SR. Tiez mam Fabcu Comfort - t. j. s nejakymi "chrom doplnkami" a premyslam o kombinacii Black-chrom. . . Mam nejaku stranku na fy. v Ziline a nemaju zle ceny a ponuku cca od 600 - 1000,- Sk . . . Aky zdroj si mal na mysli Ty ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj . . . Som tu uz dost dlho a citam, citam, citam . .. no odpovedam prave Tebe, lebo som tiez z SR. Tiez mam Fabcu Comfort - t. j. s nejakymi "chrom doplnkami" a premyslam o kombinacii Black-chrom. . . Mam nejaku stranku na fy. v Ziline a nemaju zle ceny a ponuku cca od 600 - 1000,- Sk . . . Aky zdroj si mal na mysli Ty ?

Zdravím,

tiež som sa nabažil a uvažujem o opierke.

Urobte "neplatenú" reklamu a dajte linky na Vase zdroje.

Hlavne ma zaujíma tá Zilina, som totiz z MT.

Dakujem.

JaLu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v aute niečo podobné a som s ňou vcelku spokojný. Je pravda že to uchytenie je riešené dosť nešťastne, ale všetko sa dá prerobiť. Takže kto je trochu šikovný a má chuť nemal by v tom vidieť až taký problém. Tiež plánujem s tým niečo robiť.

Editováno: , autor: Bugy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ! Sorry, skor som nebol na tejto stranke. . . Nuz, ja som medzitym uz aj nakupil a mozem povedat, ze som spokojny - montaz sa sice este len chysta, ale uplne som bol spokojny s vyberom. boli sme dokonca dvaja (oba Fabkaci), a obaja sme si tam pokupili kopu veci. . .

Ale vratim sa k opierke - vybral som si "ciernu klasiku", hoci ma kombinacia s chromom lakala, stale by bola asi "upackana". Nebudem teraz riešit "original-neoriginal". Som blizko Ziliny, a do Polska sa mi nechcelo . . . :))) Obchodnik bol ferovy chlapik, dokonca mi to dovolil zobrat vonku do auta odskusat (aj kvoli farbe).

Tak verim, ze si tento obchodik na kraji Ziliny pojdes "obhliadnut" a urcite si tam vyberies . . .

P. S. LINK:http://www.auto-moto-shop.sk/1/index.php?akc=kateg&kategoria_1=117

Ma tam aj ine, no ja som si vybral tú "V-155"

P. S 2 Daj vedieť, ako si Ti to pacilo :)))

Petbor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Tak já jsem nakonec vybral tuhle:

http://www.graficar.cz/7654/loketni-operky...-chrom-new.html

Nevypadá vcelku zle v interiéru s tím chromem to ladí s chrom řadičkou,ručkou a kliky ve dveřích.

Jen to uchycení to opravdu za moc nestojí.

no i to uchycení má své výhody:

loketka bude položená na tunelu na těch šoubech (jak je spojený vrchní plech se spodním) a když odstřihneš ty zakulacené špice z toho spodního plechu a samořezkama to uchytíš pouze vzadu, tak máš i sklopnou variantu :palec2:

Editováno: , autor: Malta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...