Přejít na obsah

Jak Vašemu Roomsterovi říkáte?


koblih

Doporučené příspěvky

Našel jsem tady na fóru mnoho výrazů, které označují Škodu Roomster. Nejčastěji zkracovaný "Rům", pozměněně "Rom" nebo "Romík" jsou výrazy pěkné. Avšak přezdívky typu "Rumcajz" jsou nedostižné. Ještě se ale neobjevilo nic v duchu "CD-ROOM". :)

Naše starší fáro Škoda Fabia Combi v modré barvě mělo přezdívku "Holátko". Nutno podotknout, že ve FC nebyly přikoupené ani madla nad dveřmi nebo airbag spolujezdce. Bylo prodáno a vybral jsem si Roomstra, a tak vymýšlím název. Nenapadá mě nic zajímavého, a tak bych se chtěl nechat inspirovat vašimi jmény...

Možná máte ve zvyku auta pomenovávat, proto se ptám, zda vůbec a pokud, tak jak Roomovi říkáte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já říkám miláčkům :wub: :

Fabii kratkej brouček-zelená atol 12.července 2002-18.ledna 2005

Fabii combi šmudlinka-béžová sahara 18.ledna 2005-4.června 2006

Roomstru beruška-červená barva 21.července-do dneška

Brácha:

Fabii krátkej kačenka-žlutá barva 18.prosince-do dneška

:rolleyes::)

Editováno: , autor: Honzik6098
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Možná máte ve zvyku auta pomenovávat, proto se ptám, zda vůbec a pokud, tak jak Roomovi říkáte.

Naše mladší dcera, pro dítě poměrně složítý, název Roomster už před koupí zkomolila na "MONSTR" či "MUNSTR" (obojí je správně:) no a už mu to samozřejmě zůstalo :))) Je to trefné ... monstrum je to vskutku pěkné :)

Ale dopadlo to ještě dobře, taky jsme mohli jezdit Fordem Pošuk jak, nám z neznámého důvodu, nazvala Focuse ... :))))

Editováno: , autor: bubo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 4 týdny později...

V rodině mělo každé auto své jméno - minimálně proto, aby se mu dalo vynadat když má "brouky".

Už jsem viděl/slyšel na Roomstera i takové pojmenování, jakým je "ZRŮDSTR", ale ten náš je "Drobek" nebo "Drobeček". Manželka sice prosazovala "Berušku" (Drobek je červený - Corrida), jenže byla smetena ze stolu s poukazem na neexistenci černých puntíků - a na nežádoucnost jejich objevení.

Jinak dosavadní vozidla byla okrová Š120L - "Matylda" (po jedné neoblíbené tetě, aby se v rakvi obracela jak ventilátor) a zelený Forman 1,3SPi GLXi - to byl "Ferda"...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Našel jsem tady na fóru mnoho výrazů, které označují Škodu Roomster. Nejčastěji zkracovaný "Rům", pozměněně "Rom" nebo "Romík" jsou výrazy pěkné. Avšak přezdívky typu "Rumcajz" jsou nedostižné. Ještě se ale neobjevilo nic v duchu "CD-ROOM". :)

Naše starší fáro Škoda Fabia Combi v modré barvě mělo přezdívku "Holátko". Nutno podotknout, že ve FC nebyly přikoupené ani madla nad dveřmi nebo airbag spolujezdce. Bylo prodáno a vybral jsem si Roomstra, a tak vymýšlím název. Nenapadá mě nic zajímavého, a tak bych se chtěl nechat inspirovat vašimi jmény...

Možná máte ve zvyku auta pomenovávat, proto se ptám, zda vůbec a pokud, tak jak Roomovi říkáte.

tohle je dobré pojmenování :smich::smich: škoda, že nemám Roomstríka, možná bych ho tak taky pojmenoval :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...