Přejít na obsah

Elektrické stahování oken - nefunkční, problémy, závady


galaher

Doporučené příspěvky

Potřebuji poradit.Mám el.stahování oken na všech 4 oknech,ale jedno zadní za ridičem nefunguje tak jak má.Z místa ridiče na loketním ovladači nejde spustit,ale na zaním spinači na těch dveřích funguje.Stalo me mi taky když jsem spustil přední u spolujezdce tak se to zadní spustilo taky. <_< .Neví někdo co stím.. :( .A ještě jedna otázka.Nemá někdo el.schéma Octavie a může ho poslat na e-mail a nebo napsat odkaz kde ho lze stáhnout.Děkuji za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hoj. Mechanicky mi zdechlo stahování levých zadních dveří a na vrakáčích prodávaj komplety mechanika+mozek kolem 1000. Zajímalo by mne, jestli když přemýšlím o výměně komfortky na III.generaci (mám MR00) můžu koupit rovnou stahovačku s mozkem pro III.gen. komfortky, tuším 1U0 959 811 D a bude füngovat se starou komfortkou ? ? ? Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...

Nazdárek lidičky.Tak si představte ,že ten muj milášek zase zlobí.Když stahuji okno u řidíče,tak jde dolů a najednou zase nahoru i když stále mám stisknuto dolů.Stahoval jsem obě okna naráz a taky jedno šlo dolů druhé se v půlce zastaví a pokračuje nahoru.Prostě cik cak.Je to nepravidelné.Jestli se to už někomu stalo tak dejte vědět co s tím. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek lidičky.Tak si představte ,že ten muj milášek zase zlobí.Když stahuji okno u řidíče,tak jde dolů a najednou zase nahoru i když stále mám stisknuto dolů.Stahoval jsem obě okna naráz a taky jedno šlo dolů druhé se v půlce zastaví a pokračuje nahoru.Prostě cik cak.Je to nepravidelné.Jestli se to už někomu stalo tak dejte vědět co s tím. :p

Něco podobného - né teda v takové míře... VAG zahlasil něco jako že spínač stahování u řidiče, nesmyslný signál. Takže výměna ovladačů u řidiče a mám pokoj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Zdravím a prosím o pomoc

přestaly mi fungovat ovladače stahování zadních oken ve dveřích. Od řidíče lze všechna okna ovládat, ale na zadních dveřích to nefunguje. Děkuji za pomoc a radu. zdenouch :aggressive:

nemáš zamáčknutou dětskou pojistku, která je mezi ovladači předních a zadních oken?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...