Přejít na obsah

Aktivace vstupu aux


Fosfor

Doporučené příspěvky

Dodělal jsem si na streamu aux vstup přes konektor, povolil jsem je v nastavení menu, ale nefunguje to. Poraďte mi prosím jak se přepíná rádio na AUX vstup.

Jestli se nepletu,tak je to přes tlačítko CD..funkce jednotlivých stisknutí po sobě je... CD / CD-changer / AUX

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodělal jsem si na streamu aux vstup přes konektor, povolil jsem je v nastavení menu, ale nefunguje to. Poraďte mi prosím jak se přepíná rádio na AUX vstup.

Jestli se nepletu,tak je to pčes tlačítko CD..funkce jednotlivých stisknutí po sobě je... CD / CD-changer / AUX

Tak by to melo byt... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem zkoušel, ale objeví se jen cd nebo cd changer. Přitom v menu jsem aux povolil a je tam i aux volume. tak nevím.

A podporuje ti ho rádio? Já, když jsem měl starší Stream,tak šel AUX taky, tuším, "aktivovat", ale přepnout na něj nešlo..tak jsem pořídil Stream MR2007 s MP3 a je po problému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Dodělal jsem si na streamu aux vstup přes konektor, povolil jsem je v nastavení menu, ale nefunguje to. Poraďte mi prosím jak se přepíná rádio na AUX vstup.

Tak to myslim bohuzel zprovoznis az svuj Stream vymenis za Stream novejsi generace, ktery jiz ma AUX skutecne fyzicky implementovan. ;)

Stejnou situaci jsem zazil (viz muj jiny prispevek zde) se svou Audienci, kde to slo stejne jako u Tebe sice v menu aktivovat (firmware radia je na to jiz pripraven dlouho), ale prepnout jiz nejde.

Nakonec jsem to reklamoval ve Skode s tim, ze jsem to prokazatelne kupoval s durazem na to, ze AUX pozaduji, po urcitych peripetiich a mych vyhruzkach soudem to nakonec vymenili za Audienci nove rady, ktera ma AUX skutecne fyzicky zapojen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodělal jsem si na streamu aux vstup přes konektor, povolil jsem je v nastavení menu, ale nefunguje to. Poraďte mi prosím jak se přepíná rádio na AUX vstup.

Tak to myslim bohuzel zprovoznis az svuj Stream vymenis za Stream novejsi generace, ktery jiz ma AUX skutecne fyzicky implementovan. ;)

Stejnou situaci jsem zazil (viz muj jiny prispevek zde) se svou Audienci, kde to slo stejne jako u Tebe sice v menu aktivovat (firmware radia je na to jiz pripraven dlouho), ale prepnout jiz nejde.

Nakonec jsem to reklamoval ve Skode s tim, ze jsem to prokazatelne kupoval s durazem na to, ze AUX pozaduji, po urcitych peripetiich a mych vyhruzkach soudem to nakonec vymenili za Audienci nove rady, ktera ma AUX skutecne fyzicky zapojen...

Byto fosfor: byy tebouy tak pozriem v navode k tvojmu streamu ci tam je aux uvadzany ak ano tak to idem reklamovat, samozrejme za predpokladu ze nie je starsi ako dva roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...