Přejít na obsah

Xenony


TomV

Doporučené příspěvky

Nastastie neviem ako bola H7 uchytena predtym...takze nepenim. :) Ale nemoze to byt aj koli sosovke take zjednodusene? Ma niekto fotku ako byvala uchytena H7? Mozno ty Crake?

Bohuzel uchyceni pred tim nemam... Jen pro info - jsou tomu teprve 2 hodiny a uz taky xenonim... Fotky opet v elektrice ale u Fabie... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prikladám fotos:

1, 2 - Uchytenie H7 na svetlách FI

3, 4 - Pätica s upínacím plieškom na Roomsteri

Ten nový spôsob je v podstate jednoduchší ale len čo sa týka origo H7 kde je tá základňa žiarovky z plechu a je tenká čo neni prípad výbojky s H7 ktorá je ako je na obrázkoch hrunšia

Nastastie neviem ako bola H7 uchytena predtym...takze nepenim. :) Ale nemoze to byt aj koli sosovke take zjednodusene? Ma niekto fotku ako byvala uchytena H7? Mozno ty Crake?

post-3171-1192354872_thumb.jpg

post-3171-1192354890_thumb.jpg

post-3171-1192354905_thumb.jpg

post-3171-1192354918_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no...do reflektorov xenony...to je huste. :) Inak dnes som konecne otestoval xenony ako svietia v hustom lese a medzi dedinami uplne v tme (medzi Topolcanmi a Hlohovcom). Tak konstatujem ze ma prekvapili velmi milo. Spokojnost 110%. Ziadne auto na mna neblikalo. Farba svetla parada...upokojujuca, biele ciary na ceste krasne svietili. Ked som zapol dialkove, tak som myslel ze je den. :) Vsetko som videl uplne nadherne...aj na kraji vozovky a dohonca asi 10m do pola (na strane spolujazdca). Takze uprimne povedane, som zatial velmi spokojny. Dufam ze im toto svetlo vydrzi aspon tych slubovanych 3tis hodin. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě pokud přehodíš za výbojky tak určitě nebudeš oslnovat a i ohnisko výbojky by mělo být vlastně skoro stejné
Kolko aut ta oslni s halogenmy aj ked maju spravne nastavene svetla ? Nie kazdy pouziva tu doregulaciu svetiel, preto je u xenonov povina automaticka regulacia. Okrem toho pri styku s STK a trochu inteligentnym policajtom je vysledok jasny :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RomanKo mas ukol ;) obcas se mi napoprve nerozsviti pravej xenon (nehraje roli strana, ale porad stejnej) myslel jsem ze mam spatny trafo, ale kamos ma scouta a presne to samy, jina sada, ale zase se mu nerozsveci levej, vypada to asi na problem auta, zkus to prosim pozorovat u sebe... diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...