Přejít na obsah

Rozvody 1.4 16V 55 kW


lada

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

jen pro informaci , dělal jsem rozvody fabie 1 1.4 16v AUA  2002 najeto 137 tis a na aute byly originál rozvody , dovezlo se to z D 

napínací kladka malého rozvodáku mezi vačkama byla povolená tím že praskla cela ta plastová rolna která je na ložisku a řemen běhal pouze po ložisku , při stlačení řemnenu mezi koly cca 1.5cm úlomky z rolny se našli dole pod klikovým kolečkem (štěstí že to nepřeskočilo)

u hlavního řemenu byli vydět praskliny a na vodící kladce byla prasklá rolna jinak čerpadlo bez vyditelných chyb napínací kladka taky a kladka na hliníkovém ramenu taky ok 

rozvody byly přejeté o 47 tisíc km na kladkách bylo 00 rok výroby což sedí na motor 2002

takže rozvody vydrželi dost...

přesto měnte za včasu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsi si jistý těmi kilometry? Já je nechal vyměnit při téměř totožném nájezdu u BKY z konce roku 04 a rozvody se zdály v pořádku, krom té nejmenší kladky, která vyndaná při točení pískala, ale protože byla celokovová, tak by asi taky ještě vydržela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

čus..má někdo nějaké povědomí o kvalitě respektive poměr cena výkon rozvodů firmy GATES PowerGrip? Všude když napíšu VIN auta, tak nejsou schopni nic najít...nevím co to mám za speciální auto....našel jsem nějakou docela přívětivou cenu aj s pumpou, ale rád bych si ověřil kvalitu páč tohle neznám a už jsem nějakej pátek ze cviku...

dodatková otázka ať nepíšu do x témat... EGR ESEN SKV?...totéž? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...