Přejít na obsah

má někdo motorku


culda

Doporučené příspěvky

Chopper: Yamaha XV 535 Virago

Yamaha XV 1100 Virago

Naked: Honda CB 500 - vylozene pro zacatecnika

Suzuki GSX 750 Inazuma - jedny z nejhezcich nahacu

Suzuki GSX 1200 Inazuma - jedny z nejhezcich nahacu

Enduro: Suzuki DR800 BIG

Toto jsou povetsinou vsechno ojete stroje a pro zacatecnika dostacuji. Ze zacatku bych tedy volil spis ojetou masinu nez novou.

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud můžu doporučit tak kawasaki vulcan 800. Yamaha virago je pěknej stroj,ale 535 je malá,750 se dělala jen do roku 1997 a motor to mělo hodně točivej. Pak virago 110 ,která je super,ale drží si cenu opravdu hooodně vysoko.

Suzuki intruder,taky není špatná hlavně 1400. Ovšem mě osobně se vzhledově velmi líbí ten vulcan 800. Jsou dva modely 800 a 800A

.jeden je chopper - velké uzké přední kolo,druhé custom - mohutnější. (mě se líbí víc)

Jedno upozornění - neznám chopera na kterým by se dalo slušeně jezdit ve dvou. Vzadu je to zatrest.

Pokud chcej jezdit v klidku ,někdy i svižnějc,občas vyrazit ne dovolenou i ve dvou,tak jdi do stylu naked. (honda CB750,SUZUKI GSX 750,yamaha XJ600S (900S),Yamaha fazer 1000 (600),kawasaki zeptyh 750)

Já jezdil na XJ600S a teď brázdím silnice s fazer 1000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem moznost jet na par strojich, jen kousek sem a kousek tam. nejlip se mi jelo na endurech. Afrika Twin a Suzuki Vstrom600. To je paradicka svezeni. Krasny rovny posed. Parada. Pak XT 600, super masinka na nauceni, ale brni z ni pozadi. Navic je to opravdu enduro, takze zadne vymozenosti. Potom na CBR900RR '95, hezky ovladatelna motorka, a motor docela v poho. A jeste jsem sedel na Yamaze Tunderace 1000. Ale to uz je docela svihot. 145k na nauceni moc neni. Ale je to pohodlne svezeni. na chopperu jsem bohuzel sedel jen jako spolujezdec a opravdu to neni zadna slava. Ale ridit to musi byt bomba. Hlavne se mi libi ten styl. Osobne bych bral Hondu Afrika Twin. Nebo neco podobneho. Ale i styl chopper, treba DragStar, nebo intruder 1400

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2:

Co to je za obsah a kolik to frci? :)

to je fichtl :D má to obsah 50 cm3 3,5 koně a ten můj jede cca 70km/h :palec2:

70km/h , to musis lezet ne? Nebo novy vybrus :palec2:

jj, 70km/h tacho podle GPS kolik ??? tady dlouho žádná taková diskuze nebyla lol:kol-94::kol-98:

Muj tip je dle GPS max 55 km/h. Nedavno mi rikal kamarad, ze mu jede 50ccm skutr 80km/h. Namital jsem, ze to jede tacho a ne skutr :p On, ze ne je to sportovni Ital atd... Tak jsem mu dal GPS a jel. Dle GPS max rychlost 54 km/h. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2:

Co to je za obsah a kolik to frci? :)

to je fichtl :D má to obsah 50 cm3 3,5 koně a ten můj jede cca 70km/h :palec2:

70km/h , to musis lezet ne? Nebo novy vybrus :palec2:

jj, 70km/h tacho podle GPS kolik ??? tady dlouho žádná taková diskuze nebyla lol:kol-94::kol-98:

Muj tip je dle GPS max 55 km/h. Nedavno mi rikal kamarad, ze mu jede 50ccm skutr 80km/h. Namital jsem, ze to jede tacho a ne skutr :p On, ze ne je to sportovni Ital atd... Tak jsem mu dal GPS a jel. Dle GPS max rychlost 54 km/h. :D

GPSku nemám, ale asi to tak bude... něco kolem 50-60

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...