Přejít na obsah

repro do octy


Doporučené příspěvky

Zdravím.

Mám prosbičku. Chtěl bych vyměnit repr. min. v předních dveřích,ale nechce se mi nic nějak komplikovaně předělávat. Prostě jen odšroubovat orig. (strašně chrčí) a našroubovat nějaké jiné a hotovo... <_<

Můžete mi prosím poradit nějaké tipy vámi osvědčených repráčků???

Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak nerychlejší řešení je vyměnit pouze středobasový reproduktor zy jiný.Ten ale musí mít malou montážní hloubku aby jsi se vyhnul úpravě rožku dveří u stahovačky.

Pro tuto snadnou výměnu by se mohl hodit reproduktor s hloubkou 58mm Hertz EV165S.Jeho cena je 2190,-.

Další variantou je vyměnit celý komponentní systém včetně výškového reproduktoru.Tím by mohl být např. Infinity REF6010cs s montážní hloubkou pouhých 52mm.Jejich původní cena je 3790,- ale můžu ti je nabidnout za 2790,-

post-29-1172395327_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Trochu bych tě poopravil. Měl by jsi začít takto:

1. cena - kolik jsi ochoten za ně dát (ne méně než 2,5 - 3,5 tkč jinak to nemá cenu)

2. průměr magnetu - ne víc něž 90 - 95 max (na hloubce moc nezáleží)

Určitě si kup komponentní repro od nějaké solidní značky. Také bych doporučil koupit si přední a zadní repro od jedné značky a z jedné řady. Jen s tím rozdílem, že př. budou 165 mm a zadní 130 mm (pro limuzínu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam podobne prani. Repro by mne stacilo nejake bull audio.

MilanII: z Tveho prispevku jsem pochopil, ze doporucujes dat mensi komponentni i dozadu, namisto ovalnych koaxialu, ktere bych tam zrejme normalne nacpal...chapu to spravne ?

Jaky je duvod ?

Predpokladam, ze vyskace das vedle C sloupku, takze efekt de facto stejny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam podobne prani. Repro by mne stacilo nejake bull audio.

MilanII: z Tveho prispevku jsem pochopil, ze doporucujes dat mensi komponentni i dozadu, namisto ovalnych koaxialu, ktere bych tam zrejme normalne nacpal...chapu to spravne ?

Jaky je duvod ?

Predpokladam, ze vyskace das vedle C sloupku, takze efekt de facto stejny.

...repro Bull Audio ti můžu doporučit :palec2: to jestli dáš do zadu 13cm kompa nebo ovály je na tobě zdali jsi ochoten dělat otvory do plata, ale pokud ano ti můžu k těm kompo...

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...26&Itemid=8

...nabídnout i ovály

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...25&Itemid=8

...ano , do těch původních by jsi ovály nenacpal......proto ty kompa 13cm a později se může připojit SW.

post-845-1187527680_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec!

Moje auto si také žádá nějaký repra, ale nejsem žádný fajnšmekr na muziku- jen potřebuji repra dozadu páč tam žádný nemám, a vpředu si taky asi zaslouží výměnu.

Proto koukám po nějakých levných, ale zas........

Fancarhifi mi kdysi nabízel dozadu Phonocar......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
I ja bych mel prosbicku... co by jste mi doporucili za bednicky do kombajnu, zadni. Jeden mi odesel.

Bohuzel, spis s durazem na cenu. Znate to, rodina neda :kol-72: .

Carpower CRB-915PP

http://www.audioves.cz/Carpower/Carpower-CRB-915PP_g906.html

Powerbass S462

http://www.audioves.cz/Powerbass/Powerbass-S462_g221.html

SinusLive SL 150 + NEO 13s

http://www.audioves.cz/Sinuslive/SinusLive...-13s_g1026.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

co mi doporučíte dozadu, když mám vepředu Rainbow-SLX265 Deluxe + MDF a vytlumené dveře?

nějaké MDF podložky? Výměna kabeláže? Co s výškama atd.. Díky

PS: do plata nechci řezat, takže repra (zřejmě krom výšek) na původní místa

Editováno: , autor: Vlasatec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nevíte jak vyřešit, že když si pustím jen pravou stranu auta (nebo levou), tak mi hrají krásbě basy, tak prokresleně, ale když dám balance na střed, tak se to jakoby navzájem vyruší. Tlumil jsem, dal jsem MDF, Alpine radio, novy repro komponentni a čekal jsem už docela poslouchatelnej zvuk, ale ten je jen v případě, že sedím jako řidič a hraje na mě jen pravá strana a nebo sedím jako spolujezdec a hraje na mě jen levá strana:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak vyřešit, že když si pustím jen pravou stranu auta (nebo levou), tak mi hrají krásbě basy, tak prokresleně, ale když dám balance na střed, tak se to jakoby navzájem vyruší. Tlumil jsem, dal jsem MDF, Alpine radio, novy repro komponentni a čekal jsem už docela poslouchatelnej zvuk, ale ten je jen v případě, že sedím jako řidič a hraje na mě jen pravá strana a nebo sedím jako spolujezdec a hraje na mě jen levá strana:(

...máš pravděpodobně na některém reproduktoru obrácenou polaritu...musíš to prověřit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co mi doporučíte dozadu, když mám vepředu Rainbow-SLX265 Deluxe + MDF a vytlumené dveře?

nějaké MDF podložky? Výměna kabeláže? Co s výškama atd.. Díky

PS: do plata nechci řezat, takže repra (zřejmě krom výšek) na původní místa

...výšky dej na původní místo u zrcátek.Co se týče zadních reproduktorů tak do původní montážních míst dej 13

cm koaxiály...doporučuji tyto...

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...4&Itemid=90

...pro zpevnění plastu ti k nim dodám i MDF podložky.Kabely by bylo samozřejmě vhodné vyměnit za větší průřez 1,5qmm.Výšky v zadních dveřích vyřaď z činnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak vyřešit, že když si pustím jen pravou stranu auta (nebo levou), tak mi hrají krásbě basy, tak prokresleně, ale když dám balance na střed, tak se to jakoby navzájem vyruší. Tlumil jsem, dal jsem MDF, Alpine radio, novy repro komponentni a čekal jsem už docela poslouchatelnej zvuk, ale ten je jen v případě, že sedím jako řidič a hraje na mě jen pravá strana a nebo sedím jako spolujezdec a hraje na mě jen levá strana:(

...máš pravděpodobně na některém reproduktoru obrácenou polaritu...musíš to prověřit...

Na + a - jsem si daval majzla, takze myslim, ze tim to nebude:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak vyřešit, že když si pustím jen pravou stranu auta (nebo levou), tak mi hrají krásbě basy, tak prokresleně, ale když dám balance na střed, tak se to jakoby navzájem vyruší. Tlumil jsem, dal jsem MDF, Alpine radio, novy repro komponentni a čekal jsem už docela poslouchatelnej zvuk, ale ten je jen v případě, že sedím jako řidič a hraje na mě jen pravá strana a nebo sedím jako spolujezdec a hraje na mě jen levá strana:(

...máš pravděpodobně na některém reproduktoru obrácenou polaritu...musíš to prověřit...

Na + a - jsem si daval majzla, takze myslim, ze tim to nebude:(

pozor si si mozno daval, ale aj tak skus prehodit na niektorej strane privody na repro, urcite sa to zlepsi. Teraz to hra v protifaze a preto sa basy "zrusia" ked das oba kanaly naraz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...