Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Nedá mi to se nezeptat - je nějaký tajný pravidelný sraz v Parku Hostivař? Už několikrát, naposled dnes, jsem na parkovišti v koutě viděl několik škodovek v různé úrovni úprav - je to jen nějaký tamní sraz pár známých, nebo něco místního o čem nevím? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj pražáci stando a spol :-)))) ted 27.8. se chystam do Prahy,herečka má nějakou trapnou party ve žlutých lázních,ale jelikož racíček tam nechce bejt s ní celou dobu tak by sme na odpoledne mohli něco vykoumat co vy na to??? čas ještě nevim přesně bychom to dořešili případně podle reakcí.

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak pražáci? stále nic,já vím byla by to sobota odpoledne tzn.čas úplně na pytel.Standovi dlužim menu z mekáče a lukyho jsem taky už celkem dlouho neviděl ... :palec2:... pokud by to nešlo tak bych musel s herečkou jít na tu party už od začátku a to se mi ale opravdu nechce.... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá mi to se nezeptat - je nějaký tajný pravidelný sraz v Parku Hostivař? Už několikrát, naposled dnes, jsem na parkovišti v koutě viděl několik škodovek v různé úrovni úprav - je to jen nějaký tamní sraz pár známých, nebo něco místního o čem nevím? :)

Taky jsem si toho všiml...Neví někdo něco? Mám to hnedka za rohem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Potkat se tam někdy můžeme, ale až hodim auto na zimní... Jinak je to pravidelný sraz ve čtvrtek. Že to tam rozpustili vím. To je tak, když si tam někdo začne honit ego, tak bohužel musí dělat svou práci. Kdyby to tam probíhalo v klidu, tak by nás nechali na pokoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...