Přejít na obsah

Zesilovač


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Nazdárek borci, mám služební fabii II. a v ní rádio DANCE chci si trochu vylepšit hudbu a namontovat aktivní bednu do kufru ale bohužel v tomto rádiu není výstup na zesilovač nemáte ěkdo nějaké řešení jak toto zapojit a nemuset dávat nové rádio??

Děkuji za info. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ja mam tento http://www.ahifi.cz/subwoofery/focal-acces-bomba-20-a1_.html (obrazek na te strance je spatny, ale je tam PDF s manualem). Da se napojit bud z vystupu na sub, nebo z vystupu na reproduktory. Ja sice nejsem zastancem reseni napojit subwoofer na reproduktory, ale pokud mas sluzebni auto, tak je to urcite reseni. Vyhodou samozrejme je ze ho kdykoli muzes vyndat a napojit v jinem aute. Rozmery ma taky slusne a pekne vleze do skoseni za sedadla.

Nezapomen vsak, ze musis natahnout elektriku rovnou od baterie! Ja to mam reseno tak, ze mam v kufru zasuvku s elektrikou a signal kabelem a kdyz je potreba sub vyndat , vypojim kabel ze zasuvky, odpojim cince a je hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Nazdárek borci, mám služební fabii II. a v ní rádio DANCE chci si trochu vylepšit hudbu a namontovat aktivní bednu do kufru ale bohužel v tomto rádiu není výstup na zesilovač nemáte ěkdo nějaké řešení jak toto zapojit a nemuset dávat nové rádio??

Děkuji za info. :help:

http://www.northautohifi.cz/?306,sinus-live-hl-406

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montáž aktivního wooferu láka i mne-zajímá mne ale jedna věc.

Dokáže alternátor u Fabii II Clasic bez problémů dobíjet baterii-ptám se proto,že v předcházejícím voze to bylo na hraně.Přeci jen je to 300watt navíc.Nejsou nějaké rozdílne alternátory u různých motorizací?

Na aukru se objevil tento aktivní woofer,prodejce mi ho nabízí za 4200KČ,tak mám chuť po něm skočit.Líbí se mi,že je takový kompaktní,vše v jednom........

post-8495-1236608234_thumb.jpg

post-8495-1236608246_thumb.jpg

post-8495-1236608254_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nahodou nekdo, jak se v servise tvari na subwoofer a zesilovac? Ohledne zaruky a tak?

Já mám zesilovač, kapacitor subwoofer dokonce i jiné plato z MDF a spousta úprav jako křídlo spoiler atd. a vše v naprostém pořádku. Nikdo ani muk, právě naopak to všichni chodí okukovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem ve stadiu těsně před montáží zesilovače a subwooferu

Nakonec jsem koupil zesilovač a oprášil 300wattovou tubu ze sklepa.

Mám krátkou FII verze Clasic a chtěl bych vědět,zda má někdo zesilovač jinde než v relativně malém kufru-napadá mne třeba místo pod předními sedačkami-dozadu bych táhnul jenom 2linku k tubě.Nebo se všichni drží toho,že zesík a tuba mají být u sebe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ode dneška jezdím s tubou v kufru!!! :)

Zvuk je úplně perfektní,nakonec jsem si to nechal namontovat v Auto-RS Pardubice.Technik to dělal fakt pořádně,mohl jsem být přítomen montáži a za to,že to dělal 4 hodiny si řekl 800KČ,což mi přijde docela dobrá cena.

Rozmluvil mi montáž zesilovače pod sedadlo a tak je zesík přidělaný vzadu v kufru na sedačce.Hodně znát jsou kvalitní kabely,respektivě jejich průřezy.

Po mém dotazu,zda je nutné tahat i minus pol baterie se usmál a řekl,že je to zbytečné.Ale při velkém výkonu zesilovače je třeba udělat duplicitní vedení z baterie na karoserii z důvodů lepšího uzemění......

Každopádně jsem moc spokojen,znatelně se odlehčilo radiu i reproduktorům při vyšší hlasitosti.

Až budu mít chvilku dám sem foto.

A ještě jsem si vzpomněl-na plusový kabel vrtal díru vedle pedálů-už to tu někdo zmiňoval,říkal že jinudy se to snad protáhnout nedá.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že se to jinu nedá protáhnout jsou kecy. Mám to vede jednou průchodkou, ale už nevím přesně kde to bylo. Ale hledali jsme a rozmontovávali jsme se sousedem auto asi 4 hodiny než jsme na to přišli. A vrtat díru mi přijde jako pěkná kravina, když je auto ještě takhle mladý a žádně brutální úpravy se tam nedělaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...