Přejít na obsah

Akustická signalizace zapnutých světel


gunman.t

Doporučené příspěvky

Prošel jsem všechny dotazy a témata, která by se týkala akustické signalizace zapnutých světel při vypnutém zapalování, ale asi jsem nenašel nic co by nastínilo můj problém.

Kde hledat problém, když mi u O1 nejde akustická signalizace zapnutých světel?

Dočetl jsem se na diskuzích, že je to zámek dveří, ale v mém případě nejde akorát ta signalizace a neblíká mi červená dioda na dveřích. Vnitřní osvětlení funguje při otevření dveří tak jak má.

Díkec za každý typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
pokud neblika ledka ve dverích tak je problém v zámkách (i když zajedou čudlíky není auto zamčeno korektně)

Ledka indikuje že auto je zajištené proti otevření (nelze zevnitř otevřít páčkou)

a jak bych zjistil, který zámek je KO?

Auto jde otevřít páčkou zevnitř, to je fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otevři jedny dveře - mělo by se rožnout stropní světlo - pokud se rožne - zavři dveře - a zkus jiný dveře - tak pokračuj až do té doby dokud otevřeš dveře a stropní světlo se ti nerožne.

rady::D

stropní světílko zapni do polohy reakce na otevření dveří

máš jen 4 pokusy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mám stejný problem se zvukem...

při odemknutí dálkovým centrálem se mi stropní světlo rozsvítí aniž bych otevřel dveře (světlo nastavený na reakci dveří)

počkám až zhasne a zkouším postupně dveře...při všech se rozvístí ale u 5.dveří je tma

takže tam bych měl hledat závadu proč to nehouká?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mám stejný problem se zvukem...

při odemknutí dálkovým centrálem se mi stropní světlo rozsvítí aniž bych otevřel dveře (světlo nastavený na reakci dveří)

počkám až zhasne a zkouším postupně dveře...při všech se rozvístí ale u 5.dveří je tma

takže tam bych měl hledat závadu proč to nehouká?:)

U 5. dveří se rozsvítí jen světlo v kufru, interiérové ne-e ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mám stejný problem se zvukem...

při odemknutí dálkovým centrálem se mi stropní světlo rozsvítí aniž bych otevřel dveře (světlo nastavený na reakci dveří)

počkám až zhasne a zkouším postupně dveře...při všech se rozvístí ale u 5.dveří je tma

takže tam bych měl hledat závadu proč to nehouká?:)

zamykat to jde normálně origo DO v klíčí ???

jakej máš rok ? verzy komfortu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otevři jedny dveře - mělo by se rožnout stropní světlo - pokud se rožne - zavři dveře - a zkus jiný dveře - tak pokračuj až do té doby dokud otevřeš dveře a stropní světlo se ti nerožne.

rady::D

stropní světílko zapni do polohy reakce na otevření dveří

máš jen 4 pokusy

Tvá rada mi moc nepomohla. Světlo se rozsvítilo vždy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otevři jedny dveře - mělo by se rožnout stropní světlo - pokud se rožne - zavři dveře - a zkus jiný dveře - tak pokračuj až do té doby dokud otevřeš dveře a stropní světlo se ti nerožne.

rady::D

stropní světílko zapni do polohy reakce na otevření dveří

máš jen 4 pokusy

Tvá rada mi moc nepomohla. Světlo se rozsvítilo vždy.

takže když 1x zmáčkneš DO na klíči tak se auto zamče (je slyšet jen jedno cvaknutí -né dvojté) a LED dioda na tapecu nezačne blikat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otevři jedny dveře - mělo by se rožnout stropní světlo - pokud se rožne - zavři dveře - a zkus jiný dveře - tak pokračuj až do té doby dokud otevřeš dveře a stropní světlo se ti nerožne.

rady::D

stropní světílko zapni do polohy reakce na otevření dveří

máš jen 4 pokusy

Tvá rada mi moc nepomohla. Světlo se rozsvítilo vždy.

takže když 1x zmáčkneš DO na klíči tak se auto zamče (je slyšet jen jedno cvaknutí -né dvojté) a LED dioda na tapecu nezačne blikat?

DO nemám, zamykám klíčem a cvakne jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a není náhodou v tahu ten druhej mikrospínač, co je v útrobách zámku, ten který je pro funkci safe?

to by zamčelo nadvakrát a SAFE by neblikalo(myslím)

pak jedině kontrola VAGem

jj, přesně tak, ale je divná ta akust. signalizace světel, ta je vyvedená od komfortky do budíků hnědožlutý na 32pinku MODRA pozice 21.

To zamykání a signalizaci světel bych viděl jako dvě závady. Signalizaci bych ozkoušel připojením - na tu pozici 21, pokud to bude pípat - bzučet, tak závada není v budíkách.

Zkontroluj ještě kontakty na komfortce, třeba je nějak uvolněnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otevři jedny dveře - mělo by se rožnout stropní světlo - pokud se rožne - zavři dveře - a zkus jiný dveře - tak pokračuj až do té doby dokud otevřeš dveře a stropní světlo se ti nerožne.

rady::D

stropní světílko zapni do polohy reakce na otevření dveří

máš jen 4 pokusy

Tvá rada mi moc nepomohla. Světlo se rozsvítilo vždy.

takže když 1x zmáčkneš DO na klíči tak se auto zamče (je slyšet jen jedno cvaknutí -né dvojté) a LED dioda na tapecu nezačne blikat?

DO nemám, zamykám klíčem a cvakne jednou.

Ten problém se zamykáním a signalizací začal současně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezapojoval jsi nějaký zařízení - třeba rádio ???

ne, ale jaký by to mělo význam?

Já to auto koupil už s tím problémem, takže bývalý majitel mohl rádio zapojit zle.

Takže je klidně možné, že jde o dva probléme,

Ten spínač v zámku se dá zjistit přes VAG a ten bzučák na světla se dá taky přes VAG - vyloučí se špatní bzučák na budíkách. Pokud se nic nezjistí, tak nezbývá, než pátrat po kontaktech, jestli nejsou někde zoxidovaný, nebo ve dveřích uhnilý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud někdo zapojil rádio tak že propojil spínané plus se stálým tak nepůjde safe sysem a nebude signalizovat světla

komfortka si bude myslet že je klíč ve spínačce

Jestli je tam autoradio Sony, tak to je k tomu přímo předurčené, na tom svazku k radiu se to právě dá spojovat (kdo to sakra vymyslel?)

Asi nejjednodužší bude to autoradio vyndat a kouknout na konektor za nim.

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezapojoval jsi nějaký zařízení - třeba rádio ???

ne, ale jaký by to mělo význam?

Já to auto koupil už s tím problémem, takže bývalý majitel mohl rádio zapojit zle.

Takže je klidně možné, že jde o dva probléme,

Ten spínač v zámku se dá zjistit přes VAG a ten bzučák na světla se dá taky přes VAG - vyloučí se špatní bzučák na budíkách. Pokud se nic nezjistí, tak nezbývá, než pátrat po kontaktech, jestli nejsou někde zoxidovaný, nebo ve dveřích uhnilý.

Přes VAG zjistím i který to je zámek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezapojoval jsi nějaký zařízení - třeba rádio ???

ne, ale jaký by to mělo význam?

Já to auto koupil už s tím problémem, takže bývalý majitel mohl rádio zapojit zle.

Takže je klidně možné, že jde o dva probléme,

Ten spínač v zámku se dá zjistit přes VAG a ten bzučák na světla se dá taky přes VAG - vyloučí se špatní bzučák na budíkách. Pokud se nic nezjistí, tak nezbývá, než pátrat po kontaktech, jestli nejsou někde zoxidovaný, nebo ve dveřích uhnilý.

Přes VAG zjistím i který to je zámek?

Jj, zjistit se to dá, ale nejdříve začni tím rádiem, je to věc, kterou zvládneš v pohodě i na ulici, prostě ho vyndej a vytáhni z konektorů. Budeš k tomu potřebovat nejspíš plechy, který strčíš vedle radia, aby šlo vytáhnout.

Po odpojení to zkus, když to bude ok, je to v radiu a jeho instalaci, pokud ne-e, tak to mohl někdo propojit ještě v kabeláži za konektorama rádia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud někdo zapojil rádio tak že propojil spínané plus se stálým tak nepůjde safe sysem a nebude signalizovat světla

komfortka si bude myslet že je klíč ve spínačce

Jestli je tam autoradio Sony, tak to je k tomu přímo předurčené, na tom svazku k radiu se to právě dá spojovat (kdo to sakra vymyslel?)

Asi nejjednodužší bude to autoradio vyndat a kouknout na konektor za nim.

Sony tam nemám, ale pokud bych odpojil autoradio a všechny kablíky od spojky (iso koncovka) či jak se to jmenuje, tak by to mohlo pomoct?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezapojoval jsi nějaký zařízení - třeba rádio ???

ne, ale jaký by to mělo význam?

Já to auto koupil už s tím problémem, takže bývalý majitel mohl rádio zapojit zle.

Takže je klidně možné, že jde o dva probléme,

Ten spínač v zámku se dá zjistit přes VAG a ten bzučák na světla se dá taky přes VAG - vyloučí se špatní bzučák na budíkách. Pokud se nic nezjistí, tak nezbývá, než pátrat po kontaktech, jestli nejsou někde zoxidovaný, nebo ve dveřích uhnilý.

Přes VAG zjistím i který to je zámek?

Jj, zjistit se to dá, ale nejdříve začni tím rádiem, je to věc, kterou zvládneš v pohodě i na ulici, prostě ho vyndej a vytáhni z konektorů. Budeš k tomu potřebovat nejspíš plechy, který strčíš vedle radia, aby šlo vytáhnout.

Po odpojení to zkus, když to bude ok, je to v radiu a jeho instalaci, pokud ne-e, tak to mohl někdo propojit ještě v kabeláži za konektorama rádia

jj, jak odpojit radio to vím, určitě to testnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...