Přejít na obsah

Stahovačka


Janko

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...

Mám trošku dilema. Na mojí Octavii I jsem již 2x měnil stahovačky ve všech dveřích. Když mi okno spadlo poprvé, tak jsem koupil originál a ten asi po dvou letech odešel taky. Od té doby kupuju neoriginály, ale jak jsem psal ty odcházejí taky. Myslíte si, že mám zkusit opět originál za dvojnásobnou cenu? Nebo to prostě tak je a je jedno jestli je to originál nebo neoriginál? Už mě to fakt štve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím , také mě odešla stahovačka u řidiče, koupil jsem orig. od cc-autodíly

namontoval vše bylo v pořádku okno jezdilo normálně ale ted po měsíci mě tak v půlce stahování okna lupne (lupe nahoru i dolů jako by přeskočí) 

mám to rozdělat ?? Nevím co je tam špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...

Tak jsem taky potřeboval nové plasty stahovačky do Octavie I ´97. Na Octávku už se koupit nedají (pokud máte ty starší úchyty/svěrky na sklo), každopádně pro VW Polo Clasic/Seat Ibiza a snad ještě pro nějaký další je to naprosto stejný a ty se koupit dají, jen škoda, že vám to v žádném autorizovaném obchodě neporadí. Co si pak má člověk myslet, když si k nim jde něco koupit a chce poradit... Každopádně nejlevněji se tyto plasty dají koupit např. na ebay, nebo aliexpressu. Pokud vyhledáte např. "VW POLO CLASSIC WINDOW REGULATOR"  :kol-47: Já mam objednáno za $5.99, tak uvidim jak to dopadne  :kol-31: Jen bycha na levá/pravá, střední část je natočená na jednu, nebo druhou stranu.

Editováno: , autor: Davomut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Kluci vyměnil jsem stahovačky u zadních dveří,jedná se 2000 už s novým ,,ksichtem´´,pravá chodí normálně levá chodí obráceně jak od řidiče tak i ovládáním na zadních dveřích.Chci se optat v čem by mohl bejt problém?????Děkuji

 

Editováno: , autor: 66kw 4x4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...