Přejít na obsah

prodrena benzinova hadicka,cena?


octavie81

Doporučené příspěvky

Nazdar chlapci,dnes se zena na fabce 1.4mpi prodrela-zterela benz.hadicka,cislo dilu dodam,mam ho v aute,byl jsem ve skode a oni rekli 660kc,za 20cm natvarovane gum.hadicky......no malem me odvezli,koupil jsem normalni v mototechne za 30kc,ale neni natvarovana.Chtel jsem se zeptat,zda to uz nekdo menil,jestli daval origos nebo sehnal natvarovanou,podobnou originalu...??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

dneska mi tekl benzín po blatníku i po rozdělovadle na vtřiky, hadička pěkná, tak jsme to odtáhli, že to bude čerpadlo-moc velkej tlak

a prej že hadička! zítra si proto jdu, borec říkal dvě stovky, to chcu vidět!

mít nůž a kombinačky a čas+úplně studenej motor, tak to byla zadara a hned! jenže to na to nevypadalo!

klucíí kolik má bejt tlak v tý hadičce? podle spon nic moc, podle rozumu zase dost?

Editováno: , autor: peetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto je doma. VÝMĚNA HADIČKY V AUTORIZOVANÉM SERVISU 206,50Kč s daní.

Hadička 30Kč s daní - obyčejná benzínová rovná hadice. Stažená dvěma šroubovacíma sponama made in Germany 9-12mm.

Montáž a demontáž 168Kč s daní.

DÍLENSKÁ PŘÍRUČKA VYSLOVENĚ ZAKAZUJE POUŽITÍ ŠROUBOVACÍCH SVĚREK. Ty původní pružinové si nechali.

Perlička na záver. Měl jsem odpojený mínus z baterky. Jen to nasadili a nedotáhli. Další hadice nebyly nastrkané přesně tam, kde mají být!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto je doma. VÝMĚNA HADIČKY V AUTORIZOVANÉM SERVISU 206,50Kč s daní.

Hadička 30Kč s daní - obyčejná benzínová rovná hadice. Stažená dvěma šroubovacíma sponama made in Germany 9-12mm.

Montáž a demontáž 168Kč s daní.

DÍLENSKÁ PŘÍRUČKA VYSLOVENĚ ZAKAZUJE POUŽITÍ ŠROUBOVACÍCH SVĚREK. Ty původní pružinové si nechali.

Perlička na záver. Měl jsem odpojený mínus z baterky. Jen to nasadili a nedotáhli. Další hadice nebyly nastrkané přesně tam, kde mají být!

Naomak po napumpování tam moc extra tlak není. Ale ta hadička je jakási pěnová, moc se mi to nelíbí, dal bych tam tvrdší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Natvaruj rukou.

Já jsem tam nechal rozumný rádius, hadička za 20 Kč. Ta cena ve škodovce je opravdu OSTUDA ! ! !

Mimochodem, zajímavé bylo, že hadička vypadala jako nová, jen v jednom místě měla asi tak 3 mm trhlinu...po sedmi letech.

Jíra

:help: Rodičům praskla na Fabii po 5 letech a 13 000 km,přímo v centru města.Benzín stříkal přímo na motor.Po zjištění ceny org.hadičky jsem jim taky koupil klasickou benzínovou za 30 Kč.Ta tam vydržela 14 dní a roztrhla se opět na dvou místech.Tak zajeli do servisu Škody kde jim namontovali originál za 700 Kč.Mechanik jim řekl že nejsou jediní s touto opravou.Nemůže být chyba jinde než jen u hadičky?Když jsem napsal do Škody auto odpověděli že to budou řešit až na podmnět servisu.Je Vás víc s takovou závadou?Teď se bojí oba už s tím vyjet do ulic,aby se něco nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není sranda. Já to naštěstí měl skoro studené. Už kvůli tomuhle bych tam nechtěl ten kryt na motoru. Každý týden motor prohlížím a tohle se mi stane, naráz, z ničeho nic, tekla hadička na obou stranách. Dejte si na to teď bacha, jak se ochladilo, to gumám nesvědčí. Auto začne hořet hned a máte prd. Můžu se podívat na značku hadičky, co tam dali.

SEMPERIT 12BAR DN 0,8

dává značkový servíc

Editováno: , autor: peetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...