Přejít na obsah

Zesilovač


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
tak dejme tomu, že tomu vůbec nerozumim, nejraději bych si to nechal od někoho udělat, ale abych byl u toho, abych věděl jak to mam zapojený apod. přehodit mlhovky a přidělat denní svícení pro mě byla brnkačka, ale na tohle sem malej pán.

Poradil by mi nekdo? Mám autorádio DANCE, bude nějaký problém se zapojením aktivního subwooferu na toto rádio? má vůbec vstup pro subwoofer? Pokud nemá, půjde to zapojit i bez tohoto vstupu? Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tady někdo z Ostravska? Nevíte. zda tohle seženu na autoburze v Ostravě? je jen jeden dru těchto adaptérů? myslím parametrově, ať vím, jaký koupit. Díky

http://shop.sekin.cz/product/628-sinus_live_hl-406

Editováno: , autor: Olin
Nekopírovat předchozí příspěvek - porušení pravidel !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mam autoradio Dance, to nemá výstupy na zapojeni zesilovače subwooferu. Jde to vyřešit tak, že na tom svazku kablu co jsou zapojeny v radiu a zality v te plastove kostce, doplním piny na zadní repro, ve Fabii mam repro jen vepredu. Doplním piny na zadní repro a na tyto piny napojím zesak subwooferu, subwoofer mám aktivní. Jde to udělat takto? Nebo je treba koupit konvertor sinus LIVE High/Low 406? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, máte nekdo ve Fabce, nebo v Roomsteru zapojen aktivní subwoofer na origo radio DANCE? Nebyl nejaky problém, krom toho, ze Dance nema vystupy na subwoofer. Zitra mi to budou zapojovat, tak se chci zeptat, za s tim neni nejaky problem. Diky. Zda aktivni subwoofer bude slapat s origo radiem dance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám to tam namontováno a zapojeno, hraje to skvěle. Krásně to rozduní cele auto :-) na to, že nemám nijak špičkový subwoofer, hraje to SUPER. jsem z toho nadšený.

Editováno: , autor: Olin
Nekopírovat předchozí příspěvek - porušení pravidel !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem to radeji hodil do servisu, kde se tímto zabývají. V tom Ti asi moc neporadím, ale pokud jsi to nikdy nezapojoval, tak bych to svěřil nekomu, kdo už s tím má zkušenost. Co vím je, že se použil adaptér, který vytvořil vstupy nebo výstupy na subwoofer. Mám rádio Dance.

Editováno: , autor: Olin
Nekopírovat předchozí příspěvek - porušení pravidel !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdarec, chystám se tahat kabely od baterie do kufru, mohl by jste mi někdo znovu poradit kudy táhnout ty kabely, zda vrtat někde dirku nebo se to dá nějakým rychlejší i lepším způsobem protáhnout někde jinde? Nerad bych někde něco zničil, moc vám děkuju za vaše odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Chabrech bude spousta lidí co s tím dokáží poradit...

U montáže aktivního/pasivního wooferu nevidím až takový problém s připojením signálových kabelů... u neorigo rádií jsou ve většině případů výstupy a u origo rádií velmi dobře poslouží zmiňovaný konvertor high/low, ale největší problém je ty kabely natáhnout. Napájecí z motorového prostoru do kabiny, kde k průchodce musíte napříč motorovým prostorem od baterky a dále rozebírání plastů po celé délce auta.

Tot vše...

Přikládám obrázky ;)

post-769-1268685869,8511_thumb.jpg

post-769-1268685952,8268_thumb.jpg

Editováno: , autor: Lewis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

mna by zaujimalo ci to ide aj bez toho vrtania... lebo budem mat firemne vozidlo fabia II po facelifte a chcel by som tam dat hudbu zo starej fabie... ale vrtat nechcem da sa to nejakym inym sposobom? nema niekto nahodou dielensku prirucku alebo nevie niekto kde sa nachadza ta svorkovnica kde su uchytene vsetky+? malo by to byt niekde za palubovkou len neviem ci je to tak aj vo fabii II ak niekto vie nech skusi poradit :) diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Caute

ja som žiadnu vrtacku nepoužil i keď je pravda ze kábel od baterky som dal robit aby mi nepadla záruka ale bol tahany medzi stieračmi cez priechodku do vnútra pod volant a ostatne som robil sam ako aj zapojenie zadných repro ktoré som musel napinovat ked ze od výroby boli len predne reproduktori na pocitac nemusel ist isli ako som ich zapojil radio Dance. Na zadne reproduktori som zapojil konvertor high/low od SAL s ktoreho isli kable na zosik. Napajaci impulz som napojil na poistku len neviem uz na ktoru ale da sa to odmerat ked zapnete klucik tak sa zapne aj radio a myslim ked sa vytiahne poistka tak nejde. Uz len pozapajat a vychutnavat si to ;)

Neake tie foto

post-32589-0-93600600-1306868572_thumb.j

post-32589-0-71482100-1306868588_thumb.j

post-32589-0-05073800-1306868607_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...