Přejít na obsah

Max. rychlosti, otáčky a vše relevantní


Maroš

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
nevite prosim nekdo kolik toci 1,4 TDI 51kW pri 130 a 150km/h? a jak se s ni da predjizdet pri rychlosetch nad 100km/h

diky moc za odpoved

mam to jako sluzebni...mam ho asi 2 mesice najeto 8000...tusim ze pri rychlosti 130-150 toci nekde kolem 3500...a predjizdeni je v pohode...jsem celkem prekvapen ze je ten motor celkem pruznej a sviznej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
otakomer je rozdeleny 3000 a nejbližšia čiselna hodnota je 4000 a medzi tym su 3 dieliky takže stred je 3500 a bolo to určite o jeden dielik menej takze tych 3250 ale potom som uz musel brzdit lebo som vchadzal do dediny.

Před časem mě to taky zajímalo, bo to mám jako služební. Moje 1,8T při 120 točí 3000 ot a Roomster s 1,4 TDI to samý. Jede to překvapivě dobře, až na to, že je to 3-válec, takže dost brutální traktor :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Trochu ozivim tohle tema, ted se mi povedlo na dalnici v D s 1.6 rychlost 200 dle tacho. Otacky byly prekvapive lehce pres 5500. Predpokladam, ze to bylo diky gumam (185), v lete jsem jel na gumach (195) a pres 190 jsem se s rychlosti nedostal, ale taky jsem byl tenkrat nalozenej az po "strechu". Predpokladam, ze kdybych jel sam a hlavne nebyl takovej provoz, tak by to jeste neco dalo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
ono treba poznamenat ze su to tacho rychlosti. nechcem tu moc prudit viem ze fabia je nieco ine ako room, ale aj 1,4 16V 55kW ktorej vyrobca v combi udava 170km/h sa da rozhukat takmer 200km/h podla tacha.

p.s.: obdobu uz predviedli aj majitelia HTP.

Po rovině těžko... alespoň moje to nedá. 170-180 po rovině ale dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Mam kamarata, ktory jazdi na fabii2 s motorom 1,9 tdi 77kw a tvrdí, ze na tom chodí 230 km/h. Vraj to jazdí lepsie ako Octavia2 s motorom 2,0 tdi 103 kw. Da sa tomu verit? Dakujem

Tak jelikož mám nemalou zkušenost s oběma vozy se zmíněnými motorovými jednotkami, tak je to dle mého názoru nástupce barona prášila lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja se taky pridam, ikdyz mi to prijde jako zbytecny vytahovani. Mam ale horecku :feve: jako prase, tak mozna kecam blbosti fuck o motivech, udaje jsou presně.

FI 1,2 HTP 40kW - 195 tacho - gps ? - D1 smer praha z kopce dolu na deesne dlouhym useku 4 lidi uvnitr. Normalka se da rozhoupat na tech 170.

OI 1,6 MPI 75kW - 203 tacho - gps ?? - Po Stare Prazske smer UL pred Lovosicema

OII 1,9 TDi 77kW - 220 tacho - gps??? - "Dalnice"- dvouproudovka, pred Budejicema smerem od Trebone. To uz se ji ale taky moc nechtelo. Po D8 jde bezne 200

R 1,2 HTP 47kW - 180 tacho - gps??? - D8 smer UL Ale zase na to potrebuju hoodne mistaaby se rozjel.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...