Přejít na obsah

Aretace pouzdra vložky zámku


ludekc

Doporučené příspěvky

Pri vymene vlozky zamku mi spadla "Aretace pouzdra vložky zámku" do dveri :(. Dvere jsem rozebral (teda krome zamku dveri, na to nejsem dost rozcvicen, ani nemam vybaveni), aretaci jsem nasel a potrebuju ji dat zpatky. Jenze jaksi nevim kam ani jak. Podle obrazku z DP to neudelam, protoze je to nakreslene vzdy z vnejsi strany a "vnitrni" pohled neni. Bez toho rozebraneho zamku se tam dostava blbe, ale jde to... jen musim vedet kam a jak ;) Tak prosim o radu, obrazek, navod, jak na to... Do servisu bych nerad - az posledni moznost (uz jednou mi zahnojili od vazeliny cely tapec u dveri a tohle by skoncilo urcite podobne). Thx vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten krúžok má oproti tomu prerušenému miestu taký nízky podlhovastý výčnelok.Ten treba najprv zasunúť do otvoru na púzdre vložky zámku (ktorý je na strane bližšie k okraju dverý) a potom docvaknúť celý krúžok na to púzdro.Pôjde tam však len vtedy,ak bude skrutka na doťahovanie v určitej polohe.Tesne pred niektorou z krajných,ktorou ale neviem.Skúšaj,skrutka nevypadne.Mne to vypadlo hned dva krát,ked som lakoval kľučky.Druhý krát sa mi to podarilo nasadiť dokonca cez dieru po vložke zámku.Možno by bol zo mňa aj gynekológ. :smich: :smich: :smich::w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2::D

Ten krúžok má oproti tomu prerušenému miestu taký nízky podlhovastý výčnelok.Ten treba najprv zasunúť do otvoru na púzdre vložky zámku (ktorý je na strane bližšie k okraju dverý) a potom docvaknúť celý krúžok na to púzdro.Pôjde tam však len vtedy,ak bude skrutka na doťahovanie v určitej polohe.Tesne pred niektorou z krajných,ktorou ale neviem.Skúšaj,skrutka nevypadne.Mne to vypadlo hned dva krát,ked som lakoval kľučky.Druhý krát sa mi to podarilo nasadiť dokonca cez dieru po vložke zámku.Možno by bol zo mňa aj gynekológ. :smich: :smich: :smich::w00t1:

Ramon :palec2::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten krúžok má oproti tomu prerušenému miestu taký nízky podlhovastý výčnelok.Ten treba najprv zasunúť do otvoru na púzdre vložky zámku (ktorý je na strane bližšie k okraju dverý) a potom docvaknúť celý krúžok na to púzdro.Pôjde tam však len vtedy,ak bude skrutka na doťahovanie v určitej polohe.Tesne pred niektorou z krajných,ktorou ale neviem.Skúšaj,skrutka nevypadne.Mne to vypadlo hned dva krát,ked som lakoval kľučky.Druhý krát sa mi to podarilo nasadiť dokonca cez dieru po vložke zámku.Možno by bol zo mňa aj gynekológ. :smich: :smich: :smich::w00t1:

Dik za info, vcera uz jsem to nervove nevydrzel :) a rozebral jsem to cele. Tzn. vyndal jsem, zamek, kliku i třmen. No a na ten třmen jsem to nasadil tak, aby ten areteční šroub padnul do příslušného zářezu... Teď to drží, ale po namontování pouzdra vložky zámku mi to pouzdro nejde zvenku domáčknout (je tak 3milimetry nad úrovní) a pruží :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...