Přejít na obsah

Škoda tuning Doksy


Doporučené příspěvky

Opraveny datumy a jen podotknu, že Doksy se trochu řeší i tady ;)

tak to se omlouvám nechtěl jsem zadávat nové téma ,ale Doksy jsou prostě super jezdíme tam už 4 rokem a rok od roku je tam víc aut a připadá že i lidi se tam chovají lépe, mi přijedem v ždy v pátek a jsme tam až do neděle tak až tam budete tak se stavte pokecat není nad to když si člověk může pokecat se stejně "ujetejma" lidma o octávijích my tam máme dvě octávie zel. metla na čelním skle nápis CULT OF SKODA +jedna felicie CAPUCHINO zatím čus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opraveny datumy a jen podotknu, že Doksy se trochu řeší i tady ;)

tak to se omlouvám nechtěl jsem zadávat nové téma ,ale Doksy jsou prostě super jezdíme tam už 4 rokem a rok od roku je tam víc aut a připadá že i lidi se tam chovají lépe, mi přijedem v ždy v pátek a jsme tam až do neděle tak až tam budete tak se stavte pokecat není nad to když si člověk může pokecat se stejně "ujetejma" lidma o octávijích my tam máme dvě octávie zel. metla na čelním skle nápis CULT OF SKODA +jedna felicie CAPUCHINO zatím čus.

taky tam jezdim dlouho(ani nevim kolik let), prostě klasickej pohodovej srázek :palec2: (většina znás ho zná!§

sem zvědavej jestli bude zase skodahome plácek jako vždy? :)

P2M: tam je toho moc ingliš a to já nichtfrštén lol:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opraveny datumy a jen podotknu, že Doksy se trochu řeší i tady ;)

tak to se omlouvám nechtěl jsem zadávat nové téma ,ale Doksy jsou prostě super jezdíme tam už 4 rokem a rok od roku je tam víc aut a připadá že i lidi se tam chovají lépe, mi přijedem v ždy v pátek a jsme tam až do neděle tak až tam budete tak se stavte pokecat není nad to když si člověk může pokecat se stejně "ujetejma" lidma o octávijích my tam máme dvě octávie zel. metla na čelním skle nápis CULT OF SKODA +jedna felicie CAPUCHINO zatím čus.

taky tam jezdim dlouho(ani nevim kolik let), prostě klasickej pohodovej srázek :palec2: (většina znás ho zná!§

sem zvědavej jestli bude zase skodahome plácek jako vždy? :)

P2M: tam je toho moc ingliš a to já nichtfrštén lol:)

Tak to doufám že ho lidi znají jenom mi příde že těch octávii tam zase moc není a co se tejká tý "ingliš" chci stoho udělat cult auto jako jsou vidění auta v německu lol ,ale de to pomalu nejsou "titily vantily" :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...