Přejít na obsah

Regulace podsviceni budiku...


drastys

Doporučené příspěvky

Zdravim, zajimalo by me jak je slozite a nakladne dodelat egulaci podsviceni budiku ve Fabii. Mate s tim nekdo zkusenosti?

Chci predelavat podsviceni na modre a mam strach ze vecer to bude moc zatezovat oci. Jestli s tim mate nekdo zkusenost tak prosim poradte. Dekuji za kazdou radu!!

Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lancer: to sa teda mýliš v tvojom tvrdení. Je to spínaný LOW DROP reguátor. Naastavenie svetiel je clastne odporový delič.

Drastys: pokial nebudeš meniť odpory a necháš kombináciu 4 diody a odpor ako je to na zelenom podsvietení, nebude ti to moc svietiť. Modré len majú väčie napájacie napätie ako zelené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to videl na Octavce a kdyz to nebylo ztlumeno tak to svitilo docela dost :-O

ale neboj nebude to svietit velmi a ak ano tak cca 1 minuta a si na to zvyknes :)

Editováno: , autor: Reso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for drastys-nic sa neboj nebude to silne pripadne ak to bude silne pozicas si od niekoho vypinac a stmavnes si to ako budes chciet a a hotovo a nemusis ani kupovat vypinac ! Ale co sa tyka toho mojho podsvietenia mne to oci netaha oci si zvyknu hnet ;) For Gil- ja som si budiky nerobil :) urobil mi ich RAMON :p a za to mu Dakujem ! :worthy

Editováno: , autor: Reso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak.Aj ja som si zvykol na modrú,ktora svieti o dosť silnejšie ako origo zelená a nemám problém ani s celonočnou jazdou.Mne ešte vadia tí debili,čo si dajú prestavbové xenón sady do normálnych paraból.Prial by som im zažiť to,čo zažívame my ostatní,keď ich stretávame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto si ako myslel Reso???? že si požičia vypinač a potom ho vrati späť?????

for drastys-nic sa neboj nebude to silne pripadne ak to bude silne pozicas si od niekoho vypinac a stmavnes si to ako budes chciet a a hotovo a nemusis ani kupovat vypinac ! Ale co sa tyka toho mojho podsvietenia mne to oci netaha oci si zvyknu hnet ;) For Gil- ja som si budiky nerobil :) urobil mi ich RAMON :p a za to mu Dakujem ! :worthy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto si ako myslel Reso???? že si požičia vypinač a potom ho vrati späť?????
for drastys-nic sa neboj nebude to silne pripadne ak to bude silne pozicas si od niekoho vypinac a stmavnes si to ako budes chciet a a hotovo a nemusis ani kupovat vypinac ! Ale co sa tyka toho mojho podsvietenia mne to oci netaha oci si zvyknu hnet ;) For Gil- ja som si budiky nerobil :) urobil mi ich RAMON :p a za to mu Dakujem ! :worthy

Tak ze si poziva co ja viem od kamarata ak ma komosa co ma tyk vypinac stmavne si to a vrati povodny alebo sa to nebude dat?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som myslel že si to myslel tak že si to raz nastavi a potom to ostane tak ale tak to žial neni

ak chce regulovať, stači dať regulator pred BSG a tak by to šlo ale to radšej dať rovno origo reguláciu

Toto si ako myslel Reso???? že si požičia vypinač a potom ho vrati späť?????
for drastys-nic sa neboj nebude to silne pripadne ak to bude silne pozicas si od niekoho vypinac a stmavnes si to ako budes chciet a a hotovo a nemusis ani kupovat vypinac ! Ale co sa tyka toho mojho podsvietenia mne to oci netaha oci si zvyknu hnet ;) For Gil- ja som si budiky nerobil :) urobil mi ich RAMON :p a za to mu Dakujem ! :worthy

Tak ze si poziva co ja viem od kamarata ak ma komosa co ma tyk vypinac stmavne si to a vrati povodny alebo sa to nebude dat?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...