Přejít na obsah

Parkovací senzory - dodatečná montáž


pannosek

Doporučené příspěvky

No nevím jestli ty od Conrada patří mezi levnější,ale k dotazu.

Mám parkovací asistent zakoupený na Aukru,cena 990,-Kč. http://www.aukro.cz/item209515776_parkovac...lay_4_a_6_.html

Montáž dvě hodiny.Vše funguje jak má,tři druhy zvukové signalizace a pomocí LED diod světelná a směrová detekce.

Mám ho krátce,tak s poruchovostí nevím.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry495867

post-655-1183966892_thumb.jpg

post-655-1183966917_thumb.jpg

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenosti s dodatečnou montáží parkovacích senzorů např: http://www.conrad.cz/parkovaci-system-basi...enzory+dp91956/. Zajímají mne zkušenosti s levnými "noname" sadami. Funguje to, a nebo to jsou šunty a je lepší se jim vyhnout.

:) Nazdar pozri si moje prispevky zo 3.6.2007 su tam aj fotky.ja mam tiez conrad ale iny model a som spokojny. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kadli: Myslím, že s trochou šťastia by sa mal dať kompletný originálny parkasistent kúpiť tu v bazáre. Akurát u Roomsteru je problém, že čidlá aj držiaky bude treba lakovať do farby karosérie, a pri montáži bude treba priamo vŕtať do telesa nárazníka. U F1 to bolo jednoduchšie, vymenili sa celá lišta, čidlá boli vždy čierne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Ahojky lidicky resite tu lakovani senzoru co pouzit toto: Lišty

a nemusite nic lakovat a hlavne to vypada docela dobre. :-)

Mejte se

mno tohle mam nalepene ja. Prez senzory se to ale dat nemuze. Jak bys ho ev. menil pokud by se podelal, a navic neni jiste zda by fungoval.

no jedine ze by si do tej gumy vyrazi kulate otvory pre senzory ...

ale to sa uz skor priklanam k tomu ze radsej ich nalakovat do farby ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky lidicky resite tu lakovani senzoru co pouzit toto: Lišty

a nemusite nic lakovat a hlavne to vypada docela dobre. :-)

Mejte se

mno tohle mam nalepene ja. Prez senzory se to ale dat nemuze. Jak bys ho ev. menil pokud by se podelal, a navic neni jiste zda by fungoval.

no jedine ze by si do tej gumy vyrazi kulate otvory pre senzory ...

ale to sa uz skor priklanam k tomu ze radsej ich nalakovat do farby ...

Namontoval jsem senzory k spz,je to jednoduché a bez vrtání do karoserie

post-7292-1187857412.jpg

post-7292-1187857431.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky lidicky resite tu lakovani senzoru co pouzit toto: Lišty

a nemusite nic lakovat a hlavne to vypada docela dobre. :-)

Mejte se

mno tohle mam nalepene ja. Prez senzory se to ale dat nemuze. Jak bys ho ev. menil pokud by se podelal, a navic neni jiste zda by fungoval.

no jedine ze by si do tej gumy vyrazi kulate otvory pre senzory ...

ale to sa uz skor priklanam k tomu ze radsej ich nalakovat do farby ...

Namontoval jsem senzory k spz,je to jednoduché a bez vrtání do karoserie

to není moc pěkné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Aj aj mam otazku na tie parkovacie senzory k dodatocnej montazi.Ale k tym co su original zo skodovky.Dnes som sa pytal tu v servise ci to vedia namontovat a chlap povedal ze jasne,lebo ze to je nejaka podlozka pod SPZ kde su tie senzory zabudovane a len sa to da pod znacku.Ale ze to neukazuje nic na radiu,len je tam pipatko.Mate s tym niekto skusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale to nebudu original k autu. Bo original sa montuju do zadneho narazniku. To su mozno tak maximalne neoriginal odporucane skodovkou ako prislusenstvo k dodatocnej montazi za raz taku cenu, nie? Mozno zozenies v inom servise za polovicku aj s montazou...

No jednoducho mne tvrdili v skode ze dodatocna montaz nie je mozna (coz mi je aj tak divne) s tym aby to fungovalo aj s mojim DANCE radiom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale to nebudu original k autu. Bo original sa montuju do zadneho narazniku. To su mozno tak maximalne neoriginal odporucane skodovkou ako prislusenstvo k dodatocnej montazi za raz taku cenu, nie? Mozno zozenies v inom servise za polovicku aj s montazou...

No jednoducho mne tvrdili v skode ze dodatocna montaz nie je mozna (coz mi je aj tak divne) s tym aby to fungovalo aj s mojim DANCE radiom.

Mnoo,v inom servise nevim,kedze skodovka tu ma len jeden,tak asi nie.Chlap mi tvrdil,ze to je original zo skodovky,tak preto sa pytam.V prislusenstve skody nieje foto ko to vyzera,takze si to nemozem overit.A kolko to bude stat este tiez nviem,lebo som mu nahlasoval viac veci a doplnkov co chcem,tak mi teraz zistuje ceny a kedy to tu moze mat....

Najlepsia bola otazka ako tam chcem dostat predny spoiler z Fabie II ked je na Fabiu ......Vravim mu,no normalne,ked Fabia ma predny naraznik z Roomstra tak je to snad to iste,nie?...... :):):) Tak objednal aj to.....

Editováno: , autor: canario447
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol

Tak to hej. :) Daj vediet ked budes vediet nieco s tymi senzormi. Ja mam origo od vyroby lebo mne predajci (dvaja) tvrdili ze sa to dodatocne neda primontovat origo aby mi to fungovalo s tym mojim radiom. Tak som si priplatil a mam original z vyroby. Lebo tiez som rozmyslal nad dodatocnou montazou...ale nakoniec som to vzdal...komplikacie so zafarbenim senzorov a takisto s grafickym prepojenim radia Dance...proste som sa na to vykaslal.

Ale ked tebe to chcu namontovat do SPZ...tak take som este nepocul ze by skoda mala original take senzory. Ved to by boli len dva snimace, nie? A originalne byvaju zvacsa 4...no neviem neviem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol

Tak to hej. :) Daj vediet ked budes vediet nieco s tymi senzormi. Ja mam origo od vyroby lebo mne predajci (dvaja) tvrdili ze sa to dodatocne neda primontovat origo aby mi to fungovalo s tym mojim radiom. Tak som si priplatil a mam original z vyroby. Lebo tiez som rozmyslal nad dodatocnou montazou...ale nakoniec som to vzdal...komplikacie so zafarbenim senzorov a takisto s grafickym prepojenim radia Dance...proste som sa na to vykaslal.

Ale ked tebe to chcu namontovat do SPZ...tak take som este nepocul ze by skoda mala original take senzory. Ved to by boli len dva snimace, nie? A originalne byvaju zvacsa 4...no neviem neviem...

Podla toho co mi vysvetloval predajca,oni mi to nenamontuju do SPZ (nemal by ani moc kde kedze tu su znacky pricapnute rovno na naraznik,auta tu nemaju tie cierne podlozky ako u nas),ale ze je to sucast nejakej podlozky pod SPZ,len sa to tam pod tu SPZ pripevni.Ci je to riesene v tej klasickej plastovej podlozke pod SPZ ,alebo v nejakej inej to netusim.

A na radio sa to neda naozaj prepojit,teda,aspon mi tak bolo povedane.( co mi celkom tiez nieje jasne,preco to vo vyrobe ide a potom uz nie..???? Ved ak ma to radio v sebe moznost zobrazovat parkovacieho asistenta tak po dodatocnom pripojeni by mal ukazovat to iste.Nemeni sa tam predsa radio,max. ak sw v nom)

Tak sa preto pytam ci tu niekto nema skusenost s dodatocnym namontovanim cuvacich senzorov original od Skody.Ci to teda fakt dodavaju v takejto podobe zo Skody,alebo ma chlap oblbuje.

Nejde o tych par euro co to stoji,ale ak to ma byt nejaka habadura,tak to si fakt mozem kupit akekolvek parkovacie senzory,trochu sa s tym pohrat a mam to tam ako origos aj vo farbe aj s pridavnym zobrazovanim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...