Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

Nojo, tak to postrádá tu pravou kulturu, co najdete jen v Lánech, čili privátní uzavřenej motoristickej salónek, zdi s obrazy historických závodních vozů a přátelské posezení u krbového ohně....spojené s dobrým žrádlem a čepovanou kofolou :)

 

Ale tak i ten pražskej je určitě o dobré náladě a skvělých lidičkách....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná se přijedu podívat i já, ale to mě musíte řádně přivítat, představuji si to nějak takhle: :)

 

1/ Kapela musí vyhrávat

2/ Stanmar mi otevře dveře při vystupování a pronese slavnostní řeč (Ozi může zatím přeblejsknout nerezové koncovky)

3/ Pawouk roztáhne červenej koberec až směrem ke vchodu do McDonaldu a za mnou pak ponese moji aktovku

4/ V McD bude rezervovaný stůl a naproti sedět dvě štíhlé dlouhovlasé blondýnky

5/ Lukason bude nosit dobroty, zatímco ostatní dotankují mou nádrž po okraj

6/ Ostatní budou stát kolem mého stolu a neustále vychvalovat 1,8 TSI, aby mi chutnalo a dobře trávilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se musim priznat ze jsem masirce utekl, radio tedko posloucham (mam sluzebaka, takze si vozim speky do prace autem) a o nicem nevim, pak v tv koukam jen na saaparavy a to jsem taky nic nezaregistroval (asi to vzdy bylo, kdyz jsem vyjimecne nekoukal ci neposlouchal)

 

jinak nedele je u mne taky nejista... precijen nemuzu nechat cubinu 2 dny samotnou

 

 

Ozi:

jeste k tvemu podpisu, prezentujes to jak velkou pompu, aby ses pak nedivil :D. Uz jsi se zeptal, kdo te po obede odveze?

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokud by me mel nekdo vezt tak jedine Arlo, at to stoji za to :-) a navic do Letnan me ma skoro cestou ;)

 

jinak jsem koukal na to kodovani, jde to denni hodit do mlhovek, ale zustanou ti svitit obrysovky. Obrysovky se daji vypnout jen pres VAS, ale tim bohuzel nedisponuji, to je trochu jina liga... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...