Přejít na obsah

Parkovací senzory - dodatečná montáž


pannosek

Doporučené příspěvky

taky premyslim mam zamluvene auto pristi tyden si pro nej jdu, fabia sport....

a jak to je pak se zarukou?, kdyz se to udela dobre tak asi nikde to nezjisti ne?ze jsem to dodelaval

jak znam skoda servis tak by mi shorela RJ motoru a vymluvili by se ze jsem zasahoval do auta ja s parkovacim asyst. a zaruka pada :)

a jeste dodatek ale to sem moc nepatri jak se tvari na dodelani plynu? skodovka to nedela ze?

Editováno: , autor: Kutil_Tim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Tak jsem včera konečně nainstaloval parkovacího asistenta - origoš se zobrazením na Dance do FII combi.

Pár mých postřehů:

- při upevnění ŘJ asistenta mi tuckery na zadním podběhu vyšli blízko u sebe a ŘJ na ně nepasovala (hlavně,že jsem scháněl origoš matky..)

- při natahování kabeláže mi nestačilo vedení k pípáku v B-sloupku (musel jsem nastavit)

- úplně stejně jsem musel nastavit vedení do comfortní jednotky (or/zel a or/hn kabel)

teď to lepší:

- do nárazníku se vrtalo úplně v pohodě a to dokonce sukovníkem do dřeva (26 mm 100,-)

A to nejlepší : celé to opravdu funguje jak má a je to parááááááááda :-)))

Díky Pecounovi a Vášovi za důležité instrukce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Hoj, par postrehu z roomstera... jde to fakt na hov.. ty plastovy blbosti (tapec) aby ste rozdelali jeden, musite sundat pulku oblozeni kolem.. Jak tu nekdo psal ze musel neco nastavovat, tak ja musim nastavit komplet elektriku do predu, kabelaz od svorkovnice parkovaku mi konci nekde u prednich sedadel. Jinak u meho parkovaku barvy na kabelazi a barvy ve schematu vubec nesedi, cim to je??? PS: vsechny dily mam original.. No ted uz me ceka jen prodlouzit kabelaz a pripojit na pojistkovou skrin a na CAN (dnes jsem ho rozebiral a nejak sem ulomil jednu tu zapadku :( nevim jestli to bylo tou zimou dneska, nebo moji sikovnosti :) )..

Ted shanim kabelaz s barevnym oznacenim jak je napsano v prirucce, aby to nikdo nepoznal :) a pak uz jen zapojit..

Jeste jeden postreh, co je ta prostredni (neosazena) svorkovnice na parkovaku? Vite nekdo. Dik

hoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chceš mít kabeláž jak origo ? udělej si ji.

nikdo nenabízí stejnou jak origo, leda počkat až někdo vymotá ze staré kabeláže ale to bude chvilku trvat n ež se začnu objevovat.

a stejně abys to měl jak origo musel bys zamotat komplet do svazku

prostřední konktor je podle mě jen kvůli tomu že obal jednotky je schodnej z OII kde je v této svorkovnici výstup na přední čidla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jenomze ja co jsem kupoval, tak byla vytazena s auta :(, takze netusim proc to nejsou stejne barvy... Jinak sem resil problem, jak sundat barvu z cidel a drzaku cidla, mam totiz Scouta (nelakovane narazniky). Nakonec jsem nechal origo barvu (sehnal jsem stribrne) a v kombinaci se stribrnym vylisem na narazniku ve spodni casti to docela zapadlo..

Cim jste lepili drzaky cidel na naraznik .. ja jsem dlouho patral a nasel jsem tri vyrobce: UHU, Pattex a Bison. Kazdy vyrobce ma vice produktu v oboustrannych paskach podle unosnosti na 1m. Ja jsem volil Bison, prodavac rikal, ze vsechny jsou stejne akorat jinak zabaleny :) ocem dost pochybuju. Cim jste to pridelavali???

Co se tyce origo z fabriky, je to nejjednussi cesta, ale kdyz ti auto kupuje firma, tak setri i tam kde nema :( .. tak potom zlate ceske rucicky museji udelat vse pro napravu (tema zlatejma rucickama nemyslim ty svoje padla :) )

edit: uprava smajlika aby se smal kol100

Editováno: , autor: Bobik_a
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chceš mít kabeláž jak origo ? udělej si ji.

nikdo nenabízí stejnou jak origo, leda počkat až někdo vymotá ze staré kabeláže ale to bude chvilku trvat n ež se začnu objevovat.

a stejně abys to měl jak origo musel bys zamotat komplet do svazku

prostřední konktor je podle mě jen kvůli tomu že obal jednotky je schodnej z OII kde je v této svorkovnici výstup na přední čidla

OII ma i predek, to je asi dost k nicemu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tech kratcich kabilcich jsem se bavil s honzou 72 a mysleli jsme, ze pujdou napojit u B sloupku .. ale koukal jsem do schematu a dvere bohuzel nekomunikuji po CAN sbernici, ale po LIN sbernici .. takze CAN tam neni a musi se tedy kabelaz dotahnout az do predu k jednotce CANu a pojistkova skrin, je uz jedno kdyz se tahnou dva kabilky a tak ty dva pro napajeni je uz jedno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad lepení: já měl vždy na držácích i lepící pásky (origo) neměl jsem problém že by nedrželi)

ad OII přední že je na nic: někteří si tomohou myslet i o zadním

ad kabeláž: neměl jsem kabeláž (krom té co byla vymotaná) aby byla tak jak má být (délka) nadstavuji většinou origo barvami ze starých kabeláží

ad napojení: na nacvakávací spojky to může dát jen prase (mám moc zkušeností opravováním alarmů po druhých co si tímto ušetřili pár minut a alarm přestal po pár rocích fungovat bud kvůli oxidaci nebo kvůli tomu že třeba při montáži sponou téměř přesekli původní vedení které se časem úplně přerušilo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tými svorkami pravda...

To asi mluvite o tech zasekavacich svorkach...

Pak jsou takove pekne lisovaci .. neco jako ukonceni na fastonu, proste oholit kousek vodice .. dva dratky k sobe a nalisovat, docela pekne.. akorat proto aby to bylo pekne je potreba ten puvodni drat rozstrihnout, nasunout teplem smrstujici buzirku a pak hezky nalisovat svorecku (akorat v tomto pripade je uz lepsi pouziti lisovaci trubicky) a je to pekne kompaktni - bez oxidace a vsech podobnych jevu :palec2: .. To je ale pro pripad, ze neni pobliz svorkovnice - i kdyz rozebrani svorkovovnice, nekdy nadlidsky vykon

(kdyz nejste manualne zrucni - destrukce svorkovnice, nebo Vasich nervu :smich: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No komfort CAN je farebne totožný OII Room FII teda pomarančovo/hnedý (OR/BR) a pomarančovo/zelený (OR/GN).

Zaujímalo by ma akej farby máš ty tú kabeláž, je totiž možné že použili CAN kabeláž pohonu ktorá je pomarančovo/hnedý (OR/BR) a pomarančovo/čierny (OR/SW) alebo CAN pre budíky s farbami pomarančovo/hnedý (OR/BR) a pomarančovo/fialový (OR/LI)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...