Přejít na obsah

Prevodovka 1.6


cicik2

Doporučené příspěvky

Takže by se tedy melo jednat o spojku?? v daném případě bych to určitě bral vic nez spatnou prevodovku. Ale ono zase kdyz , jak jsem popsal na hore,radim na dvakrat zmacklou spojku a je to bez problemu ,tak ta spojka dava vic smysl. A s tim řazenim za studena v kopci jsem na tom upnle stejne! stojim pouze pod nastreskem a v mrazech je to tedy kolikrat o nervy , a mozna i o zuby :)

Na 2x se spojkou se řadilo ve V3S vejtřasce. Neměla synchrony, jinak se řadit nedalo. Tak a teď přemýšlej. Buď spojka nebo synchrony. Jedno je jisté pokud je to už nesnesitelné tak převodovku ven uvidí se jak je na tom spojka a pak hrábnout do převodovky jinak ti neporadím. A nezávidím. Kolik máš najeto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam, ze problemy ma kde kdo, jak casto menite olej? (myslim ty z vas, co maji problemy). Ja mam najeto ted asi 212kkm, olej treti tusim a se razenim nemam nejmensi problemy, az na klouzajici spojku, ale ta ma narok. A taky je to 74kW MR98. Za to mi porad neuveritelne praska predek, kdyz je v rejdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Koukam, ze problemy ma kde kdo, jak casto menite olej? (myslim ty z vas, co maji problemy). Ja mam najeto ted asi 212kkm, olej treti tusim a se razenim nemam nejmensi problemy, az na klouzajici spojku, ale ta ma narok. A taky je to 74kW MR98. Za to mi porad neuveritelne praska predek, kdyz je v rejdu :)

Pokud praska v rejdu tak poolosa vprd - ten homok. kloub. Jinak mam taky 98 rocnik - v prevodovce vymena oleje myslim asi 1 vymena po 150 000km a razeni noproblemo. Spojka je nahore,ale neklouze, jeste furt je gut. Auto ma EDS, takze i tak dostava v zime na prdel diferak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam, ze problemy ma kde kdo, jak casto menite olej? (myslim ty z vas, co maji problemy). Ja mam najeto ted asi 212kkm, olej treti tusim a se razenim nemam nejmensi problemy, az na klouzajici spojku, ale ta ma narok. A taky je to 74kW MR98. Za to mi porad neuveritelne praska predek, kdyz je v rejdu :)

Pokud praska v rejdu tak poolosa vprd - ten homok. kloub. Jinak mam taky 98 rocnik - v prevodovce vymena oleje myslim asi 1 vymena po 150 000km a razeni noproblemo. Spojka je nahore,ale neklouze, jeste furt je gut. Auto ma EDS, takze i tak dostava v zime na prdel diferak

Jojo, servisak rikal presne tohle, ale rikal, ze to nema cenu ted delat, kdyz se bude delat spojka. Pry to jeste muze delat u brzdice, viz jiny tema tady nekde "Lupani od predni napravy". A dela to jen pri parkovani nebo pri

odbocovani v pomaly rychlosti.

Co se toho razeni tyka, rekl bych, ze menit olej je zaklad, i kdyz jsou "bezudrzbovy". A moje EDS, radsi nemluvit, jak napadne snih, uz litam vsude bokem a ve smyku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam, ze problemy ma kde kdo, jak casto menite olej? (myslim ty z vas, co maji problemy). Ja mam najeto ted asi 212kkm, olej treti tusim a se razenim nemam nejmensi problemy, az na klouzajici spojku, ale ta ma narok. A taky je to 74kW MR98. Za to mi porad neuveritelne praska predek, kdyz je v rejdu :)

Pokud praska v rejdu tak poolosa vprd - ten homok. kloub. Jinak mam taky 98 rocnik - v prevodovce vymena oleje myslim asi 1 vymena po 150 000km a razeni noproblemo. Spojka je nahore,ale neklouze, jeste furt je gut. Auto ma EDS, takze i tak dostava v zime na prdel diferak

Taky jsem měnil převodový olej ve 150tkm. Spojková lamela měněná jak jsem psal ve 180tkm. Jaký olej tam dáváte, já tam dával Valvoline. najeto nyní 240tkm tak se chystám olej na jaře vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 2x se spojkou se řadilo ve V3S vejtřasce. Neměla synchrony, jinak se řadit nedalo. Tak a teď přemýšlej. Buď spojka nebo synchrony. Jedno je jisté pokud je to už nesnesitelné tak převodovku ven uvidí se jak je na tom spojka a pak hrábnout do převodovky jinak ti neporadím. A nezávidím. Kolik máš najeto?

Taky si myslim, podle toho razeni nahoru, ze jde o synchrony. A co dolu? S meziplynem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 2x se spojkou se řadilo ve V3S vejtřasce. Neměla synchrony, jinak se řadit nedalo. Tak a teď přemýšlej. Buď spojka nebo synchrony. Jedno je jisté pokud je to už nesnesitelné tak převodovku ven uvidí se jak je na tom spojka a pak hrábnout do převodovky jinak ti neporadím. A nezávidím. Kolik máš najeto?

Taky si myslim, podle toho razeni nahoru, ze jde o synchrony. A co dolu? S meziplynem?

Dolů v pohode a z meziplynem taky bez problemů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Návštěvník

Doma jsou 2 octy 1.6 74 kW - obe maji ABS s EDS - najeto pres 170 000 - jedna jezdi stale a nesetri se :) vse OK

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zdravim kluci. Už mám dost té nejistoty. Chtěl bych tu převodovku rozebrat a ty nýty vyměnit. Nemáte někdo praktické zkušenosti s celou výměnou? Zajímá mě konkrétně, jak to vypadá. Podle toho, co jsem si tady přečetl, je diferenciál uchycený na nýtech. Ty se musí odvrtat, ale co obsahuje ta opravná sada? Opět nýty, nebo šrouby a hlavně, mohli by jste sem hodit nějaký odkaz, kde tu opravnou sadu koupit případně objednat. Díky za odpovědi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

dneska jsem se bavil s jedním mechanikem, říkal, že měli ve vozovém parku více 1.6 74 kw a téměř všechny šly s převodovkou do prr..., ale byly to roky 97 a 98, měli tam rok 2000 kterou vezli pryč. Říkal, že je to individuální, je problém v nýtech asi nějaká špatná serie nebo co. Někomu se střihne a někomu zase ne. Všechny měly najeko v rozmezí 150 tis a 200 tis. km, a taky dostávaly hodně slušně na prdel. Moc mě tím nepotěšil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

vcera som si pozeral servisku, tiez mam na mojej Octe Combi(06/99)prevodovku DUU. Som nadseny.na tacho mam nieco cez 202tis. km, EDS, ABS.Trochu tazsie idu kvalty, chcem vymenit olej a premazat tiahla radenia. Mam cakat, ze mi ta prevodovka odide? Chystam sa o tyzden do Chorvatska. A mam realne strach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak jsem panove po vymene prevodovky v me 75kw AVU.Sehnal sjem repas a dal i novou lamelu spojky.Radi to dobre,ale huci mi diferak,kdyz brzdim motorem.Manik co mi to menil rikal,ze si to do 1000km sedne a prestane,ze je misto nytu presroubovana,jsou nova loziska,a ze se kola do sebe musi zajet.A ze je v ni nejakej obyc olej jen pro zajeti,tak abych dal po 1500-2000km ten spravnej olej,jakej tam ma byt,a nejlepe abych ho koupil ve skodovce,zadnej jinej.Co si o tom myslite?Jinak na te me krome zpatecky jsem mel uz strizene 2 nyty,takze to bylo nadoraz,nastesti se nic nestalo.Uz jsem si teda oddech,jan aby jeste prestal ten diferak hucet,a bude to OK.snad ma pravdu,dusoval se slusne,kdyztak at prijedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem po repasi převodovky na AKL a taky mi to při brždění motorem ječí :(

už mám s tím najeto 1200 km a nezdá se mi že by se to nějak zlepšovalo :(

A co olej,mozna je to u mne tim,ze je tam olej nejaka sracka,muze to byt take tim,co myslis? Co tam mas ty?Mam v planu tenhle: OMV Gear Oil SLY 75W90 , API GL-4, VW 501 50

Editováno: , autor: milosk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...