Přejít na obsah

Parkovací senzory - dodatečná montáž


pannosek

Doporučené příspěvky

co ta vysli tie parkovacie senzory s kabelazou? To su original? a kolko trvala montaz len ich? Je to komplikovane?

to jsou org.,samozrejme jine na radiu nezobrazuji !!!!!! montaz 5 hodin.musis rozebrat pulku auta.zalezi za kolik senzory sezenes.kabelaz udelas nebo ji budes mit k senzorum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes vse USPESNE namontovano..... jak ovl.radia tak park. senzory, s pomoci kamarada to trvalo 5 hodin......diky Jakube :palec2:

p.s. foceno tel. pri praci tak omluvte kvalitu.

tak sem dnes jeste sundal naraznik,protoze se mi stavalo ze cidla jednou bezely jednou ne!!!! :feve: bylo to vlhkosti v konektoru cidel vzal jsem el pasku a obalil konaktory paskou.tad sem byl na Wapce a nastrikal jsem na to spoustu vody a je to ok, takze doporucuju sundat naraznik a zaizolovat konektory a je to OK kol5 .... prace cca hodinu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Viem ze sa to tu uz viackrat riesilo, no nenasiel som jednoznacne vyjadrenie ci po instalacii orig. parkovacieho asistenta bude mozne rozbehat zobrazovanie na radiu Dance alebo nie, prip. co je potrebne urobit pre to aby to slo...

Viete mi v tom niekto urobit jasno :help: ?

Pokial ide o samotneho asistenta, v mojom pripade by to bol tento od uzivatela koldavideo - http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=41114&hl=

Dakujem velmi pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka za potesujucu spravu, som velmi rad ze to ide.

Vdaka tiez mr. pecounovi za pekne zdokumentovanie postupu instalacie, verim ze z jeho pomocou nam to pojde lahsie... :palec2:

Co sa tyka vyhladavania, musim sa dobrovolne priznat ze prispevky typu - "podvolantovy ovl radia, montaz" som pri hladani informacii o park. asistente preskakoval, no poucil som sa a slubujem ze nabuduce budem doslednejsi ... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Pěkná práce,

pokud to jde takhle pěkně udělat "v domácích" podmínkách,tak by mě zajímalo,jak by se na požadavek domontování parkovacího asistenta tvářil autorizovaný servis - zda a za kolik by to byli schopný udělat ? :aggressive: Mám F 2 combi v leasingu a parkovací asistent se mi mooc líbí (pro manželku super ;) )

Máte někdo zkušenost ?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alespilot: No lacné to určite nebude. Nehovoriac o tom, že dodatočná montáž pôvodného parkasistenta nie je schválená, a preto by ti servis namontoval jedine sadu z príslušenstva - a tá je bez pripojenia na CAN a teda nebude ani ukazovať na rádiu, bude len hlásiť akustitcky. Montáž tejto by mala byť okolo 3tisíc Sk, za tú pôvodnú z výroby určite viac, kedže pritom treba odkrytovať pravú stranu interiéru, aby sa dali potiahnuť káble až dopredu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...