Přejít na obsah

děkuji za foto


Kombík

Doporučené příspěvky

taky chci dát folie ,mam šedou stoun ,ale jak tak koukám ty fólie vzadu jsou super ,ale nějak to nepasuje k těm předním sklům .Je to jak pěst na oko. ( co se dá dělat zákon hovoří jasně :wallbash: )

vykasli se na zakon,,,a kdyz te zastavi jednoduse stahni predni okna...namuzou ti rict ..zavrete okna pane ridici.......to same u hranic -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky chci dát folie ,mam šedou stoun ,ale jak tak koukám ty fólie vzadu jsou super ,ale nějak to nepasuje k těm předním sklům .Je to jak pěst na oko. ( co se dá dělat zákon hovoří jasně :wallbash: )

vykasli se na zakon,,,a kdyz te zastavi jednoduse stahni predni okna...namuzou ti rict ..zavrete okna pane ridici.......to same u hranic -_-

Na těch hranicích možná,ale jak ukážeš policajtovi štítek s homologací když ho bude chtít vidět.Řekneš mu jako já vepředu folie nemám?Trochu se v tom orientuju,ale takhle bych si nedovolil.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry507049

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo ale celej atest a karticka je ti k nicemu...proste to na tech prednich bejt nema a hotovo...jedine ze by jsi nemel tonovany skla a mel folii temer pruhlednou

to já vím, ale třeba na technický jim to stačit bude ;)

zas to musi byt chlap ktery mu to je jedno, proste je to neplatny a je jedno jestli na hranicich nebo na technicky to je snad jasna vec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo ale celej atest a karticka je ti k nicemu...proste to na tech prednich bejt nema a hotovo...jedine ze by jsi nemel tonovany skla a mel folii temer pruhlednou

to já vím, ale třeba na technický jim to stačit bude ;)

Jo,asi ne,podívej jak dopad Dan na tom odkazu v minulém příspěvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo ale celej atest a karticka je ti k nicemu...proste to na tech prednich bejt nema a hotovo...jedine ze by jsi nemel tonovany skla a mel folii temer pruhlednou

to já vím, ale třeba na technický jim to stačit bude ;)

Jo,asi ne,podívej jak dopad Dan na tom odkazu v minulém příspěvku.

kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ale projel jsem dvoje čáry a pohoda ;) stejně je to tak, že když přijíždím k tomu okýnku nebo k polišovi už mám stažený okýnko a do auta mi čumí takže vidí okno u spolujezdce a nic neříkaj mám to hodně světlý takže je to tak neprovokuje

ale jasny to je porad jen o tom ze je to tem lidem jedno...ja jen rikam ze az potkas blbecka tak ti cela karticka a atest na okne bude k nicemu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ale projel jsem dvoje čáry a pohoda ;) stejně je to tak, že když přijíždím k tomu okýnku nebo k polišovi už mám stažený okýnko a do auta mi čumí takže vidí okno u spolujezdce a nic neříkaj mám to hodně světlý takže je to tak neprovokuje

O čáry nejde,o STK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo už jsem to četl holt narazil na někoho kdo chtěl přispět na dovču

Ale prdlajs, nedal jsem ani petnik... Jen jsem tu chtell ukazat, jak to vlastne vse je pokud to je jak to ma vazne byt. Mam to stejne svetle jako ty Honzo, ale proste z vyroby je to na nejakych 17% do zelena a 13% je snad jen cira folie bezpecnostni, jinak proste NIC. Na 2 roky pokoj, ale nevim jak dobudoucna z foliema... Mozna pokovit, ale nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo už jsem to četl holt narazil na někoho kdo chtěl přispět na dovču

Ale prdlajs, nedal jsem ani petnik... Jen jsem tu chtell ukazat, jak to vlastne vse je pokud to je jak to ma vazne byt. Mam to stejne svetle jako ty Honzo, ale proste z vyroby je to na nejakych 17% do zelena a 13% je snad jen cira folie bezpecnostni, jinak proste NIC. Na 2 roky pokoj, ale nevim jak dobudoucna z foliema... Mozna pokovit, ale nevim...

jj vím několkrát jsme spolu na toto téma debatili než jsem šel do folii taky za 2 roky nereš číslo na mě máš tak to nějak vykoumáme stejně jako s Vittem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...