Přejít na obsah

Vypnuti radia pri startu


Doporučené příspěvky

čim to je ze radio pri startu blikne - vyppne a hned se zapne . neničí se při tom radio?????????????

Při startování se všechny spotřebiče odpojí a jde šťáva do startéru, takže normální chování...teda aspoň mě to dělá taky...

ale u felicie mi to nedelalo ? dela to u vsech octavii??????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čim to je ze radio pri startu blikne - vyppne a hned se zapne . neničí se při tom radio?????????????

Při startování se všechny spotřebiče odpojí a jde šťáva do startéru, takže normální chování...teda aspoň mě to dělá taky...

ale u felicie mi to nedelalo ? dela to u vsech octavii??????????????

Asi záleží jak je to napojený, třeba u tý feldy to bylo dodělávaný a šlo to přímo z baterky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

delaji to skodovky, moje fabie taky je to asi na kontakt X svetla ti taky vypinaji pri startovani :)

Přesně tak, jediné co se při startu nevypne jsou obrysová světla, pokud jsou tedy při startu zapnuta. Mě to dělalo i na Felicii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čim to je ze radio pri startu blikne - vyppne a hned se zapne . neničí se při tom radio?????????????

tak tak...Je to uplne normalni jev,ve favoritu ve felicii se to taky tak chovalo ,v octe uz mi to nedela je tam jiny radio a zapojeni je taky vselijak pokucene ;) ..radijku by to kazdopadne skodit nemelo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čim to je ze radio pri startu blikne - vyppne a hned se zapne . neničí se při tom radio?????????????

tak tak...Je to uplne normalni jev,ve favoritu ve felicii se to taky tak chovalo ,v octe uz mi to nedela je tam jiny radio a zapojeni je taky vselijak pokucene ;) ..radijku by to kazdopadne skodit nemelo :)

ve favoritku a feline to delalo kvuli tomu ze baterka to neutahla tak ono vyplo ;) s dobrou baterkou to nedelalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, tohle mne zaujalo, resim to proto, ze mam k navi pripojeny USB changer a ten pri nastartovani, kdy dojde k probliknuti Navi, spadne do nejakeho nefunkcnih stavu a je treba Navi vypnout, chvili pockat a zase zapnout.

Mam tedy na Vas otazku, jste si jisti, ze se odpoji napajeni Navi nebo radia pri startu? A nebo je to jen napetovy pokles.

Mohu to sam samozrejme zjistit tak,ze to zmerim, co se na napajeni deje pri startu, ale rozdelavat jsem to chtel az budu menit vrch palubky.

Trebas by to resil kapacitor s diodou na napajeni Navi, nevim ...

Diky

Mila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čim to je ze radio pri startu blikne - vyppne a hned se zapne . neničí se při tom radio?????????????

tak tak...Je to uplne normalni jev,ve favoritu ve felicii se to taky tak chovalo ,v octe uz mi to nedela je tam jiny radio a zapojeni je taky vselijak pokucene ;) ..radijku by to kazdopadne skodit nemelo :)

ve favoritku a feline to delalo kvuli tomu ze baterka to neutahla tak ono vyplo ;) s dobrou baterkou to nedelalo

jj u fava to je mozny,ale v kazde felicii ,ve ktere sem jel nebo alespon sedel :) to delalo vzdycky...asi se do felin delaly jenom same slabe baterky :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i stare skodovky pokud to zapojoval normalni clovek tak to mely ze pri vypnuti klicku vyplo radio

Nechápu proč normální či nenormální, ale taky třeba záleží jak to kdo chtěl, nemyslíš? Třeba někdo chce aby mu rádio hrálo i při vytažení klíčku a někdo chce aby vyplo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdycky sem to tak montoval jak to cloveku vysvetlis tak to pochopi a nechce to jinak :)

Tak mě to třeba někdy vadí, že nehraje bez klíčku...

souhlasim s tebou,taky by mi to vadilo ....

Je jasne ,ze kdyz jdes k autu tak musis mit klice,ale nekdy se stane ze neco jenom delam bud v garazi nebo venku a autak je pobliz tak si pustim radio a klice nevim proc vzdycky vytahuju pokad v nem nesedim.....

kazdy je zvykly na neco jineho .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdycky sem to tak montoval jak to cloveku vysvetlis tak to pochopi a nechce to jinak :)

Tak mě to třeba někdy vadí, že nehraje bez klíčku...

souhlasim s tebou,taky by mi to vadilo ....

Je jasne ,ze kdyz jdes k autu tak musis mit klice,ale nekdy se stane ze neco jenom delam bud v garazi nebo venku a autak je pobliz tak si pustim radio a klice nevim proc vzdycky vytahuju pokad v nem nesedim.....

kazdy je zvykly na neco jineho .

Přesně, jediná možnost by byla si tam někde dát malej vypínač a tím na spínanej vstup rádia přivézt stálej, asi si to udělám a vypínač se už někam schová...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...