Přejít na obsah

Stříbrný střešní nosič


salam01

Doporučené příspěvky

Zjistil jsem hroznou věc: Škoda nahradila stříbrnou Diamant novou barvou Brilliant - to by ještě tak hrozné nebylo :), ale nyní k téhle barvě nejde dát stříbrný podélný střešní nosič, jen černý! Přitom to jde i k základní bílé a k předchozí stříbrné to šlo. Budu si pravděpodobně zanedlouho vybírat novou OII Combi a na ten stříbrný nosič jsem se těšil :(

Nevíte někdo, jaký k tomuhle měla Škodovka důvod?

Edited: Tak prý to nešlo ani k té předchozí stříbrné. Ale proč, když jinak to jde ke všem ostatním barvám?

Editováno: , autor: salam01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám vysvětlení od jednoho prodejce:

V tomto případě se jedná o estetické důvody. Bohužel tento nosič není chromový, jako má zbytek koncernu VW, ale právě stříbrný a tak by se v této barevné kombinaci ztrácel.

To mě teda Škodovka naštvala :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám vysvětlení od jednoho prodejce:

V tomto případě se jedná o estetické důvody. Bohužel tento nosič není chromový, jako má zbytek koncernu VW, ale právě stříbrný a tak by se v této barevné kombinaci ztrácel.

To mě teda Škodovka naštvala :(

No to mě taky dostalo. Jdou udělat ty přvleky chromový, ale nejsou už tak dokonalé jak originál chrom co má třeba A6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám vysvětlení od jednoho prodejce:

V tomto případě se jedná o estetické důvody. Bohužel tento nosič není chromový, jako má zbytek koncernu VW, ale právě stříbrný a tak by se v této barevné kombinaci ztrácel.

To mě teda Škodovka naštvala :(

:doh logika :doh

Jsem myslel, že u škodovky mě toho moc nepřekvapí, ale asi ano :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud vim, tak tu někdo kdysi říkal, že hagusy jsou jenom natřený na černo, takže když je zbavíte tý černý barvy, měly by být pod tím hliníkové ne? No a skříknout na lesklej elox by neměl bejt problém.. mimochodem nová AUDI (bo pašík ale spíš ta AUDI) má hagusy "přilepený" na střeše, takže nejsou ani moc vidět a vypadá to luxusně.. VYfotim to u baráku a přidám sem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
no pokud vim, tak tu někdo kdysi říkal, že hagusy jsou jenom natřený na černo, takže když je zbavíte tý černý barvy, měly by být pod tím hliníkové ne? No a skříknout na lesklej elox by neměl bejt problém.. mimochodem nová AUDI (bo pašík ale spíš ta AUDI) má hagusy "přilepený" na střeše, takže nejsou ani moc vidět a vypadá to luxusně.. VYfotim to u baráku a přidám sem..

No právě, že ne. Střed je sice z kovu, ale ty kraje kde se to asi dotahuje je z plastu a ty do chromu asi nehodíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...