Přejít na obsah

modul dotahování oken O1


castor-x

Doporučené příspěvky

Prosím pěkně, nemá někdo zkušenost s modulem dotahování oken M03 k RJ CZ KEY na O1. Podle schematu mi neni uplně jasný jak ty dráty zapojit, teda myslím že:

červenej -----------stálej +

hněděj--------------stálej -

a žlutý -

žlutý ---- tydle tři fakt nevím

modrý -

poradíte někdo prosím? Castor-x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ho zrovna nedávno koupil, instaloval a pohoda. Zapojil jsem ho podle plánku: červený stálý + (napojil jsem ho z napájení autoalarmu), hnědý na kostru -, modrý na zamykací přívod z autoalarmu, jeden ze žlutých na ovládání Centrálního zamykání. Druhý žlutý mi zůstal volný. Mám to asi 14 dní a bez problémů. Objednával jsem ho tady: http://www.race-land.cz/elektricke-stahovani-okenm-03, cena 120Kč + poštovné. Čau wendy

Editováno: , autor: wendyf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlob se na mě, ale to cos mi poradil vyčtu v návodu taky, mě zajímalo jak zapojit ty žlutý a modrej, ono to podle návodu vypadá, že fakticky se spojí modrý a žlutý na kontakt zamykání z komfortky, ale nejsem si tim jistej, ale na co by byl ten druhej žlutej, to by se musel zase ještě modrej spojit s tim druhym žlutym a dat to do stahovaní komfortky a stahovalo by to i při odemčení ale to nevim jistě, tak jestli někdo poradíte konktétněji budu rád. Castor-x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je komfortka tak to jde bez zásahu do auta a ovládáme dálkou.......

MRS

origo je to přes jen přes klíček.

koupil jsem ty neorigo vystřelováky na OI s dálkou a přes tu už to nejde,je tam nastavitelný interval doby zamknutí a když to dám na ten delší tak se okamžitě po odemčení okna otevřou ale jen do poloviny,dál to nemá už proud,po zamčení se okna zavřou.to je ale docela problém,pokud by pršelo ...!komfortka :nevyznám se,ale je to SLX vše el.!

DĚKUJI za rady!

jen doplním:je to zapojené jen do dveří!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je komfortka tak to jde bez zásahu do auta a ovládáme dálkou.......

MRS

origo je to přes jen přes klíček.

koupil jsem ty neorigo vystřelováky na OI s dálkou a přes tu už to nejde,je tam nastavitelný interval doby zamknutí a když to dám na ten delší tak se okamžitě po odemčení okna otevřou ale jen do poloviny,dál to nemá už proud,po zamčení se okna zavřou.to je ale docela problém,pokud by pršelo ...!komfortka :nevyznám se,ale je to SLX vše el.!

DĚKUJI za rady!

jen doplním:je to zapojené jen do dveří!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...