Přejít na obsah

Xenony


TomV

Doporučené příspěvky

Na diody si napište na stránky www.xenony.cz. Xenony má drahé, ale ukazoval mi diody do parkovaček a jsou bomba. Svítí brutálněa a stojí jedna 180,-Kč. Koupím si hned čtyři. Na stánkách je ale vystavené nemá. Musíte mu napsat.

180? masakr ja mam dve za 120 ( 4dioda) a ted 2 za 60 (monococka)

já kupuju nějak levněji, dnes pro Bobika 6KS za 139,- kč firma autolamp :palec2:

http://www.autolamp.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se přidam, ja zkusil OSRAM NIGHTBREAKER a taky lepši viditelnost a i vic světla.je to o dost lepsi

bubakku dufam ze to bol dobry kauf ...

hehe ja som tiez tot pred par dnami objednal OSRAM Nightbreaker .. kedze ma nasss..la nocna jazda pocas ktorej to moc nesvietilo ...

som zvedavy dufam ze sa osvetlenie zlepci ..

nerad by som siel do HID .. ako RomanKo .. kedze to neni zas tak uplne legaaal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bubakku dufam ze to bol dobry kauf ...

hehe ja som tiez tot pred par dnami objednal OSRAM Nightbreaker .. kedze ma nasss..la nocna jazda pocas ktorej to moc nesvietilo ...

som zvedavy dufam ze sa osvetlenie zlepci ..

nerad by som siel do HID .. ako RomanKo .. kedze to neni zas tak uplne legaaal

LUKY-007 me se zdaji lepsi.nemam sice moznost porovnani v okoli neni žadny roomster a uz jsem i mirne zapochyboval,zkusim jeste nastaveni svetel v servisu, uvazoval jsem i o tech phillipskach ale vyhrala cena 580kc,zalezi jak na tom budou s zivotností na krabičce maji uvedenu pulku proti normalni h7 :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LUKY-007 me se zdaji lepsi.nemam sice moznost porovnani v okoli neni žadny roomster a uz jsem i mirne zapochyboval,zkusim jeste nastaveni svetel v servisu, uvazoval jsem i o tech phillipskach ale vyhrala cena 580kc,zalezi jak na tom budou s zivotností na krabičce maji uvedenu pulku proti normalni h7 :-(

no som zvedavy ... cakam na ne este mi nedorazili ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau lidicky tak uz jsem konecne take stastny majitel roomstera s xenonama.. :) jediny problem zatim je ze se mi po nastartovani vypne funkce nataceni svetel ale uz jsem prisel na to kvuli cemu takze to jeste dneska opravim.. :)

Jinak kdyby nekdo chtel dokazu sehnat xenony ktera uz jsem montoval na tři auta a vsechny v naprostem poradku za 3200 a pri koupi 2ks 3000... :) takze kdyby nekdo chtel tak se ozvete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau lidicky tak uz jsem konecne take stastny majitel roomstera s xenonama.. :) jediny problem zatim je ze se mi po nastartovani vypne funkce nataceni svetel ale uz jsem prisel na to kvuli cemu takze to jeste dneska opravim.. :)

Jinak kdyby nekdo chtel dokazu sehnat xenony ktera uz jsem montoval na tři auta a vsechny v naprostem poradku za 3200 a pri koupi 2ks 3000... :) takze kdyby nekdo chtel tak se ozvete...

Mužeš mi to prosím nějak přiblížit. To se mění celá světla nebo jen vnitřek? A na STK by to asi neprošlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...