Přejít na obsah

Narust spotreby u 55kW


Jero

Doporučené příspěvky

Hoši potrebuju poradit,dneska jsem jel za znamym ,coz je vzdalenost dejme tomu asi 6 km,spotreba pri vyjeti cinila 7.3 na100...kdyz jsem prijel bylo to 7,7 ...

toto se mi jeste nekdy na takovehle trati s relativne jemnym slapanim na plyn nestalo....

lambda byla menena asi pred pul rokem,muze byt znovu pricinou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příčinou bude pravděpodobně noha, nebo klidně tam trošku z kopce, zpátky do kopce.

6 km je moc krátká trasa na úsudek o spotřebě, kdyby to bylo dejme tomu 60km a odchylka ve spotřebě víc než 15 procent, pak má cenu to řešit, jinak nestahovat kalhoty, dokud nejsme u brodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příčinou bude pravděpodobně noha, nebo klidně tam trošku z kopce, zpátky do kopce.

6 km je moc krátká trasa na úsudek o spotřebě, kdyby to bylo dejme tomu 60km a odchylka ve spotřebě víc než 15 procent, pak má cenu to řešit, jinak nestahovat kalhoty, dokud nejsme u brodu.

diky no...ale fakt todle se mi jeste nestalo... max se to vyhouplo o 0,1 L...,ale nic snad se to spravi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příčinou bude pravděpodobně noha, nebo klidně tam trošku z kopce, zpátky do kopce.

6 km je moc krátká trasa na úsudek o spotřebě, kdyby to bylo dejme tomu 60km a odchylka ve spotřebě víc než 15 procent, pak má cenu to řešit, jinak nestahovat kalhoty, dokud nejsme u brodu.

diky no...ale fakt todle se mi jeste nestalo... max se to vyhouplo o 0,1 L...,ale nic snad se to spravi..

Na takhle krátký trase spotřebu vůbec neřeš, stačí trošku přišlápnout a hned to jde nahoru... Navíc se motor tak tak zahřeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...