Přejít na obsah

Central na DO nezamyká tlačítkem


djkowi

Doporučené příspěvky

zdravim, ma problém...ma Fabiu (Comfort), vyskakovací klúč(dvoj tlačidloví) a prestalo mi fungovať zamikanie(odomikanie) na dialku...začalo to naraz v jeden deň najprv nešlo zamknuť, potom išlo odomknúť v pohode....tak sa to striedalo a po dvoch dňoch už nejde vobec....vymenil som aj baterku v klúči, skusil som aj nahradný klúč, aj v ňom som vymenil baterku a nič...je možné že by bol povytiahnuty konektor v komfortke? inak zamikanie klučom funguje(aj pri podržaní stiahne (zatvorí) okná... za akúkolvek odpoveď vám ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neviem, podla mna keby som to nejak rozkodoval, prestalo by to fungovat naraz, a nie tak podivne ako mne, ze chvilu slo , potom neslo....zase slo ....to sa niekolko krat zopakovalo a teraz uz nejde vobec (asi behom tyzdna, zacalo to najprv raz za cely den, a potom castejsie)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no teraz som isiel autom a skusil som odomknut , neslo. ked som po jazde skusil vo vnutri auta zamknut, zrazu islo, hned som skusil aj odmknut, islo, vystupil som zamkol a islo....po polhodine skusam odmknut, a nejde. isiel som dalej, zase som zaparkoval zamkol som a islo....po polhodine uz zase neslo....a potom po jazde zase neslo....nechápem....skusim este poziret ci je komfortka dobre upevnená(inak tú nájdem pri pedáloch?) vdaka

\\ no tak som to nakoniec vyriešil....stačilo pohýať kablami na komfortke :kuk:

Editováno: , autor: djkowi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

cawte. Som jozo. Ja mam tiez problem so centralou. Mne neide vobec ani central ani alarm Meta system. Otvorit auto sa da len s klucom a neviem preco. Nove baterky som tam dal nepomohlo. Je to original central s vyskakovacim klucom. Auto fabia comfort r.v. 2000 Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj, mám ten samý problém - nedávno přestalo fungovat DO - vyměnil jsem pochopitelně baterku - dokonce klíč vyčistil, jelikož hůř fungovalo jedno tlačítko a nešlo to. Zkoušel jsem ještě po radě kamaráda podržet tlačítko a odemknout ("naladit") ale opět bez výsledku. Provedl jsem i kontrolu pojistky 49 - ta je v pořádku. Při zmáčknutí tlačítka na klíči bliká dioda - takže vysílá. čeho jsem si ale nedávno všiml je to, že nebliká červená dioda na dveřích ( u čudlu otevírání ). Tak nevím co s tím mám dělat, jestli je někde něco vypadlýho, nebo za autoelektrikářem, či do servisu. Tady na fóru jsem něco prošel, ale nic konkrétního - krom výměny baterky, kontroly pojistek jsem nenašel. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím taky přihodím,,nejde mě zamykam a odemykat tlačítkem,,baterka je vpohodě ani druhej klíč nejde:-/ jednotka je vpořádku ptž byla v druhé fabce a tam vše fungovalo!..auto už jsem tak koupil,,tak nevím jestli bude někde drátek přeseklej třebas nebo žeby to byllo rozkodované(popřípadě jestli se to nedá nějak klíčem nakodovat z5 nebo tak nějak)díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zesynchronizovat jsem to zkoušel - myslím tedy první klíček v zapalování a druhý v zámku se seplým tlačítkem a v poloze pro odemykání. Alespoň tak mi to zkoušel známý zámečník. Taky mne znervozňuje ta neblikající dioda ve dveřích (vedle čudlu otevírání)

Ale děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...