Přejít na obsah

Nejdou mi nekdy otevrit 5. dvere


servicemannnn

Doporučené příspěvky

Poradte prosim.

Nejdou mi nekdy otevrit 5. dvere

Svetylko na strane v nakladovem prostoru kombika sviti jako kdyz nejsou zavrene.

Pri stisku dveri slysim motorek co otevira zapadku uzaviraciho mechanismu, ale dvere zaboha nejdou zvednout.

Nestava se to casto, ale stava.

Nejdou ani jakoby dorazit (zavrene jsou), auto stoji rovne, atd....

Po case se to zmatori...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na tu oranzovou packu na zamku umistenou na 5. dverich - bude pravdepodobne odrena jen na hrane.

Je potreba prihnout packu umistenou na prahu patych dveri, ktera do teto packy na zamku patych dveri "stoucha" a odjistuje tak zamek.

Mrkni na obrazek - je to mizerne videt, ale snad se v tom vyznas. Jde o cervene zakrouzkovane casti.

post-9-1185736595_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na tu oranzovou packu na zamku umistenou na 5. dverich - bude pravdepodobne odrena jen na hrane.

Je potreba prihnout packu umistenou na prahu patych dveri, ktera do teto packy na zamku patych dveri "stoucha" a odjistuje tak zamek.

Sejmul jsem plast okolo zamku, vlezl do kufru a zabouch - je to tam jako na dlani. Ta packa byla opravdu trochu ohnuta, ale ne moc.

Co jsme ale opomeli - kdyz to neslo otevrit tak svitilo v kufru svetlo. Hledal jsem nejaky mikrospinac, ale nic jsem nenasel.

Cim se snima zda je kufr zavreny anebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na tu oranzovou packu na zamku umistenou na 5. dverich - bude pravdepodobne odrena jen na hrane.

Je potreba prihnout packu umistenou na prahu patych dveri, ktera do teto packy na zamku patych dveri "stoucha" a odjistuje tak zamek.

Sejmul jsem plast okolo zamku, vlezl do kufru a zabouch - je to tam jako na dlani. Ta packa byla opravdu trochu ohnuta, ale ne moc.

Co jsme ale opomeli - kdyz to neslo otevrit tak svitilo v kufru svetlo. Hledal jsem nejaky mikrospinac, ale nic jsem nenasel.

Cim se snima zda je kufr zavreny anebo ne?

Mikrospínač je přímo uvbnitř pátých dveří. Je to součást zámku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez mam tento problem ... par krat nesli otvorit, lampicku som radsej odpojil - vybral poistku.

Ako mam tu packu ohnut? kladivom? asi to chce naozaj vliezt do kufru a vidiet jak to pracuje ...

raz som s tym uz bol v origo servise, ale kym som dosiel, dvere sa samy zabuchli, takze sli otvorit a v servise potom zo mna xeli robit blba ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vikiman: Decentne po tej páčke pobúchaj kladivom a odskúšaj, či správne pri otváraní dosadá na ten oranžový čudlík.

Fakt si asi začnem myslieť, že tie poruchy sa u tých našich áut šíria takisto, ako chrípka u ľudí - zaseknuté piate dvere som riešil teraz v sobotu. A ako naschvál, plný kufor (60 fliaš marhuľového kompótu a džemu v malých plastových prepravkách). Takže najprv pracne vyprázdniť kufor cez zadné sedačky, potom odkrytovať a odistiť zámok a nakoniec vyzúriť sa s kladivom :wacko: Fakt by ma zaujímalo, prečo ten diel nerobia zo silnejšieho materiálu, alebo kľudne by stačil jemný prelis, aby nedochádzalo k ohýbaniu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lampicku som radsej odpojil - vybral poistku.

A kterou pojistku jsi vyndal, když osvětlení kufru nemá samostatnou pojistku ?? :kuk:

Najprv som vybral-odpojil lampicku v kufri, ale kedze problem s dvermi kufra sa opakoval, jednoduhsie bolo pri probleme s dvermi odpojit poistku vnutorneho osvetlenia - je tusim na pozicii c.5., staci pozriet tabulku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...