Přejít na obsah

Stahovačka


Janko

Doporučené příspěvky

2 zabiak - přesně tak, vodící plasty jen na stahovačky z faceliftu 2001 a výše, do toho roku musiš koupit celou stahovačku a jak tady někdo píše, koupit rovnou faceliftovou a přehodit motůrek

na novou stahovačku ty vodící plasty stojí pár korun

Aha tak to jen napič tak na to kašlu počkám až odejde a pak tepve jí vyměním snad ještě nějakej čas vydrží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 zabiak - přesně tak, vodící plasty jen na stahovačky z faceliftu 2001 a výše, do toho roku musiš koupit celou stahovačku a jak tady někdo píše, koupit rovnou faceliftovou a přehodit motůrek

na novou stahovačku ty vodící plasty stojí pár korun

Jj novy sou lepsi, po faceliftu uz ale 8/2000 vejs ! ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Čísla dílů těch plastů:

1U0.837.584 - díl vodící spouštěče oken octavia, přední pravý/zadní levý =-> 33,- Kč

1U0.837.583 - díl vodící spouštěče oken octavia, přední levý/zadní pravý =-> 33,- Kč

(Zdroj: www.skoda-dily.cz)

Ale ten plech nevím... anebo to už je s tím ?

Editováno: , autor: Matrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska opravoval mikrospínač v zámku předních dvěří u řidiče a při demontáži stahovaček ze dveří se mi ty plastíky totálně rozsypaly, takže mám zase co dělat. Jinak v ETCE jsou ty plastové vodicí díly až od roku 2001 a svěrky jen na zadní dveře též od roku 2001. Takže:

1U0 839 197 - svěrka vlevo vzadu 220,15 Kč

1U0 839 198 - svěrka vpravo vzadu 220,15 Kč

V pondělí se musím zastavit akutně ve škoda servisu abych si hned objednal ten plast + plech na přední dveře, tak to pak nafotím a zde zveřejním. A alespoň zjistím, zda se to dá sehnat i na přední dveře, jak zde píše JVA

Editováno: , autor: Matrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem řešil stejný problém. Když mi rupla přední, tak jsem koupil celou stahovačku. Na přední dveře plechové svorky asi objednat nejdou a na vrakáči prodají raději celou stahovačku.

Teď mi rupla zadní, tak bych rád vyměnil jen plech (220,-) a tu kostku (30,-). V sobotu jsem volal do Škoda-servisu -ta svorka jde objednat, ale že mi nebude na nic - prý je tam jiná i ta kolejnička, po které to jezdí ???

Já jsem zkoušel dát novou kostku na starou stahovačku z předku, a nasadit šla - jen jezdila trochu těsněji - snad tím, že to je nové????

Máte s tím někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Lidicky a co sverka vepredu vlevo a vepredu vpravo? Jde nekde koupit na tu novou stahovacku?

Ten plech proste - plasty uz sehnat dokazem na vsechny dvere ale ty plechy jen na zadek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidicky a co sverka vepredu vlevo a vepredu vpravo? Jde nekde koupit na tu novou stahovacku?

Ten plech proste - plasty uz sehnat dokazem na vsechny dvere ale ty plechy jen na zadek

- na předek nejde koupit. Holt škoda chce vydělat. Zkus sehnat manuální a s té vem ty plechy. Bude to levnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem řešil stejný problém. Když mi rupla přední, tak jsem koupil celou stahovačku. Na přední dveře plechové svorky asi objednat nejdou a na vrakáči prodají raději celou stahovačku.

Teď mi rupla zadní, tak bych rád vyměnil jen plech (220,-) a tu kostku (30,-). V sobotu jsem volal do Škoda-servisu -ta svorka jde objednat, ale že mi nebude na nic - prý je tam jiná i ta kolejnička, po které to jezdí ???

Já jsem zkoušel dát novou kostku na starou stahovačku z předku, a nasadit šla - jen jezdila trochu těsněji - snad tím, že to je nové????

Máte s tím někdo zkušenost?

- Jen tě zkoušely, ty pojezdový kolejnice jsou stejný. Znáš to ne ,, kdo maže, ten jede,,

Editováno: , autor: michal9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zde se svým poselstvím. Díky userovi Lukash, ktery mi prodal vsechny ctyri kompletni nove stahovacky s manualnim ovladanim, se mi dnes oprava na prvnich dverich povedla. Takže odmontoval jsem z novych stahovacek z prislusnych dveri sverku a plastový vodicí díl, hodil je bez problému na své staré stahovačky a už to drandí nahoru a dolu jako před tím.

Určitě bude asi levnější sehnání manuálních stahovaček a z nich použít ty plechové svěrky než ze stahovaček elektrických. Tímto bohužel nemůžu potvrdit, že se dají koupit nové svěrky ve škodaservisu. Malá obrazová galerie je zde, snad vám dá přehled a pomůže:

post-3603-1191176886_thumb.jpg

post-3603-1191176898_thumb.jpg

post-3603-1191176906_thumb.jpg

post-3603-1191176916_thumb.jpg

post-3603-1191176925_thumb.jpg

post-3603-1191176936_thumb.jpg

post-3603-1191176946_thumb.jpg

post-3603-1191176962_thumb.jpg

post-3603-1191176970_thumb.jpg

post-3603-1191176976_thumb.jpg

post-3603-1191176990_thumb.jpg

post-3603-1191177002_thumb.jpg

post-3603-1191177013_thumb.jpg

post-3603-1191177023_thumb.jpg

post-3603-1191177032_thumb.jpg

post-3603-1191177041_thumb.jpg

post-3603-1191177055_thumb.jpg

post-3603-1191177067_thumb.jpg

post-3603-1191177075_thumb.jpg

post-3603-1191177089_thumb.jpg

post-3603-1191177098_thumb.jpg

post-3603-1191177110_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zde se svým poselstvím. Díky userovi Lukash, ktery mi prodal vsechny ctyri kompletni nove stahovacky s manualnim ovladanim, se mi dnes oprava na prvnich dverich povedla. Takže odmontoval jsem z novych stahovacek z prislusnych dveri sverku a plastový vodicí díl, hodil je bez problému na své staré stahovačky a už to drandí nahoru a dolu jako před tím.

Určitě bude asi levnější sehnání manuálních stahovaček a z nich použít ty plechové svěrky než ze stahovaček elektrických. Tímto bohužel nemůžu potvrdit, že se dají koupit nové svěrky ve škodaservisu. Malá obrazová galerie je zde, snad vám dá přehled a pomůže:

Super návod, pěkná a precizní práce... :palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Takze pokud mohu shrnu to vsechno co se da koupit pod nazvem opravna sada na stahovani oken

Da se koupit novej dil ------ 4x plast. vodici prvek - do vsech dveri

Da se koupit novej plech. drzak na sklo ------ ale pouze jen na zadni dvere

Na predni dvere ty plechove drzaky nedavaji do prodeje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zde se svým poselstvím ...... Malá obrazová galerie je zde, snad vám dá přehled a pomůže:

:palec2: Super :) Je to perfektne nafotene

Chcel by som sa spytat na par veci. Ten plastovy drzak (stary) je osadeny do plechoveho drziaka napevno? Myslim ci tam ma nejaky pohyb, ked na obrazku vidim, ze z jednej strany tam je vola - zltta sipka - alebo je ta vola tym ze je tam nieco ulomene?

post-9889-1191242032_thumb.jpg

Dalej by ma zaujimalo co sa na tych starych plastoch ulamuje. Iba to ucho? (pripadne obidve?)- ako je na prvej fotke ulomene na bielom starom plaste? S jednym ulomenym ako je na foto to este ide zatvarat? Kedy to prdne uplne tak ze okno spadne? ked sa na jednom plaste ulomia obidve uska?

Dalej, tie plechy co drzia sklo, vidim ze je pravy a lavy, to su predne dvere - a na zadnych su tiez dva plechy? alebo iba jeden? ak jeden, su rovnake? alebo tiez L-R ? teda L-do lavych dveri a R-do pravych dveri?

Tie kocky (co sa lamu :) aj nove co sa nelamu) sa tiez odlisuju tym - prava, lava a zadna? alebo ta ista pasuje aj do laveho aj praveho plechu len sa otoci o 180 stupnov? hmmm snad som to dobre napisal a moc nedomotal.

:) To ze novy model plast kocky nedostanem do stareho plechu som pochopil. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...