Přejít na obsah

Čepičky na ventilky


Diesel

Doporučené příspěvky

Tak když mi ukradli čepičky,tak jsem trochu hledalna netu a našel zajímavý čepičky.

Tady -- http://www.xtuning.eu/cze/kategorie-zbozi-...toznacek-2---12

Tak mě napadlo, kdo máte jaké čepičky ? stačí fotečky.

Nestyďte se a pochlubte se. Ja zatím žádné,ale asi půjdu do těchhle :

sou pjekny...ja tam mam takovy leskly, jakoby ke kolum, vypada to hezky,a le taky se divim ze mi je este nikdo nesebral....na straym aute sem tam mel ty barevny, stalo to 50korun/5 ks a mizela mi ta sada vzdycky 1 do mesice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samé, když tam dám něco hezkého, třeba chromované, tak vydrží pár týdnů. Táta má dokonce i chromované krytky celých ventilků + čepičky. A ty zloději mu již dvakrát ukradli čepičky a ty krytky na ventilkách mu nechali, takže ani pořádně krást neumí. Takže jsem nyní věrnej černým plastovým co dostávám zadara když jdu 2 x do roka vyvažovat kola a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samé, když tam dám něco hezkého, třeba chromované, tak vydrží pár týdnů. Táta má dokonce i chromované krytky celých ventilků + čepičky. A ty zloději mu již dvakrát ukradli čepičky a ty krytky na ventilkách mu nechali, takže ani pořádně krást neumí. Takže jsem nyní věrnej černým plastovým co dostávám zadara když jdu 2 x do roka vyvažovat kola a je klid.

Taky mi slohly (kurvy) jen cepicky, chromovy kryty zustaly, 3 ze 4 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem krasne chrom, vysoke...........jo jo,mel..............

Sme dva, mel sem je tam pres 2,5 roku, pred pul rokem zmizela jedna, tedka dalsi dve, nechapu, proc to aspon nevemou vsechno, tak uz mam jen jednu a zbytek otevrenej

Kola vypustili ventilky zahodili, antenu ukradli, zadni sterac ulomili, kdyby mnou pristizeni byli, k dobru by vlidnym slovem obraceni byli. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když mi ukradli čepičky,tak jsem trochu hledalna netu a našel zajímavý čepičky.

Tady -- http://www.xtuning.eu/cze/kategorie-zbozi-...toznacek-2---12

Tak mě napadlo, kdo máte jaké čepičky ? stačí fotečky.

Nestyďte se a pochlubte se. Ja zatím žádné,ale asi půjdu do těchhle :

Nazdárek mám přesně tyhle koupil jsem je v Doksech na srazu (OBAutodíly) jsou super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem krasne chrom, vysoke...........jo jo,mel..............

Sme dva, mel sem je tam pres 2,5 roku, pred pul rokem zmizela jedna, tedka dalsi dve, nechapu, proc to aspon nevemou vsechno, tak uz mam jen jednu a zbytek otevrenej

me taky mizela po jedne,asi mame stejne sousedy.........tu posledni jsem si sundal sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když mi ukradli čepičky,tak jsem trochu hledalna netu a našel zajímavý čepičky.

Tady -- http://www.xtuning.eu/cze/kategorie-zbozi-...toznacek-2---12

Tak mě napadlo, kdo máte jaké čepičky ? stačí fotečky.

Nestyďte se a pochlubte se. Ja zatím žádné,ale asi půjdu do těchhle :

tak tyhle na mě působí trochu kýčovitě až komediantsky, volil bych celokovové bez loga atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem krasne chrom, vysoke...........jo jo,mel..............

Sme dva, mel sem je tam pres 2,5 roku, pred pul rokem zmizela jedna, tedka dalsi dve, nechapu, proc to aspon nevemou vsechno, tak uz mam jen jednu a zbytek otevrenej

me taky mizela po jedne,asi mame stejne sousedy.........tu posledni jsem si sundal sam

V mym pripade to bylo pokazdy na jinym miste :) Ale mas recht, tu posledni si schovam na pamatku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někteří lidi jsou děsný kurvy zlodějský , taky jsem měl 2x na své Octávce krásné chromované čepičky, přes noc je auti v garáži, přes den na firemním parkovišti a pohoda, ale při parkování u nějakého supermarketu a pod. mi to vždycky někdo šlohnul !

Tak jsem koupil celou hrst černých plastových a ty se zatím neztratily ani jednou - plast zlodějům neleze !

Mi-rek1,8T

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam uz asi 2 roky chrom cepicky a pohoda

no až se někdy stavíš u mě na kafe tak pak až půjdeš k autu budeš nasranej loni v létě takhle přijel Borg a já mu říkám vsad se, že až půjdeme pryč už budeš mít kola bez čepiček a takových těch chrom návleků na ventilku a on myslíš? a hádejte jak to dopadlo lol lol lol lol lol

byl nasranej jak sviňa a to byl u nás ais jen 20min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...