Přejít na obsah

(J)DOT


Jeneburg

Doporučené příspěvky

Objednavky a dotazy prosim mailem na jeneburg[at]jeneburg.com. Diky.

Ta konečně. I přes fatální nedostatek času se mi podařilo konečně udělat to co jsem chěl od doby co jsem si dal do auta budiky s Maxidotem. Jednotlivé funkce se přepínají tlačítkem reset na páčce MFA. Tak posuďte sami.

26.8.2007

Prvni varka je hotova, kdo ma zajem tak SZ, verze 1.9TDI, 1.8, 1.8T, 2.0 AQY, 2.5TDI.

Momentálně verze pro Octavia EDC15, Superb 2.5TDI pro jine jednotky není problém přizpůsobit a na přání dodělat zobrazované údaje

Zatím jen verze k budíkům do O1, připojení třídrátem, na verzi pro fábie (CAN) se pracuje... Jak bude hotová budu informovat.

Poptávky a dotazy přes SZ

Podrobnosti:

prepinani zobrazovanych udaju tlacitkem reset na MFA.

s maxikem kominikuje po tridratu,to je vyhoda v OCT, pracuju na verzi na CAN, ale ta bude nakladnejsi a

urcena primarne do Fabie. S motorovkou komunikuje po K-line, pri zapnuti detekuje pripojeni diagnostiky a

pokud ji najde, necha K-line na pokoji, pokud se detekce nepovede (nestandartni rozhrani) lze jej vypnout

tak ze pred zapnutim klicku drzis reset. Je tomala krabicka ktera vleze i za budiky a k tomu kabel ktery

ma piny jak konektory na budikach, ty vipinujes a nahradis tema od (J)DOTu, a vytayzene propojis na

protikusy od (J)DOTu a stahnes do smstovaci buzirky, montaz na max 30minut. Cena pro klubaky 1500, pro ostatni 1800.

Po pripojeni diagnostiky, nahlasi diagnostika po prvnim pokusu chybu spojeni (protoze po K komunikuje (J)DOT), pri druhem jiz vse funguje a na maxidotu se zobrazi VAG-COM

post-2017-1186927313_thumb.jpg post-2017-1186927316_thumb.jpg

post-2017-1186927320_thumb.jpg post-2017-1186927323_thumb.jpg

post-2017-1186927327_thumb.jpg post-2017-1186927331_thumb.jpg

Editováno: , autor: Jeneburg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Kluci kdyz uz to tu je - co se da vycist z tohoto :

polov. maxik - benzin - 240km/h

1U0 920 820H

post-3876-1186945234_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta konečně. I přes fatální nedostatek času se mi podařilo konečně udělat to co jsem chěl od doby co jsem si dal do auta budiky s Maxidotem. Jednotlivé funkce se přepínají tlačítkem reset na páčce MFA. Tak posuďte sami.

Momentálně verze pro EDC15, pro jine jednotky není problém přizpůsobit a na přání dodělat zobrazované údaje

Poptávky a dotazy přes SZ

post-2017-1186927313_thumb.jpg post-2017-1186927316_thumb.jpg post-2017-1186927320_thumb.jpg post-2017-1186927323_thumb.jpg post-2017-1186927327_thumb.jpg post-2017-1186927331_thumb.jpg

To je fakt bomba! :worthy

Mám Maxík cca 14 dnů, ale spíš jen na okrasu, protože mám AGU motor a na nejde mi spotřeba, dojezd se tím pádem počítá špatně tak můžu mít jen průmernou rychlost, počet km a nebo čas jízdy. Tohle by to hódně oživilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejaky podrobnejsi info by nebylo? :-) treba co je potreba udelat pro to, abych to taky mel :-) a kolik by me to stalo.... :-)

Super věc. Chci se jen zeptat, jestli nemáš třeba nějakou variantu i pro nás s origo rádii a navi, že by se to tam zobrazovalo jen při vypnutém rádiu a při zapnutém by tam šlo rádio nebo navi.

A jak je to řešený s tím přepínáním přes reset čudlík, nezruší se tím funkce přepínání mezi pamětí 1 a 2 PCčka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

funkce MFA zustane zachovana, spoluprace s radiem nebo navi, slo by to, ale nebylo to cilem tohoto zarizeni,taky by to bylo asi uzivatesky nepohodlne.

A nejaky podrobnejsi info by nebylo? :-) treba co je potreba udelat pro to, abych to taky mel :-) a kolik by me to stalo.... :-)

Super věc. Chci se jen zeptat, jestli nemáš třeba nějakou variantu i pro nás s origo rádii a navi, že by se to tam zobrazovalo jen při vypnutém rádiu a při zapnutém by tam šlo rádio nebo navi.

A jak je to řešený s tím přepínáním přes reset čudlík, nezruší se tím funkce přepínání mezi pamětí 1 a 2 PCčka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je masakr :prc: Zas bude za co utrácet. lol

Jo to máš pravdu, já tuhle vychytávku sice milerád oželím, ale určitě bude spousta zájemců. Kdysi jsem se o něco podobného pokoušel, ale nenašel jsem dost času to dotáhnout k dokonalosti aby to takhle pěkně fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

funkce MFA zustane zachovana, spoluprace s radiem nebo navi, slo by to, ale nebylo to cilem tohoto zarizeni,taky by to bylo asi uzivatesky nepohodlne.
A nejaky podrobnejsi info by nebylo? :-) treba co je potreba udelat pro to, abych to taky mel :-) a kolik by me to stalo.... :-)

Super věc. Chci se jen zeptat, jestli nemáš třeba nějakou variantu i pro nás s origo rádii a navi, že by se to tam zobrazovalo jen při vypnutém rádiu a při zapnutém by tam šlo rádio nebo navi.

A jak je to řešený s tím přepínáním přes reset čudlík, nezruší se tím funkce přepínání mezi pamětí 1 a 2 PCčka?

takze ak som to spravne pochopil, tak sa vyuziva horna tretina kam normalne pise radio. a co keby sa trojdrat od radia a od toho tvojho zariadenia prepinal relatkom, ktore by spinalo zapnute radio. pri vypnutom radii by to zobrazovalo JDOT, pri zapnutom info z radia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...