Přejít na obsah

Problém s blinkry


Inventec

Doporučené příspěvky

Zdravim, potreboval bych poradit s dvema problemy :

Mam Skodu Octavii r.1999 SLX 1.9Tdi 81kW

- nekdy se mi stava ze mi blinkry blikaji a nekdy sviti

- prestala mi fungovat akusticka signalizace otevrenych dveri pri zapnutych svetlech

Budu moc rad za vase postrehy a rady. Diky

Ad blinkry - proverit prerusovac, patrne odchazi

Ad signalizace - vyzkousej, jestli v pripade zaplych svetel bzucak reaguje na dvere spolujezdce. Pokud ano, mas v haji mikrospinac na zamku dveri ridice ( stropni svetlo se ti pri otevreni dveri ridice take nerozsviti ).

Strilim od pasu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, potreboval bych poradit s dvema problemy :

Mam Skodu Octavii r.1999 SLX 1.9Tdi 81kW

- nekdy se mi stava ze mi blinkry blikaji a nekdy sviti

- prestala mi fungovat akusticka signalizace otevrenych dveri pri zapnutych svetlech

Budu moc rad za vase postrehy a rady. Diky

Ad blinkry - proverit prerusovac, patrne odchazi

Ad signalizace - vyzkousej, jestli v pripade zaplych svetel bzucak reaguje na dvere spolujezdce. Pokud ano, mas v haji mikrospinac na zamku dveri ridice ( stropni svetlo se ti pri otevreni dveri ridice take nerozsviti ).

Strilim od pasu:)

S tema blinkrama to asi bude prerusovac

Ale u te signalizace mi nefunguje ani spolujezdec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tema blinkrama to asi bude prerusovac

Ale u te signalizace mi nefunguje ani spolujezdec.

A stropni svetlo, pokud jej nastavis tak, ze se ma spinat pri otevrenych dverich, funguje normalne ?

Pokud ano, budes muset promerit kabelaz, pripadne ten bzucak samotny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tema blinkrama to asi bude prerusovac

Ale u te signalizace mi nefunguje ani spolujezdec.

A stropni svetlo, pokud jej nastavis tak, ze se ma spinat pri otevrenych dverich, funguje normalne ?

Pokud ano, budes muset promerit kabelaz, pripadne ten bzucak samotny...

Zkusim a napisu. Jinak diky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty přerušovače světel asi fakt odcházejí. Teď se mi dvakrát stalo, že když jsem pustil blinkry, tak se z přístrojovky od prostředních výdechů ozívalo strašné vrzání a škrábání. Tak se asi budu muset taky připravit na výměnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdarec koumaci. asi pul roku sem jezdil ve stylu ala ameeeeerika takže sem nechal ty blinkry jen svitit bez preruseni.

Teda ony zacly svitit kdyz sem vyhodil blinkr tak sem to nejak neresil ( zase dalsi unikat :) )

nicmene me to zaclo s..... tak sem rozebral ten prerusovac blinkru (cely cudlik poruchovek ) a jedina zavada byla ta ........

ze kontakt byl pripecen. takze sem vzal sroubovacek a minisvar sem odstranil pak kontakt kousicek vyhnul

cca do puvodni polohy a ejhle blikaj jak mourovaty. jinak origo novy stoji cca 1000-1500kč.

PS: Doporučuje 10/10 kutilu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravim.....mam trochu jiny problem, blinkry mi prestaly fachat z niceho nic! zadny nepravidelny blikani ci sviceni jsem bohuzel nepocitil. Takze ted kdyz dam packu smerovek dolu, tak se nestane nic, jenom prerusovac jednou cvakne, ale dal nedela nic! Ani vystrazny nepustim....nevite co to je, jestli jenom ten prerusovac vymenit, nebo je to neco vic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 let později...

Octavia1 1,6 74kW ... zničehonic přestaly fachčit směrovky. Ani nemají snahu bliknout, prostě nic. Pokud vytáhnu ten velký konektor zezadu páčky a spojuji to postupně nakrátko od konektoru který je pod stálým proudem, směrovky se rozsvítí, každá na jiném konektoru. Z toho jsem usoudil, že je v poruše páčka. Koupil jsem teda páčku, vyměnil, ale výsledek je stejný. Směrovky ani nebliknou. Je možné, že páčka tedy proud pustí dále (přepne) k přerušovači a ten je v poruše? Jinak tedy varovná světla(čtverky) fungují bez problému, dokonce směrovky bliknou i při zamknutí.

Editováno: , autor: Scanman1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...