Přejít na obsah

Xenony


TomV

Doporučené příspěvky

Zdravim .. tak jsem poridil narychlo nekvalitni foto obyc fotakem z tel. .. kvalita nic moc ale je to v naprosty tme . coz je zajimave ze to zvenku vypada dobreale zevnitr na silnici to je fakt uplne neco jineho .. taky vyfotim

post-17908-1231668349_thumb.jpg

Editováno: , autor: Promy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na prvni pohled sem myslel, ze jsou to vyjety koleje. Tak to me opravdu zklamalo, myslel sem, ze casem po doreseni problemu s xenonama a natacenim hidku dam. Vypada to, ze radsi ne.

Zdravim . tak zkusel jsem vyfotit .. sviti ti to mnohem lip :( asi to e tim ze ja mam paraboly .. zkusim prihodit foto z digitalu

post-17908-1231774104_thumb.jpg

post-17908-1231774434_thumb.jpg

post-17908-1231774440_thumb.jpg

post-17908-1231774446_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promy: niet sa čo čudovať že ti to svieti tak ako to svieti, čo vlastne chceš od toho aby to bolo aké? Ver mi že ostatní čo idú proti tebe sú z toho takí radi že až...

Na fotkách Blacky-ho je vidieť aké je to svetlo iné ako origo paraboly pre xenon, preto to vrhá tiene tam kam nemá.

Normálne by som rád také nejaké rozbité svetlo bihalogenové rozobral a nafotil vám tu s porovnaním s parabolou pre xenon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš bych to viděl, že na většině fotek svítíš dálkovýma a já jsem to fotil navíc mobile a světla byly od soli, protože jsem právě přijel z 200km dlouhé cesty. Ale podstata věci zůstává stejná, jde o ty pruhy, to si nedokážu vysvětlit proč ti to tak svítí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam tie okruhle neviem ako sa to vola a som spokojny, a moj osobny nazor je, že by som xeony zakazal, skuste ist do Chorvadska a nech ma xeony každe tretie auto.... je to hrozne, neviem kto to vymyslel, ale aj napr: kedysi bol štandart na vyšku a na širku svetiel, teraz ked idem a zrazu sa za mnou objavi nejake suv-čko, alebo dodavka, tak ma ide šlahnut, to ale iba moj nazor, majte sa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych xenony už taky nedal, měl jsem je v roomseru jednou a jen problémy, svítí dobře ale dnes kdy je má každý blbec v bávu z 85týho už mi to ani nějak atraktivní nepřipadá, a za ty problémy to nestojí , mám ted x treme power, a nechal jsem pořádně seštelovat světla ne jak z fabriky 3 metry před auto a svítí do dobře i v čočkách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám xenony taky v čočkách. Docela jsem se divil, když jsem zjistil, že dálková svítí dost nahoru. Kontroloval jsem usazení, ale to je v pohodě, zámek na zámek. Nějak pořád zvažuju, jestli je nevyndám a nedám z5 Philips, co jsem dal předtím. Nějak se nemůžu rozhodnout. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...