Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

....... pokud vse dobre pujde v nedeli me cekejte,.... co se tyce BRNA,..... rad bych jel ale nechce se mi jet samotnymu :/

 

 

ARLO: ............ ve smeru od krce na branik ;) ........... http://www.mapy.cz/#t=s&x=14.441102&y=50.035452&z=15&d=firm_430277_1

 

 

GPS: ..........   50°2'1.937"N, 14°26'21.700"E

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš v neděli nedorazím. Ve 13 hodin musím být ve Stodůlkách a netuším, jak dlouho tam budu. A pokud dorazim, tak budu ještě na zimákách, stejně jako na případném sraze v květnu...:)

 

A Brno určitě ne, když jsem viděl, kolik značek se tam chystá. Za ty peníze to nemá smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me do toho nakonec vletla skola, takze se pokusim dorazit alespon v nedeli na sraz a rad bych tam dojel na letnich pneu, nicmene nevim nevim, vzhledem k tomu ze porad ruzne misty snezi... :(

 

jinak jsem si vube neuvedomil posun casu predtim - respektive ne dost, nechcete posunout na pozdeji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uspesne jsem se se Zelenadou teleportoval do Brna ale cestou nic moc pocasi... V Brne 5,5 stupnu, na dalnici misty i -0,5 stupnu. Tak se uvidi, jak to s tim prezouvanim nakonec dopadne.

Jo a snih? Na dalnici ani tuk, ale podel dalnice asi 70% cesty :)

Editováno: , autor: technikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokocham se z fotek a vaseho vypravovani,... jenom bych vam tim to chtel sdelit, jestli by ste mi aspon neco privezly :D

 

spokojim se s nejakou tuzkou od FORDU ci SKODOVKY a nejakych prospektu ;) od fordu hlavne pokud mozno katalogy a ceniky od noveho TRANSITU CUSTOM VAN ;) ....... co vy na to ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...