Přejít na obsah

má někdo motorku


culda

Doporučené příspěvky

Ta sestistovka se da sehnat tak od 85 tisic... staci kouknout na nejaky motobazar na netu ;)

mrkni na www.motoinzerce.cz

btw dneska jsme jeli autem a na cestě v nějaké vesnici bylo takové esíčko a proti nám najednou borec na silničáku (měl to naklopené jak sviňa) a bác už letěl, proletěl nám kolem zadních dveří :kuk: a motorka letěta po asfaltu nadělala tam pár čár a div, že nevletěla pod auto, co bylo za nám cca 100 metrů, ale řidič OK

tak to na mašinách moc nepřehánějte, ať nedopadnete takhle a nedej bože ještě hůř ;)

Editováno: , autor: ceiks65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos ( motorkar)mi taky vykladal. Jeli v Buchlovskem lese (zna nekdo)? a jeden z nich si to misto do zatacky vzal primo do lesa. Ve stovce docela dobry. Jen nevim jak je to mozne, asi vsichni svati jeli zrovna kolem, netrefil zadny strom. Ale i tak motorka na odpis a on 14dni v nemocnici. Tak opravdu pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
A co toto. Hornet 900 ccm , cca 110k. Vyšla na 12Otis.

Chjo... chci :-) Hornety zboznuju, setrim na 600, jednak nemam moc zkusenosti a je levnejsi...

cena?,

na Horneta ty by jsi měl zapomenout ...to už není vůbec motorka pro začátečníka. Pár kluků na začátku bylo roozumných a je vidět že se v tom vyznají. Jako začátečník bych opravdu volil nějakou slabší kupaturu a opravdu něco ze sortimentu lehkých chopperů.

Ten kdo ti sem dal Suzuky GSX R tak ten tě moc rád nemá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukam,ze se to tu pekne rozjelo...

Ono v podstate na zacatek muzes mit skoro cokoliv,ale zalezi na tom,jak to mas v makovici a jak za to budes tahat.. ;) Ze Geoo pise,ze Horneta na zacatek ne,tak toho bych se urcite vubec nebal..Sice je pravda,ze ma 98 koni,ale zase docela v pohode podanejch a jak rikam,zalezi jen na tom,jak za to budes brat.

Virago 535 nevim,asi bych ho vyradil.Teda taky zalezi na tom,jaky ses postavy,je to docela drobna motorka a vykonove zadnej zazrak.Pak se taky delal Intruder 800 a Marauder 800,coz je docela peknej Cruiser.Drag Stary uz tu byly taky zminovany..Jeste koukni po Honde VF 800 Magna,to byly docela pekny sportovnejsi cruisery a docela jely..Ale jde o to,ze si drzej cenu a vesmes jsou starsi. Dalsi jsou Honda Shadow..

Jinak z toho co tu bylo zminovano bych se taky priklanel k Honde CB 500 na zacek uplnej ideal a kdyz chces,tak taky umi neco predvest.Dal bych koukal na Suzuku GSX 750 Inazuma (1200ka uz je docela silak) dal Suzuki GSF 600 Bandit - Osvedcena motorka,s nesmrtelnym motorem a navic je jich dost,pak bych klido mrknul po Suzuki SV 650,mozna Hondu CB 750, Yamahu YZF 600s Fazer, Kawasaki ZR-7...Myslim,ze je toho dost,z ceho vybirat..

A nejaky Hondy CBR 600 bych se taky nebal,je to motorka,ktera dobre funguje a dovoli Ti hodne,takze zalezi jen a jen na tom pravym zapesti.. ;)

Ja osobne bych do Choppera nesel.1)je to spis na pohodu a pro fotriky a za 2)stejne budes chtit jezdit rychlejc.. ;)

Ja pokukuju po Suzuki GSX R 600 nebo 750 K1 nebo K2.. ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou pravou rukou bych souhlasil,ale nektere masiny ani nemusis moc premlouvat a utecou ti zpod prdele. Do choppera se vetsinoou jde pro ten styl a pozitek z jizdy. Vubec to neni jen pro fotriky. Je mi 23 a sel bych dotoho hned. S tim Viragem 535 mas pravdu s tou postavou. Pokud jsi kus chlapa tak 535 je pod tebou jak hracka. CB 500 je dobra na nauceni. SV 650 je taky super. Nebo pak nejake cestovi enduro, na tom se da taky dobre naucit. Minuly tyden jsem sedel na GSX -R 750 a je to nejake male. Kamos ma+-190cm a nemohl nasoukat nohy pod to vybrani na nadrzi. Jinak super masina. A co tak Honda F6C? Co na to rikate? To uz je mamut, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou pravou rukou bych souhlasil,ale nektere masiny ani nemusis moc premlouvat a utecou ti zpod prdele. Do choppera se vetsinoou jde pro ten styl a pozitek z jizdy. Vubec to neni jen pro fotriky. Je mi 23 a sel bych dotoho hned. S tim Viragem 535 mas pravdu s tou postavou. Pokud jsi kus chlapa tak 535 je pod tebou jak hracka. CB 500 je dobra na nauceni. SV 650 je taky super. Nebo pak nejake cestovi enduro, na tom se da taky dobre naucit. Minuly tyden jsem sedel na GSX -R 750 a je to nejake male. Kamos ma+-190cm a nemohl nasoukat nohy pod to vybrani na nadrzi. Jinak super masina. A co tak Honda F6C? Co na to rikate? To uz je mamut, co?

No to je pravda,ze u nakejch biku staci jen vrknout a letis,ale pokud nejsi vylozene pacient,tak se to da.

Jo to ja vim,ze se do toho jde vetsinou pro ten pocit z jizdy,ale treba to viraglo 535 mi pripada takova vylozene usedla.Jsou objemove stejny biky,ale "fyzicky" vetsi..Kdyz uz bych mel jit jako mladej do neceho takovyho,tak bud Honda VF 750 Magna,nebo Marauder 800 a nebo Yamaha Warior,ale to uz je jina cenova... ;)

Nebo jak rikas,nejaky enduro,nemusi byt ani cestovni..Nebo nejakej motard taky neni spatnej.

Zalezi taky na tom,na jaky GSX-R 750 jsi sedel..Starsi SRADy jsou jeste v poho K1-K3 jeste docela taky,ale pak se to uz zacalo docela zmensovat a vyssi lidi muzou mit problem se tam poskladat,to je fakt.No F6C uz je dobrej macik... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla to GSX - 750 z roku 2002. Tak me se osobne libi z maloobjemovych chopperu Dragstar . opravdu uz ty motorky vypadaji "dospele" . Supermotard neni spatna volba. Treba Honda FMX, Yamaha XT. Ta Honda F6C je bomba. Obdivoval jsem to od zacatku. 90% lidi se to nelibi. Ted jsem byl na svatbe motorkare a pri tom se "vrci" motorkama.Bylo jichtam jen kolem 15, ale rachot to byl slusny. Pri foceni jela kolem prave F6C a kdyz za to zatahl, tech 15 motorek predtim byla jen mala nocni hudba :punk::scooter:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to já šetřim na Yamahu Bulldoga nebo MT-01, případně nějakýho motarda :) Akorát je problém v tom, že než jí koupim, tak musim zpracovat přítulku - jeden známej se jí na motorce zabil a její brácha má po havárce na mašině sešroubovanou kyčel a asi i umělej kloub :( Takže nechce o motorce ani slyšet :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to já šetřim na Yamahu Bulldoga nebo MT-01, případně nějakýho motarda :) Akorát je problém v tom, že než jí koupim, tak musim zpracovat přítulku - jeden známej se jí na motorce zabil a její brácha má po havárce na mašině sešroubovanou kyčel a asi i umělej kloub :( Takže nechce o motorce ani slyšet :feve:

No co sem o Bulldogovi slysel,tak motorove nic moc..to uz MT-01 je dobrej vyber..Nebo MT-03, to tak neni zly...Sice je to jednobuch,ale nejede to spatne..na zacatek urcite dobry..Jo a motardy to je i moje krevni skupina.. :palec2:

Ja to mam taky na taliri porad..Kamosi maj motorky,probeholo par nehezkejch a hodne tezkejch bouracek a od ty doby je to tuplovany zlo to poslouchat.

Jo a jestli nechce pritulka o biku ani slyset,tak na nej holt nesmis davat ladak.. lol lol :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je, tak to nevim. Az tak dobrej nejsem.Ale jen vim, ze "tlusta berta" te suzuki byla hodne podobna. Tak pokud je "TB" od suzuki tak jsem dobrej. ;) Jo, tak to mame podobne. Pritule mi nechce dovolit ani skutra do prace. Asi me uz zna, ze kdyz reknu,ze budu jezdit slusne, tak na tom moc pravdy nebude :kol-131::scooter: jinak SM je i moje krevni skupina. Libila se mi Husqa 610E v SM uprave. Ale pry qualita nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je, tak to nevim. Az tak dobrej nejsem.Ale jen vim, ze "tlusta berta" te suzuki byla hodne podobna. Tak pokud je "TB" od suzuki tak jsem dobrej. ;) Jo, tak to mame podobne. Pritule mi nechce dovolit ani skutra do prace. Asi me uz zna, ze kdyz reknu,ze budu jezdit slusne, tak na tom moc pravdy nebude :kol-131::scooter: jinak SM je i moje krevni skupina. Libila se mi Husqa 610E v SM uprave. Ale pry qualita nic moc.

Ja myslim,ze to tak bylo..Ale pak tech motorek na bazi TB vyjelo tolik,ze po takovy dobe skoro tezko pamatovat.. :D No jo,ono je to s tim okolim a povolenim motorky dycky tezsi...Ale kdyz to clovek priveze aniz by to rikal,tak sice bude dusno,ale nevemou ti to a neprodaj... :D O skutru do mesta sem taky premejslel,ale kdyz si to shrnu,tak cloveka naky pekny SM vyjde skoro stejno a jeste si uzijes...

Hele Husky jsou m*dky jak se rika lidove..Taky sem o ni jednou uvazoval,pac jsou ze SM nejlevnejsi,ale pak me to pustilo..Tam je porad neco..Navic to chce neco novejsiho kdyz uz,pac do roku 2000 mely jen jedno olejovy cerpadlo a pridrhavaly se.Pak uz sice byly 2 cepradla,ale stejne.Navic se tam serou prevodovky,chcije z toho olej,zere to olej,pistni krouzky se delaj co chvili,rozvody taky..Vetsinou lidi co to maji to maji jako druhou motorku.Znam typka,co tam meni olej po 8-10ti motohodinach..Coz je tak 1-2 dny jezdeni,takze na beznej provoz fakt ne-e. Kdyz SM,tak bud neco od KTM a nebo Suzuki DR 400Z se uz dneska da sehnat za pekny penize a je to fakt hracka.Akorat to nejede rychle..Tak do 140km/h v porvozu a maximalka je kolem 160ti a to jeste zalezi,jaky ses postavy..Ale jinak do mesta a na klikatice je to fakt super motorka.To zase aspon KTM uz jedou v pohode kolem 170ti..Sice jsou drazssi,ale zaslouzene..Jede to jak krava. Kamos ma LC4 z roku 2005 a ta jde na dvojku na prdel za plynem..A co takova LC4 660 SMC,nebo Duke...Tam uz tech 55 koni musi delat hrozny veci.. ;)

Mit ted 120 litru navic,tak uz mam doma DRko.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je, tak to nevim. Az tak dobrej nejsem.Ale jen vim, ze "tlusta berta" te suzuki byla hodne podobna. Tak pokud je "TB" od suzuki tak jsem dobrej. ;) Jo, tak to mame podobne. Pritule mi nechce dovolit ani skutra do prace. Asi me uz zna, ze kdyz reknu,ze budu jezdit slusne, tak na tom moc pravdy nebude :kol-131::scooter: jinak SM je i moje krevni skupina. Libila se mi Husqa 610E v SM uprave. Ale pry qualita nic moc.

Ja myslim,ze to tak bylo..Ale pak tech motorek na bazi TB vyjelo tolik,ze po takovy dobe skoro tezko pamatovat.. :D No jo,ono je to s tim okolim a povolenim motorky dycky tezsi...Ale kdyz to clovek priveze aniz by to rikal,tak sice bude dusno,ale nevemou ti to a neprodaj... :D O skutru do mesta sem taky premejslel,ale kdyz si to shrnu,tak cloveka naky pekny SM vyjde skoro stejno a jeste si uzijes...

Hele Husky jsou m*dky jak se rika lidove..Taky sem o ni jednou uvazoval,pac jsou ze SM nejlevnejsi,ale pak me to pustilo..Tam je porad neco..Navic to chce neco novejsiho kdyz uz,pac do roku 2000 mely jen jedno olejovy cerpadlo a pridrhavaly se.Pak uz sice byly 2 cepradla,ale stejne.Navic se tam serou prevodovky,chcije z toho olej,zere to olej,pistni krouzky se delaj co chvili,rozvody taky..Vetsinou lidi co to maji to maji jako druhou motorku.Znam typka,co tam meni olej po 8-10ti motohodinach..Coz je tak 1-2 dny jezdeni,takze na beznej provoz fakt ne-e. Kdyz SM,tak bud neco od KTM a nebo Suzuki DR 400Z se uz dneska da sehnat za pekny penize a je to fakt hracka.Akorat to nejede rychle..Tak do 140km/h v porvozu a maximalka je kolem 160ti a to jeste zalezi,jaky ses postavy..Ale jinak do mesta a na klikatice je to fakt super motorka.To zase aspon KTM uz jedou v pohode kolem 170ti..Sice jsou drazssi,ale zaslouzene..Jede to jak krava. Kamos ma LC4 z roku 2005 a ta jde na dvojku na prdel za plynem..A co takova LC4 660 SMC,nebo Duke...Tam uz tech 55 koni musi delat hrozny veci.. ;)

Mit ted 120 litru navic,tak uz mam doma DRko.. :D

Jj, moje řeč :) LC4 660 SMC :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...