Přejít na obsah

Parkovací senzory - dodatečná montáž


pannosek

Doporučené příspěvky

Nejde o konektory. Tie si prerobis podla potreby. Ide o samotnu komunikaciu. Mal som zalusk ich dat pre zmenu na F3, ale ta ma opat inu elektroniku. Cize bud ich pouzijes na Rapid, alebo na F2/Roomster facelift. 

Alebo na vlastne riziko objednas a skusis namontovat a spojazdnit. Len aby potom neboli prispevku typu "nefunguju mi original senzory. Co mam robit?" 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to taky na tom svém posledním obrázku, že funguje až od KT 22/2015.

Dej si tam univerzální do 500Kč. Zapoj je na couvačky a nech jen pípací signalizaci. Já mám originál se zobrazováním na rádiu, ale řídím se jen pípáním. Při couvání je lepší se dívat kam jedu a sledovat ještě displej bych nestíhal. Stačí pípání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, ivousek napsal:

Chci to přítelkyni do fabky a zas ať to funguje pořádně proto chci spíše origo

Já tenkrát sehnal senzory z bouračky asi za 1600 Kč i v barvě... jen sem si je sám musel vyndat :D 

 

před 11 minutami, TOMUS napsal:

Pri montazi senzoru dodelal bych i kameru bo to je jedna prace. Ale zustava problem displeja ale necham majitelovi :)

no ona to zase tak jedna práce není... když dáváš kameru do víka, tak musíš tahat kabely uplně jinudy... a když dáváš neorigo senzory, tak většinou nemusíš vůbec tahat kabely dopředu, což u kamery zase musíš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Aleš Veigend napsal:

Já tenkrát sehnal senzory z bouračky asi za 1600 Kč i v barvě... jen sem si je sám musel vyndat :D 

 

no ona to zase tak jedna práce není... když dáváš kameru do víka, tak musíš tahat kabely uplně jinudy... a když dáváš neorigo senzory, tak většinou nemusíš vůbec tahat kabely dopředu, což u kamery zase musíš....

 

Mas pravdu :kol-47: Ale kdy tahas draty pres auto to je jedno (ve vnitr) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, TOMUS napsal:

Ok. Doporučuji Ti amudsena s plnou vybavou -> dab+, tv , vstup pro couvaci kameru, bt a dalši

Můžeš podivat k meho vlakna a uvidiš v jakový zpusob jsem  vyřešil parkovačky a kamery. Taky mám radio 1 din

Mám ho v superbu amundsen+ (předchozí majitel ho asi vymenil ca columba) a jsem spokojený.mám tam i couvací kameru ale ta mi nejede tak se v létě musím mrknout kde je chyba..zapojená je a byla i nakodovaná ale černo..pro ní jsem si říkal jen klasického chce jezdit jen do prace a z práce. Je to její prvni auto tak nějaké základy chci dodělat..čidla,loketka možná maxidot  možná rs náraznik možná i vyhřívané sedačky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...