Přejít na obsah

Servisni intervaly


BENY

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Takže servis po 30 000 km jsem absolvoval právě dnes, cena 5700 Kč.

Tak to je ranec. To jsem si udělal sám a přišlo to na cca 2300 (sada filtrů vzduchový, palivový, olejový, kabinový, olej Mobil ESP Formula 5W30 5L a ještě víc jak litr zůstal, vyčištění klimy, výměna jedné H7). Dělal jsme to při stavu tacho 81500. Auto bylo koupené a mělo po dvou servisech. Nejsem dobytek to měnit po 30 tis. Když jsem viděl jak vypadal palivový filtr a kabinový filtr, tak si nedělám o intervalech iluze.

post-50664-0-99651200-1346451835_thumb.j

post-50664-0-85405400-1346451874_thumb.j

Editováno: , autor: ka-spel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych měl mít ser. intervaly po 30 000km a standartně mě maxidot posílá cca po 18 000. Jinak jak se kouknu v Maxidotu kolik mi ještě zbývá? Poslední servis v 66 000 co jsem měl v autorizovaným servisu mě stál 12000,- Kč (olej, olej DSG, Filtry) Tak jsem si řek, že nazdar a už tam nejezdím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Taky jim na jejich prohlídky po 30ti prdím. Měním co rok nebo 15tis a to komplet všechno (olej castrol edge turbo diesel 5W40, oleják, klima, vzducháč i palivový. Jen mi není jasné z čeho je ten palivák tak černý - takový hnůj přece netankuju na Shelce i když je možné že tam smrděl už několik let a 60tis km. U nás Škoda garanční servis - bez klima a paliváku 5 600 kč, já mám všechny filtry Mann a 5l castrolu za 1 970,- Kč a práci sám zdarma + jistotu že jsem nic nezanedbal poctivě všechno vypláchl a prach vysál vysavačem. Tak nevím proč si Škodovka účtuje 3 600,- za práci, podružnou činnost, 10 minut diagnostiky a 5 minut optické kontroly stavu, když výměny jsou na hodinku práce a materiál musí mít ještě levnější. Poslední hřeb byl když mi řekli při poruše parkováku, že chcou auto na 2 dny a odhad ceny (park čidlo 1800/ks, jednotka 6000, kabeláž 2000/ks, ale taková katastrofa to prý nebývá) tak mám počítat do 10ti tis. Tímto jsem jim řekl Sbohem - jiný servis mi výměnu 1x přední čidlo, 1x zadní čidlo, opravu kabeláže, dignostiku, práci a přípravu GSM udělal za dopoledne a 4 000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Laický dotaz. Jednotlivé resety servisu se někde ukládají v řj? Měnil jsem si olej po koupi auta dříve provozovaného na LL v 81456 a teď v 91345 a ani v jednom případě jsem reset neudělal. Když to udělám teď, tak to bude někde vidět jako teprve 3. výměna?

Editováno: , autor: ka-spel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

Nikdo nic? Nemůžu dohledat nikde, co vše obnáší servis při 90 000 km u prodlouženého intervalu. Děkuji!

olej+ol.filter

vzduchový

sviečky

brzdovka každé 2 roky (do MR 2010) ...od MR 2011 prvý krát po 3-rokoch,potom každé 2 roky

olej v haldexe od MR 2011 každé 3 roky bez ohľadu na najazdené km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

Co vše mě čeká v 186 000km ?

za cca 3000km mě čeká servis (mám dlouhý interval 30 000km) a Octavii rv2011 2.0 TDI 103kW CR.

A ještě bych poprosil o nějaký solidní servis, slyšel jsem celkem špatné ohlasy na Porsche Brno (tam to mám asi 100m z práce), naopak dobré ohlasy na KEI nebo AZ-Servis.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
Návštěvník

Mal som QG1, vyresetoval som ale cez budiky a tym nastavil pevny interval.

Cez diagnostiku som to naspat prepol na premenlivy, vyresetoval a nastavil, ze som od vymeny presiel 200km a presli 4dni.

Teraz to ukazuje len pomlcky.

Cital som, ze to nejaku chvilu trva, kym to vyhodnoti, kolko to asi moze byt?

A spravil som to dobre?

Nekodoval som nic, len som to robil cez Adaptaciu RJ17 cez VAG.

Poor quality oil som zmenil na good quality oil.

TOG pisalo, ze je active.

Min a max days je 744 a min km je 15 000 max 30 000.

Snad je to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...