Přejít na obsah

Stahovačka


Janko

Doporučené příspěvky

"Když se daří,tak se daří"

Odišla mi predná lavá sťahovačka (vodičová). :aggressive: Motorček funguje ani okno mi nepadlo dole. Len niečo v dverách chrastí a okno ide dole asi tak 1cm (od vrchu) a viac už nechce ísť, ale hore ho opäť zavriem. Čiže okno sa mi pohybuje, ale len v rozmedzí toho 1cm. V čom bude problém? Čo budem potrebovať kúpiť nové? Jedná sa o elektrickú sťahovačku. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jen ze cesi sou narod kutilu a clovek s toho ma vetsi radost ze si to zvladl opravit sam a jeste usetrit .treba muj deda,na parkovisti mu nejakej fetak rozkopl zadni mlhovku ten cervenej kryt a on posbiralal vsechny ty strepy a dokazal to slepit aniz to clovek poznal ,pritom mohl koupit za 100 kč novou ,ja si zpravuval zadni stahovačku lanko bylo hodne poniceny kdyz to videla moje zena rekla ze to uz nepujde opravit a ono to slo a funguje to 3 roky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Tak a ted jsem na řadě já, už je to tu. taky mi praskla ta plastová potvora. Tak první, co jsem zkusil šel do škodovky, jestli tam mají ten plastík. Mám rok výroby 1996, takže mi řekli že to mají ale jen na nové modely, tak mi nabídli celou stahovačku novou, no a tak jsem odmítl dávat nějakých 1600kč za novou. Zkusil jsem alternativní řešení, že bych jako koupil novou a s novým držákem skla, ale bohužel ty už nejdou samotné sehnat. Tak jsem zkusil shánět na vrakovištích a asi mám smůlu ani tam se mi nepodařilo sehnat nic :( Tak jsem momentálně se sklem pravým předním podepřeným dřevěným kůlem :( Sehnat dneska ten plech je umění. No hodl budu muset dále shánět, zatím beuúspěšně. Pokud mátě někdo ten nový plech tak mi dejte vědět, jedná se o pravé přední dveře. a plech je to ten na vodící liště ke které není uchycený motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na vrakovišti v Praze fungl nová za 1100,-

Cesta do prahy mě vyjde cca tak na 600kč tam a zpět. No mě bohatě stačí ta svěrka. Klidně ze starších faceliftových dveří ještě na kliky. Ten plast sehnat je hračka, jde mi o tu svěrku co drží sklo. Prej to stojí kolem 200kč ale kde to sehnatv těchto lokalitách, TEPLICE, MOST, CHOMUTOV. Nejvíc to praská když máte stažený okno až dolu a třísknete dveřmi. To pak pěkně křupe. V pondělí zkusím KELLY. Ale pochybuju, už to tam chci mít.

Diky za nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že toto je taky čína http://www.aukro.cz/...tavia_leva.html Kdo má s čínskou stahovačkou jakékoliv zkušenosti?

-ještě bych se zeptal, jestli jde okno po vymontování přední stahovačky nějak zapřít, aby bylo nahoře a jestli se s tím dá dočasně jezdit.

Editováno: , autor: Iguka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že toto je taky čína http://www.aukro.cz/...tavia_leva.html Kdo má s čínskou stahovačkou jakékoliv zkušenosti?

-ještě bych se zeptal, jestli jde okno po vymontování přední stahovačky nějak zapřít, aby bylo nahoře a jestli se s tím dá dočasně jezdit.

Jak jsem již psal...jde o výrobce diamond...a mám již 2 takové stahovačky a už mi fungují 2 roky bez problémů...okno zajistíš při montáži podle mého návodu, pokud ho ještě tady na novém typu stránek najdeš? Jinak je i na www.skodaoctavia.cz .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píšeš, jde o výrobce Diamond. Psal jsem tomu maníkovi na aukru a je to se zárukou a dokladem, takže předpokládám 2 roky. Nová origoš stojí 1400, sice nejsem zastánce nějakých čín, ale stahovačka nemá vliv na chod motoru (tam jen origoš díly), takže bych tu činu zkusil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, tam jen přehodíš motorek...ten máš svůj origo...jen pozor opatrně ať Ti po vyšťouchnutí zajištění (plastových nýtků) nevypadne cívka s lanky.....přehoď v rychlosti motorek a utáhni šrouby...nedávno se mi poštěstilo koupit na aukru origo pravou přední za 400,- ovšem použitou...ale už face plastíky...tak hodně štěstí při montáži...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady nabízí někdo originál levou přední za 550 http://www.aukro.cz/item1012142962_stahovacka_na_octavii_i_original.html Jinak ten tvůj návod na skodaoctavia jsem četl. Já přidám ještě obrázek z manuálu.

Jinak tu mou nejdřív rozdělám a podívám se na ni, drhne jen když dojíždí nahoře, tak třeba to bude blbost.

post-30270-1272348855,925_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to teď rozdělal, evidentně tam dře při výjezdu skla nahoru lanko a to v místě za motorkem. Navíc, jak je ten bílý plast a na tom pérko, tak tam se to v tom plastu taky dře, ale to nerachotí. Rachotí lanko někde uvnitř, jak se to namotává. Takže je potřeba stahovačku vyměnit, ale zatím to řešit nebudu, nemám na to teď kačky:palec2: Vždyť stát se nic nemůže, motorek by odejít neměl, maximálně to lanko praskne nebo se to zasukuje, ne? Poznáte, co je to za stahovačku, je to ta čína?

zvuk stahovačky jsem nahrál na foťák, soubor ke stažení http://www.uloz.to/4.../stahovacka.avi

jak jsem dával odkaz na to aukro na originál stahovačku, poznáte, jestli je to originál?

post-30270-1272354804,0123_thumb.jpg

post-30270-1272354955,0588_thumb.jpg

post-30270-1272355036,1055_thumb.jpg

post-30270-1272355109,2736_thumb.jpg

post-30270-1272355183,1451_thumb.jpg

post-30270-1272355309,898_thumb.jpg

post-30270-1272355357,3726_thumb.jpg

Editováno: , autor: Iguka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...