Přejít na obsah

repro do octy


Doporučené příspěvky

Nevíte jak vyřešit, že když si pustím jen pravou stranu auta (nebo levou), tak mi hrají krásbě basy, tak prokresleně, ale když dám balance na střed, tak se to jakoby navzájem vyruší. Tlumil jsem, dal jsem MDF, Alpine radio, novy repro komponentni a čekal jsem už docela poslouchatelnej zvuk, ale ten je jen v případě, že sedím jako řidič a hraje na mě jen pravá strana a nebo sedím jako spolujezdec a hraje na mě jen levá strana:(

...máš pravděpodobně na některém reproduktoru obrácenou polaritu...musíš to prověřit...

Na + a - jsem si daval majzla, takze myslim, ze tim to nebude:(

pozor si si mozno daval, ale aj tak skus prehodit na niektorej strane privody na repro, urcite sa to zlepsi. Teraz to hra v protifaze a preto sa basy "zrusia" ked das oba kanaly naraz...

Takže normalně mám přehodit na vstupu výhybky + a - co jde z rádia? Nestane se tomu něco?:) Sry za blby otázky, ale tyhle věci moc negoumu. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hopla. Som amater montoval som si do predu hertz Dsk 165 a vzdadu mam este tie povodne dva repraky s vyskami zapojene na pravu stranu a mali 200W sub na lavu. priznam sa ze som sa na rozlisovanie + a - uplne vykaslal lebo som nikdy nevedel ktory kabel je plus a ktory minus a hralo to tak aj tak takze teras vsetko rozobrat a skontrolovat???? nemam pocit ze to hra zle

Ako zistim ze ktory kabel je + a -??????????? autoradio pioneer DEH 3900MP ale kabelaz som nemenil takze su tam este povodne kable

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hopla. Som amater montoval som si do predu hertz Dsk 165 a vzdadu mam este tie povodne dva repraky s vyskami zapojene na pravu stranu a mali 200W sub na lavu. priznam sa ze som sa na rozlisovanie + a - uplne vykaslal lebo som nikdy nevedel ktory kabel je plus a ktory minus a hralo to tak aj tak takze teras vsetko rozobrat a skontrolovat???? nemam pocit ze to hra zle

Ako zistim ze ktory kabel je + a -??????????? autoradio pioneer DEH 3900MP ale kabelaz som nemenil takze su tam este povodne kable

ak mas povodne kable skoda na 8 repro, tak kable ktore maju aj hnedu farbu su -

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chtěl jsem se zeptat. Vzadu mám asi původní repro z výroby, ještě jsem to nerozdělával. Když nastavím pouze zadní repro, tak to hraje mizerně. Stejná hlasitost pouze vepředu hraje znatelně lépe. Psalo se tu cosi o polaritě + a -. Může to být tím nebo jsou ty repro na nic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat. Vzadu mám asi původní repro z výroby, ještě jsem to nerozdělával. Když nastavím pouze zadní repro, tak to hraje mizerně. Stejná hlasitost pouze vepředu hraje znatelně lépe. Psalo se tu cosi o polaritě + a -. Může to být tím nebo jsou ty repro na nic?

Pokud tam máš origo z výroby, tak ty spíš nehrajou než hrajou a ono i když tam dáš lepší tak to nebude o moc lepší, protože v původním uložení ty repra nemaj ozvučnici, která je nutná pro dobrej zvuk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak dotaz pro zdejší profíky, co byste řekli na tohle:

Alpine CDE-9871RR- rádio

JBL CS2165C - přední repro

JBL CS2105 - zadní repro

JBL GTO1202D - subwoofer

JBL GTO2060 - zesík pro sw

Předky do MDF podložek a vytlumených dveří, zadky klasika, a woofer do ozvučnice umístěné v levé bočnici kufru a napajený zesíkem v můstku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vas...taky by moje auto chtelo lepsi repro...neco shanim ale nevim co .. chci dopredu nejaky i dozadu..mam liftbacka takze dozadu nechci rezat do plata douru ale dam to do toho plastu nabok..nemohl by jsi mi prosim taky poslat co by se tam tak hodilo?vol kdyz tak nejakou levnejsi ale vykonove dobrou variantu.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Stíhačka: tak určitě rádio Alpine zvuk jen úplně někde jinde než u jinejch rádii.S tima komponentama od JBL nevim je to dobrá značka ale já ji moc nemusim.Tohle JBL CS2105 bych asi radši nahradil oválama protože ty ti určitě zahrajou líp.Taky jde o to co od toho čekáš no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Stíhačka: tak určitě rádio Alpine zvuk jen úplně někde jinde než u jinejch rádii.S tima komponentama od JBL nevim je to dobrá značka ale já ji moc nemusim.Tohle JBL CS2105 bych asi radši nahradil oválama protože ty ti určitě zahrajou líp.Taky jde o to co od toho čekáš no

Teď tam mám nějaký vehicle koax, jak vepředu tak vzadu a v kufru woofer rockford fosgate 200mm, tohle dám bratrovi do saxa a sám si chci pořídit něco lepšího, nepotřebuju vymlátit okna, jen aby to mělo trochu sílu a kvalitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak dotaz pro zdejší profíky, co byste řekli na tohle:

Alpine CDE-9871RR- rádio

JBL CS2165C - přední repro

JBL CS2105 - zadní repro

JBL GTO1202D - subwoofer

JBL GTO2060 - zesík pro sw

Předky do MDF podložek a vytlumených dveří, zadky klasika, a woofer do ozvučnice umístěné v levé bočnici kufru a napajený zesíkem v můstku.

...to rádio určitě sedí :palec2:

...ty repro jsou z nejnižší řady...použil bych raději řadu GTO.Mám pro tebe akční nabidku od Bull Audio.Pokud by jsi nechtěl ten box tak ten SW je i zvlášť.

post-845-1196703400_thumb.jpg

post-845-1196703448_thumb.jpg

post-845-1196703485_thumb.jpg

post-845-1196703566_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vas...taky by moje auto chtelo lepsi repro...neco shanim ale nevim co .. chci dopredu nejaky i dozadu..mam liftbacka takze dozadu nechci rezat do plata douru ale dam to do toho plastu nabok..nemohl by jsi mi prosim taky poslat co by se tam tak hodilo?vol kdyz tak nejakou levnejsi ale vykonove dobrou variantu.diky

...do předu třeba MB Quart ESA216 a zadek MB quart AKA113.Na rádio do brá kombinace.Popřípadě ty Bull Audio výše :palec2:

post-845-1196703800_thumb.jpg

post-845-1196703816_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...do předu třeba MB Quart ESA216 a zadek MB quart AKA113.Na rádio do brá kombinace.Popřípadě ty Bull Audio výše :palec2:

a vlezou se mi tam ty repraky hnedka??myslim bez jake koli upravy ci redukce??a ty zadni nevim nevim?nechci nic rezat do plata a tak je chci dat misto tech originalu...mam to vedle plata ty repraky ne ve dverich,ale asi jsem to spatne pred tim napsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vlezou se mi tam ty repraky hnedka??myslim bez jake koli upravy ci redukce??a ty zadni nevim nevim?nechci nic rezat do plata a tak je chci dat misto tech originalu...mam to vedle plata ty repraky ne ve dverich,ale asi jsem to spatne pred tim napsal.

...repro tam vejdou a při instalasi zadních 13cm není potřeba žádné úpravy.Jen distanšní kroužek z důvodu hloubky reproduktoru.Kužel s výškovým repro totiž trošku přečnívá a bránil by tak dosednutí reproduktoru k plastu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Čus,chtěl jsem se vás zeptat na repro do Octy a nechce se mi zakládat nové vlákno.Máme doma Octu a chtěl by jsem tam dát komplet repro od Kenwoodu, jenže jejich repro má rozměr nějakých 170mm a v Octě jsou ve předních dveřích myslím 165mm že jo?Jestli by se tam tedy vešli nebo jak by to bylo?Ty zadní 130mm už mají v tom by asi nebyl problém,ale ty přední mě štvou...Moc dík...(snad se to tu už neprobíralo,nikde jsem to nenašel a to jsem hledal).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus,chtěl jsem se vás zeptat na repro do Octy a nechce se mi zakládat nové vlákno.Máme doma Octu a chtěl by jsem tam dát komplet repro od Kenwoodu, jenže jejich repro má rozměr nějakých 170mm a v Octě jsou ve předních dveřích myslím 165mm že jo?Jestli by se tam tedy vešli nebo jak by to bylo?Ty zadní 130mm už mají v tom by asi nebyl problém,ale ty přední mě štvou...Moc dík...(snad se to tu už neprobíralo,nikde jsem to nenašel a to jsem hledal).

...napiš mi na ICQ 490-235-267

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtěl bych si vyměnit přední repro a dat zadní repro( ty tam nemám) nejsem kdoví kjaký znalec hudby stačí mi obyč repro, nevím jaký mají být vzadu jestli ovál nebo kulaty, nejni nějaká sada pro předek a zadek i s vejškou, nějaký origoš?? dal bych do toho tak 3000Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtěl bych si vyměnit přední repro a dat zadní repro( ty tam nemám) nejsem kdoví kjaký znalec hudby stačí mi obyč repro, nevím jaký mají být vzadu jestli ovál nebo kulaty, nejni nějaká sada pro předek a zadek i s vejškou, nějaký origoš?? dal bych do toho tak 3000Kč

...máš combi nebo lim.?Přední Crunch GTS6,5C a zadek GTS52CX, u combi ESX QX462

post-845-1198787471_thumb.jpg

post-845-1198787522_thumb.jpg

post-845-1198787683_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam limusinu, a k těm přednim: ty výškový by tam šli zacvaknout na původní místo??a máš nějaký ceník, stránku na ty repro??

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...0&Itemid=86

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...2&Itemid=86

...repro se sice nedají nacvaknout jako původní, ale po připlepení na ten koužek tam sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky už jsem šílený z toho, jak si basy musím jen představovat. Jako basák obzvláště. Zvažuju do dveří hodit něco z Helix Dark blue 62, Bull Audio CS650 nebo Crunch Gtr 6,5 atp.. Podložky jsou a dveře budou vytlumeny. Repro bude hrát na rádio. Co z toho vybrat a kde koupit? Díky za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky už jsem šílený z toho, jak si basy musím jen představovat. Jako basák obzvláště. Zvažuju do dveří hodit něco z Helix Dark blue 62, Bull Audio CS650 nebo Crunch Gtr 6,5 atp.. Podložky jsou a dveře budou vytlumeny. Repro bude hrát na rádio. Co z toho vybrat a kde koupit? Díky za názory.

...já osobně bych zvolil Bull Audio...ale i Crunch...ale co mám vyzkoušený tak MB Quart ESA216

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...5&Itemid=94

...příští týden můžu zaslat :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...