Přejít na obsah

reset servisního intervalu


Petris

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
No, už to mám teda hotový, ale to nikdo neumí poradit i pro ostatní. Nikde jsem to na fóru nenašel a tyhle nový budíky nejdou resetovat kolíčkem...

kdyby jsi se místo rozčilování raději lépe podíval, dával jsem se už několikrát tabulku na budíky, je to kanál 02, máš vag a nemáš kódování a přizpůsobení?

nehledě na to, že takové téma jsi už jednou zakládal.

a třeba se řešilo tady:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...%ED+interval%F9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Jak vyresetovat servisní intervaly na palubnim PC? začalo mi to ukazovat service oil - zrovna jsem vyměnil olej ale ještě bych potřeboval vyresetovat palubák, ale nevím jak...jde to udělat jinak než přes VAG? prosím o jakoukoliv radu, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- vypnuté zapalování stisknout nulovací tlačítko km pod rychloměrem a držet

- zapnout zapalování a nulovací tlačítko pustit...objeví se jden ze servisních intervalů

- krátkým stlačením na ovládací knoflík se servisní intervaly mezi sebou přepínaj

- u požadovanýho intervalu pomocí pootečení ovládacího knoflíku pro nastavení hodin doprava - na displeji se zobrazí "service----"

- vypnout zapalování a údaj by měl být vynulovanej ;)

čerpáno z návodu k obsluze str. 52

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...