Přejít na obsah

Sraz v Praze a okolí


Doporučené příspěvky

v egyptě mě tak ani nevadilo, že moře bylo jak vzduch u nás v čr a mohl si klidně plavat 2 hodiny v kuse a furt ti bylo vedro, ale kup si tam nějaky pořádny kapky či nějaký prášky proti sračce, takovou sračku jsem nikdy nezažil a stará to samý...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Kolibrici, mrzi me ze sem se nezucastnil,... ale kdyz sem to hnal ku Praze tak sem se pri pohledu na oblohu radeji otocil,... mel sem bobky v trenkach ohledne krup ... stve me to a snad priste ;)

 

   Wenovy se omlouvam ze sem nedorazuil co sme meli dohodnuto, ale to vyresime jinak ;)

 

 

.......... nebyl sem, ale vim ze ve skodovce neumeji servisaci programovat :D tudiz se na RAPIKU delo zamykani a odemykani dveri ;) ... to bylo to hlavni, jestli neco dalsiho, to nevim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubo, diky za fotky, jsou paradni :) aspon je videt, ze i RS umi pracovat a tahat neco na strese... ;)

 

Lukason, tak to je jasny, ja to chapu, i kdyz kroupy jsme nevideli, tak jsem se jich taky trochu bal, jak jsem od hradce prijizdel do prahy... :)

 

dneska jsme alespon otestovali parkoviste, mista je tam opravdu dost, a myslim, ze do budoucna nam nebude delat az takovy problem se tam slozit jako na mcdonaldu. navic jak jde o podzemni garaze, tak je super, ze na pocasi nezalezi... :)

dnesnim ucastnikum diky, ze i za nepriznivych podminek dorazili na pokec, byla to parada :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na rapidu se dělalo akorat automaticky odemykani ktery zapomneli v servisu dokodovat:) Garaze jsou fajn, fotky super, jinak treba v galerii Butovice tam jsou taky prázdný podzemní garáže:), to samý třeba Kaufland Vypich apod. ;)

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...