Přejít na obsah

Kontrola oleja


vikino1

Doporučené příspěvky

Tak som si bol dnes zasa testnúť olej na SHELL-ke.Mám Mogul 10W40 je na ňom najazdené cca 12000km. Z výsledku merania som dá sa povedať trochu prekvapený lebo test dopadol lepšie ako meranie pred pár mesiacmi /vis prvý príspevok/.

Dnes prístroj nameral asi 1/3 zeleného políčka. Teraz neviem či to vôbec o niečom je alebo sa kvalita oleja sa z narastajúcim počtom km zvyšuje? :kuk:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak akce u Shellu na kontrolu opotrebeni oleje jeste stale funguje,nechal jsem si to udelat v Plzni u autobusaaku.Zajimalo by snad nejen mne,jak jste kdo dopadl.Spousta z vas bere V-power,tak snad nebude problem si jen tak pro zajimavost hrube testnout svuj olejicek,co vy na to?Je to otazka cca.3 minut.

takze O1 1.6 75kw LPG + Esso Ultron 5w-40 - po 10000km opotrebeni 12% - stale v zelenem poli.

Tesim se na dalsi prispevky,myslim,ze pro lidi,co vahaji,jaky dat olej,by to mohlo byt hrube orientacni voditko.A prosim nelhat,dekuji.

Editováno: , autor: milosk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak akce u Shellu na kontrolu opotrebeni oleje jeste stale funguje,nechal jsem si to udelat v Plzni u autobusaaku.Zajimalo by snad nejen mne,jak jste kdo dopadl.Spousta z vas bere V-power,tak snad nebude problem si jen tak pro zajimavost hrube testnout svuj olejicek,co vy na to?Je to otazka cca.3 minut.

takze O1 1.6 75kw LPG + Esso Ultron 5w-40 - po 10000km opotrebeni 12% - stale v zelenem poli.

Tesim se na dalsi prispevky,myslim,ze pro lidi,co vahaji,jaky dat olej,by to mohlo byt hrube orientacni voditko.A prosim nelhat,dekuji.

A proč opět nové téma, když se o tom již zde psalo?

Nemohlo se to téma ZNOVU navázat? Musíme to rozdrobit do X tisíc dalších? ;)

Hledal jsem za tebe a tady je to téma:

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=535556

Editace: upravil jsem odkaz, aby to šlo přímo na 1.příspěvek

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psalo,ale o vysledkach nic.Fakt hodnotny prispevek Petre. :palec2:

proto sem piste jen vysledky,ne diskuze.

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=535556

Tady to je.. Stačila minuta a řetězec:

SHELL+KONTOLA+OLEJ.. :palec2:

Editace: upravil jsem odkaz, aby to šlo přímo na 1.příspěvek

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...