Přejít na obsah

Fabia Combi 1.9 TDI


Marousek

Doporučené příspěvky

Předem se omluvám jestli jsem toto téma zařadil špatně, ale nevěděl jsem kam s ním. Kdyžtak ho někdo přesuňte.

Rodiče se rozhodli že je třeba vyměnit stávající vůz ( Felda combi v naftě) za něco modernějšího. Automaticky je samozdřejmě napadla Fábia v kombíku a v naftě (nafta proto že ji máme za hubičku) a cena prej +/- 200000.

Jsem jim říkal že za ty prachy lze koupit větší a lepší auto, ale jim prej todle stačí nemusí mít nic velkýho. Najedí tak 15000 ročně.

Ta poslední je můj horkej kandidát, všechny jsou kolem 200000. O fábiích toho mám nastudováno hodně do bazaru by snáma šel mechoš švagr takže by jsme snad naletět neměli.

Co si i těch autech co jsem vybral myslíte? Je jasný že nájezdu asi nelze věřit, ale to je fuk rozhoduje stav.

Díky za tipy a rady

Editováno: , autor: Marousek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak ti mam pravdu povedat tak s toho co je by som pozrel v prvom odkaze co je tretia je to ta modra 2003, ak ti mozem dat radu chod po rocnikoch cim novsie tym lepsie. kupoval by som minimalne 2002 a vyssie, rocniky 2000,2001 by som nebral s dovodu ze tam este vychytavali nejake veci a trochu vychytane je to uz povedzme od toho 2002.

a nehladal by som len v blizkosti bydlista za dobrym autom sa oplati ist aj trochu dalej.

p.s.: pozrel by som na strankach kde predavaju skodovky dovazane napr. vyberauto.cz

http://www.vyberauto.cz/products.php?cid=1...22&pmenu=11

http://www.vyberauto.cz/products.php?cid=1...41&pmenu=11

http://www.vyberauto.cz/products.php?cid=1...58&pmenu=11

http://www.vyberauto.cz/products.php?cid=1...68&pmenu=11

ale osobne by som vyberal medzi:

http://www.vyberauto.cz/products.php?cid=1...22&pmenu=11

http://www.vyberauto.cz/products.php?cid=1...68&pmenu=11

ale ked mate feldu tak ta 1,4 bude stacit, ale osobne ta tmavomodra 1,9 je presne taka aku mam aj interier to ako keby som videl svoju :)))) takze by som zobral tu 1,9.

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo já vím že čím novější tím lepší. Ta 1.4 se mi moc nezdá, nejel jsem v tom, ale když to měkde slyším nastartovany tak mě běhá mráz po zádech, ale je fakt že oproti 1.9D ve Feldě by to asi trochu jelo.

Díky za odkazy jsou tam zajimavý autíčka. Snažím se hledat auta spíš na Moravě, ono by se špatně jezdilo až někam do Z. čech.

Na tu koupy zas tak nespěchají. Jen chcou vědět co a jak a kdyby se oběvila dobrá nabídka tak jen dobře, ale myslím si že bude asi lepší ji koupit od soukromníka, mám totiž obavu aby to nebyla služebka co má toho už dost za sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu,že jsem skoro z Litovle a že znám majitele bazaru(Truxu)osobně,tak se Ti bude zdát,že bych mohl být zaujatý,ale jseš první od koho slyším,že by v tomto bazaru dělali nějaké problémy.Bazar funguje minimálně 14 let a pokud vím tak se tam sjíždějí kupující z celé republiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O místo opravdu až tak nejde budou tam primárně jezdit denně 2 a občas 4 s nějakou tou náplní v kufru. A to že je kufr menší vím švagr má taky kombíka.

To Uďa: Já osobně nevím o nikomkdo by byl nespokojen, jen mi to jeden pisatel psal na foru. Dnes jsem se byl na tu fábku v Litovli dívat a vypadá dobře takže se o ní bude uvažovat. Akorát mám obavu že tam dlouho nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec bych se nebál 1,4 TDI PD Mám ji služební rok mám na ní 50 000 . Bez jediné závady. Platíš podstatně nižší povinné. Jede to jako raketa. Jediné mínu je snad pro někoho traktorový zvuk na volnoběh. Dlouhodobá spotřeba a to ji nešetřím a má klimu je 5,4

To co tam nabízí Porsche Ol jsou téměř nové sice dražží, ale máš to jako nové auto. a záruka , že tam jsou opravdu km co jsou udávány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pridam sa aj ja, mali sme Feliciu 1.9D rocnik 99 kupena nova.

Najazdili sme 150 000km bez akychkolvec vecsich problemov.

- Maximalna spokojnost

Taktiez sme hladali nieco jazdene, mal som vo vyhlade hlavne Octavie 1 Combi v 1.9TDI - 66 alebo 81Kw

Chodievali sme obzerat, no kazda jedna bola daleko vzdialena realite resp, comu co bolo napisane v inzerate, tym mam na mysli stav.

Nakoniec sme skoncili pri Novej Fabii Combi 1.4TDI.

Verim ze sme spravili spravne rozodnutie, vela ludi neveri tymto motorom no okrem Zvuku ktory sa niektorym ludom nepaci jej niet co vytknut.

Mne osobne sa ten zvuk velmi paci, je to uplne iny zvuk ako ma kazdy diesel u ktoreho pocut silny zvuk nasavania a piskania turba, tento pri 1.4TDI je tuhsi a pocut ho mocne, jazdne vlastnosti - Raketa, doslova a do pisemena.

Takze ja by som odporucal z mojho pohladu 1.4 TDI (59KW) i kedmotoru s vyssim obsahom 1.9 by som sa taktiez nebranil.

Prajem stastlive vyberanie a kupu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci. Já si nemyslím že by ta 1.4 byla špatná, to asi není, spíš je problém v tom že v s ní nikdo v mém okolí nejel takže nevíme jak je to s hlučností, výkonem atd. V úvahu totiž připadá i ta 1.9 bez turba. výkon sice nic moc, ale zase je extrémně spolehlivá a nemá se na tom motoru co pokazit.

Hlavní bude ale stav toho auta. Snad se podaří aby jsme se s těma motorama projeli a po té se uvidí co bude nejvíc vyhovovat.

Je fakt že kdyby ta felda i když je v gáraži nezačala reznout tak by jsme si ji i nechali, protože s ní nebyl zatím žádnej větší problém snad jen žhavící svíčky se měnili a teď vlastně i rozvody, jenže s tím se u nafťáku tak trochu počítá že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...