Přejít na obsah

Xenony


TomV

Doporučené příspěvky

No abych ti pravdu řekkl silně nad tím uvažuju. A s STK a servisem bych si asi hlavu nedelal, kdyz koupíš kvalitní xenony.

To ja zas bych si hlavu delal, protoze nemas naklon podle zadni napravy a ostrikovace, ale jak rikam, pry neni problem to za 10 min demontovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No shodou okolnosti jsem dnes mluvil s kamaradem a rikal ze bez ostrikovacu by to fakt byla blbost, ze staci drobne znecisteni a kvalita tech xenonu jde hodne dolu. Ale doporucil mi zarovky od Philipse Blue Vision a ze jsou fakt super. Ja mu verim, protoze jsem je mel ve felde a byly opravdu dobre. A v H7 a pres cocku to muze byt uplne super. Ted je otazka jestli dat ty penize za xenony a nebo o 1/4 min za zarovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No shodou okolnosti jsem dnes mluvil s kamaradem a rikal ze bez ostrikovacu by to fakt byla blbost, ze staci drobne znecisteni a kvalita tech xenonu jde hodne dolu. Ale doporucil mi zarovky od Philipse Blue Vision a ze jsou fakt super. Ja mu verim, protoze jsem je mel ve felde a byly opravdu dobre. A v H7 a pres cocku to muze byt uplne super. Ted je otazka jestli dat ty penize za xenony a nebo o 1/4 min za zarovky.

s xenonem bez ostřikovačů jezdím už nějakej pátek a vůůůbec mi nevadí, že jsou občas špinavý

doma máme O1 s origo xenonem a tudíž i ostřiky a věř tomu nebo ne - ostřiky tam jsou na hovno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me taky prijde, ze ty ostrikovece nejsou az tak dulezity, resp da se bez nich obejit a je to jen dalsi bazmek ,kterej se muze rozbit. nicmene do rumika xenony davat nebudu ty philippse ale asi zkusim, mam v supliku 100W H7 obyc, ale hrejou jako prase, tak se v tehle vedrech bojim aby nevytavily svetlo, mozna na zimu je tam dam. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre Vas na prd mozno su, ale potom to schytavaju oprotiiduci vodici. Ciste svetla su na to, aby elektronika nebola pomylena a vedela spravne vyhodnotit horizont vozovky a teda aby nastavila sklon tak, ze by si nesvietil Xenonami do oci protiiducemu autu. Na nic ine to tam nie je. Teda tolerancia voci ostatnym. Uz ste sa niekto pozeral priamo do xenonov protiiducemu autu? Ak ano, tak to chapete, ak nie, tak sa pozrite a pochopite. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dam to trochu na mieru.

- Bezne HID kity su NELEGALNE.

- Od urciteho roku vyroby je povinost pri Xenonoch mat automaticku kontrolu sklonu a ostrekovace, obidvoje z dovodu zamedzenia oslnenia protiiduceho auta.

RomanKo: Ziaden horizont sa nevodnocuje, sklon sa vyhodnocuje a reguluje inak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre Vas na prd mozno su, ale potom to schytavaju oprotiiduci vodici. Ciste svetla su na to, aby elektronika nebola pomylena a vedela spravne vyhodnotit horizont vozovky a teda aby nastavila sklon tak, ze by si nesvietil Xenonami do oci protiiducemu autu. Na nic ine to tam nie je. Teda tolerancia voci ostatnym. Uz ste sa niekto pozeral priamo do xenonov protiiducemu autu? Ak ano, tak to chapete, ak nie, tak sa pozrite a pochopite. ;)

Ciste svetla su na to, aby elektronika nebola pomylena a vedela spravne vyhodnotit horizont vozovky a teda aby nastavila sklon tak, ze by si nesvietil Xenonami do oci protiiducemu autu - lol to myslis vazne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre Vas na prd mozno su, ale potom to schytavaju oprotiiduci vodici. Ciste svetla su na to, aby elektronika nebola pomylena a vedela spravne vyhodnotit horizont vozovky a teda aby nastavila sklon tak, ze by si nesvietil Xenonami do oci protiiducemu autu. Na nic ine to tam nie je. Teda tolerancia voci ostatnym. Uz ste sa niekto pozeral priamo do xenonov protiiducemu autu? Ak ano, tak to chapete, ak nie, tak sa pozrite a pochopite. ;)

to si delas srandu ne, mozna by bylo dobry si nejdriv zjistit, jak vlastne ta elektronika u xenonu funguje .. nez priste napises takovej blabol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TY NEPORIADNIK!!! INVESTUJEŠ DO STRATY SLUCHU A TOTO NEMÁŠ??????

na tému ostrekkovače......

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=523452

No shodou okolnosti jsem dnes mluvil s kamaradem a rikal ze bez ostrikovacu by to fakt byla blbost, ze staci drobne znecisteni a kvalita tech xenonu jde hodne dolu. Ale doporucil mi zarovky od Philipse Blue Vision a ze jsou fakt super. Ja mu verim, protoze jsem je mel ve felde a byly opravdu dobre. A v H7 a pres cocku to muze byt uplne super. Ted je otazka jestli dat ty penize za xenony a nebo o 1/4 min za zarovky.

s xenonem bez ostřikovačů jezdím už nějakej pátek a vůůůbec mi nevadí, že jsou občas špinavý

doma máme O1 s origo xenonem a tudíž i ostřiky a věř tomu nebo ne - ostřiky tam jsou na hovno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale aspon som zaujal, no nie? :p A uz sa tolko neprckorte a radsej vysvetlujte a nekritizujte. ;)

nastavení je podle zatížení zadní nápravy u F1 u O1 je čidlo i na přední nápravě. Regulace je dinamická a opravdu dinamická se jí dá říkat tak trochu u O1... tam se to jakž takž hejbe (při každém nastartování). U F1 se to našteluje jednou a pak už se to snad nikdy nehne. Sám mám regulaci jen tím klasickým kolečkem. Nevím teda jak by mohlo vadit, když mám světla špinavý, stejně tak necháme subjektivnímu pocitu každého z nás co oslňuje jestli xenon, nebo 100W žárovka nebo špatně nastavený světla.

Sám teda raději pohled do rozežnutého xenonu než do halogenů. Ale třebas OII s xenonem, to jsou oslnovaci pekny, lae vubec je to nic oproti kazdy druhy Fabii s halogenem. Spousta lidi netusi na co tam maji to kolecko, nekteri ani nevedi, ze tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobiku, o te dynamice na OI bych polemizoval...Se spozdenim nekolika vterin mozna...Ostrikovace potreba nejsou,jen berou vodu a to solidne..

Mozna trochu dynamicke jsou na OII, tam je to i videt pouhym okem z mista ridice..

Myslel jsem ale, ze Roomik xenony nema...Daji se dat do te cocky?

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dnes kupujemfarbu a idem striekat krytky ostrekovacov svetiel. :) A za chvilku objednavam dufam aj xenony. Co ta vysla HID sada? A kde si to kupoval TomV?

A este som sa zabudol opytat. ide tam H7 ziarovka alebo H7R (s clonitkom)?

Editováno: , autor: RomanKo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...