Přejít na obsah

15.9.2007 Plasy u Plzně


baurak

Doporučené příspěvky

tak nektery lidi dost dobre prestavam chapat!!

Jestli to je na mě, tak si poposedni, celou dobu to tu píšu, že mý "rejpání" máte brát s nadhledem. :D

Přijde mi škoda, že když dorazí angláni, tak se necháme přečíslit a nejsme schopný se předvést v co nej počtu... V pátek že se někdo ukáže na letišti mi přijde takový nic moc...

poposedat jiste nepotrebuji ;)

je to zcela jednoduchy a jasny...nekdo chce do Doks nekdo do Plzne...ja taky nepisu temer denne do toho vaseho tematu aby lidi nejeli do Doks a jeli s nama

klidně k nám piš, jsou dva srazy a lidi se rozhodujou a potřebujou pošťochnout ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mě divný,že club má 352 členů a pojede jich zatím 5.

Protoze nekdo je ochoten zaplatit prispevek 300,- a rocne čelo za to, aby se mohl pysnit nalepkou OC a nebo jsou hooodne z daleka... A nebo jsou lamy, jako ja, ktery na srazi nejezdi, ze Vitto? :D

Ale jezdíš,nežli.Na Doksech jsi stál vedle Bauího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem prosim te vcera v OC chodiov teda urcite nebyl :D celou dobu stalo u Hiltonu a pak sem s nim jel domu do Kobylis circa v sedm :D

blaaazne

Kdyby někdo nevěřil, tak potvrzuji, že skutečně stálo u Hiltonu a to vedle mýho :) Zase se mi podařilo parkovat vedle pana prezidenta Octavia clubu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem prosim te vcera v OC chodiov teda urcite nebyl :D celou dobu stalo u Hiltonu a pak sem s nim jel domu do Kobylis circa v sedm :D

blaaazne

Kdyby někdo nevěřil, tak potvrzuji, že skutečně stálo u Hiltonu a to vedle mýho :) Zase se mi podařilo parkovat vedle pana prezidenta Octavia clubu :p

Aspon prezidentskej vi,od koho ma ty doliky ve dverich.. lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mě divný,že club má 352 členů a pojede jich zatím 5.

Protoze nekdo je ochoten zaplatit prispevek 300,- a rocne čelo za to, aby se mohl pysnit nalepkou OC a nebo jsou hooodne z daleka... A nebo jsou lamy, jako ja, ktery na srazi nejezdi, ze Vitto? :D

Ale jezdíš,nežli.Na Doksech jsi stál vedle Bauího.

Tak ma lez vysla na povrch... ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zatim:

Baurak

Tomáš

Martyp

Vittorio

Ritchie

Milouss?

Rob?

Fungebunt?

Black Molly?

Chlapi vás teda je, ten pohárek se úplně klepe. :smich:lol;)

Abyste viděli, že i já jsem člověk lol, tak začínám mít docela obavy o počasí...:(

Vitto: co to špinavý auto včera v OC Chodov?!? By ses měl stydět :D Sorry za OT :)

Tak ještě bych jel já. Tedy pokud je ještě místo.?

Editováno: , autor: karlos 0005
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zatim:

Baurak

Tomáš

Martyp

Vittorio

Ritchie

Milouss?

Rob?

Fungebunt?

Black Molly?

Chlapi vás teda je, ten pohárek se úplně klepe. :smich:lol;)

Abyste viděli, že i já jsem člověk lol, tak začínám mít docela obavy o počasí...:(

Vitto: co to špinavý auto včera v OC Chodov?!? By ses měl stydět :D Sorry za OT :)

Tak ještě bych jel já. Tedy pokud je ještě místo.?

Co by nebylo?!!?!Mista je vzdycky dost!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zatim:

Baurak

Tomáš

Martyp

Vittorio

Ritchie

Milouss?

Rob?

Fungebunt?

Black Molly?

Zdar, zacina byt vikend pekne nabity. Patek Briskoda, sobota dopoledne Hermanuv Mestec.

A proto se ptam, zdali v Plasech jeste nekdo z Vas bude cca v 17:00? Z Hermanova je to asi 2 hodiny cesty ...

Ale chtel jsem se s Vama potkat.

Mila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zatim:

Baurak

Tomáš

Martyp

Vittorio

Ritchie

Milouss?

Rob?

Fungebunt?

Black Molly?

Zdar, zacina byt vikend pekne nabity. Patek Briskoda, sobota dopoledne Hermanuv Mestec.

A proto se ptam, zdali v Plasech jeste nekdo z Vas bude cca v 17:00? Z Hermanova je to asi 2 hodiny cesty ...

Ale chtel jsem se s Vama potkat.

Mila

Ahpjky můžu se vás zeptat:v sobotu je sraz v Doksech a v Plasích když jsem se snažil zeptat na bližší informace ohledně srazu v Doksech tak mi bylo sděleno že Doksy jsou sraz fabia klubu a angličanů takže mi připadalo jako že majitelé vozů fabia nás octáavisti na tomto srázku moc nechtějí je tomu ve skutečnosti tak nebo je to jen doměnka?Kde se teda v sobotu setkají octavisti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zatim:

Baurak

Tomáš

Martyp

Vittorio

Ritchie

Milouss?

Rob?

Fungebunt?

Black Molly?

Zdar, zacina byt vikend pekne nabity. Patek Briskoda, sobota dopoledne Hermanuv Mestec.

A proto se ptam, zdali v Plasech jeste nekdo z Vas bude cca v 17:00? Z Hermanova je to asi 2 hodiny cesty ...

Ale chtel jsem se s Vama potkat.

Mila

Ahpjky můžu se vás zeptat:v sobotu je sraz v Doksech a v Plasích když jsem se snažil zeptat na bližší informace ohledně srazu v Doksech tak mi bylo sděleno že Doksy jsou sraz fabia klubu a angličanů takže mi připadalo jako že majitelé vozů fabia nás octáavisti na tomto srázku moc nechtějí je tomu ve skutečnosti tak nebo je to jen doměnka?Kde se teda v sobotu setkají octavisti?

Ne to je nesmysl. V sobotu ty Doksy nemaj ani s jednim klubem co je tady na tom foru nic spolecneho. Je to kazdorocni velikej sraz skodovek z cele CR. Jen je to spojene s tim, ze stejne jako loni prijedou kluci z GB, pojedou v patek do Mimone na letiste zablbnout, v sobotu pak do Doks prave na ten sraz a pak nejspis zase Mimon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, podle P2M Briskoda Meeting neni jen o Fabiaticich, ale o vsech, kdo prijedou, ja tam v patek jedu kuprikladu s Octou :palec2:

Ale na to, jak se vsude moc mluvi, bude ucast asi fakt mizerna...

Bauraku, Vitto, kdyz jste se virtualne ujali "organizace" ucasti na tomto srazu, muzete mi rict, do kolika planujete, ze tam budete? Jestli ma smysl tam prijet v 17:00?

Dik

Mila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...